Πριμέρα Ντιβισιόν - Χιλή

Κυριακή, 06.03.2022
21:00
Ο Χίγκινς

Ο Χίγκινς

Αουντάξ Ιταλιάνο

Αουντάξ Ιταλιάνο

2 - 2
(0 - 1,  2 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Rancagua
Εκτός έδρας: La Florida
Απόσταση: 72.4 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: El Teniente
Χωρητικότητα: 16 200
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 21:00 (18:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2022-01-29 Ο Χίγκινς 1 - 1 Αουντάξ Ιταλιάνο
2021-08-30 Αουντάξ Ιταλιάνο 1 - 0 Ο Χίγκινς
2021-04-05 Ο Χίγκινς 0 - 0 Αουντάξ Ιταλιάνο
2021-02-06 Ο Χίγκινς 0 - 0 Αουντάξ Ιταλιάνο
2020-10-15 Αουντάξ Ιταλιάνο 2 - 1 Ο Χίγκινς
2019-03-16 Αουντάξ Ιταλιάνο 2 - 2 Ο Χίγκινς
2018-11-29 Ο Χίγκινς 4 - 0 Αουντάξ Ιταλιάνο
2018-05-13 Αουντάξ Ιταλιάνο 1 - 2 Ο Χίγκινς
2017-10-16 Ο Χίγκινς 1 - 2 Αουντάξ Ιταλιάνο
2017-04-02 Αουντάξ Ιταλιάνο 2 - 1 Ο Χίγκινς
2016-09-25 Ο Χίγκινς 1 - 2 Αουντάξ Ιταλιάνο
2016-02-29 Αουντάξ Ιταλιάνο 2 - 2 Ο Χίγκινς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 9 8 3
17% 42% 42% 75% 67% 25%

Ο Χίγκινς τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-28 Ου. Ντε Χιλή 0 - 1 Ο Χίγκινς
2022-02-18 Ο Χίγκινς 1 - 1 Χουατσιπάτο
2022-02-11 Παλεστίνο 1 - 0 Ο Χίγκινς
2022-02-04 Ο Χίγκινς 3 - 0 Λα Σερένα
2022-01-29 Ο Χίγκινς 1 - 1 Αουντάξ Ιταλιάνο
2021-11-27 Ο Χίγκινς 0 - 0 Αντοφαγάστα
2021-11-15 Ου. Ντε Χιλή 0 - 0 Ο Χίγκινς
2021-11-07 Ο Χίγκινς 1 - 1 Νουμπλένσε
2021-11-04 Τσούριτσο Ουνίδο 0 - 2 Ο Χίγκινς
2021-10-31 Ο Χίγκινς 1 - 3 Ου. Κατόλιτσα
2021-10-26 Κομπρεσάλ 2 - 3 Ο Χίγκινς
2021-10-20 Ο Χίγκινς 1 - 2 Μελιπίλα Μελιπίλα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 8 4 2
33% 42% 25% 67% 33% 17%

Αουντάξ Ιταλιάνο τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-03 Εστουδιάντες 2 - 0 Αουντάξ Ιταλιάνο
2022-02-26 Αουντάξ Ιταλιάνο 0 - 3 Αντοφαγάστα
2022-02-24 Αουντάξ Ιταλιάνο 1 - 0 Εστουδιάντες
2022-02-19 Κόλο Κόλο 1 - 1 Αουντάξ Ιταλιάνο
2022-02-12 Χουατσιπάτο 2 - 1 Αουντάξ Ιταλιάνο
2022-02-07 Αουντάξ Ιταλιάνο 1 - 2 Νουμπλένσε
2022-01-29 Ο Χίγκινς 1 - 1 Αουντάξ Ιταλιάνο
2021-12-05 Αουντάξ Ιταλιάνο 1 - 1 Τσούριτσο Ουνίδο
2021-11-28 Σαντιάγκο Γουόντ. 2 - 2 Αουντάξ Ιταλιάνο
2021-11-14 Αουντάξ Ιταλιάνο 0 - 0 Αντοφαγάστα
2021-11-03 Έβερτον Ντε Βίνα 1 - 2 Αουντάξ Ιταλιάνο
2021-10-28 Αουντάξ Ιταλιάνο 2 - 0 Κόλο Κόλο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 10 5 1
25% 42% 33% 83% 42% 8%

Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Νουμπλένσε 5 3 2 0 9 5 +4 11
2 Ου. Κατόλιτσα 4 3 0 1 8 6 +2 9
3 Παλεστίνο 5 2 3 0 7 5 +2 9
4 Ουνιόν Εσπανιόλα 5 2 2 1 5 4 +1 8
5 Ο Χίγκινς 4 2 1 1 5 2 +3 7
6 Κομπρεσάλ 4 2 1 1 6 4 +2 7
7 Χουατσιπάτο 5 2 1 2 4 7 -3 7
8 Τσούριτσο Ουνίδο 4 2 0 2 7 4 +3 6
9 Ου. Ντε Χιλή 4 2 0 2 8 7 +1 6
10 Κόλο Κόλο 4 1 2 1 4 3 +1 5
11 Έβερτον Ντε Βίνα 4 1 2 1 4 4 0 5
12 Κοκίμπο 5 1 2 2 8 10 -2 5
13 Αντοφαγάστα 5 1 1 3 8 8 0 4
14 Ουιόν Λα Καλέρα 5 0 3 2 3 7 -4 3
15 Λα Σερένα 5 0 3 2 5 10 -5 3
16 Αουντάξ Ιταλιάνο 4 0 1 3 3 8 -5 1

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ο Χίγκινς     
Αουντάξ Ιταλιάνο     
Εντός έδρας     
Εκτός έδρας     

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ο Χίγκινς Αουντάξ Ιταλιάνο
1 Νουμπλένσε    
2 Ου. Κατόλιτσα    
3 Παλεστίνο    
4 Ουνιόν Εσπανιόλα    
5 Ο Χίγκινς -  
6 Κομπρεσάλ    
7 Χουατσιπάτο 1 - 1 2 - 1
8 Τσούριτσο Ουνίδο    
9 Ου. Ντε Χιλή    
10 Κόλο Κόλο   1 - 1
11 Έβερτον Ντε Βίνα    
12 Κοκίμπο    
13 Αντοφαγάστα    
14 Ουιόν Λα Καλέρα    
15 Λα Σερένα 3 - 0  
16 Αουντάξ Ιταλιάνο   -

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ο Χίγκινς Αουντάξ Ιταλιάνο
Θέση 5 16
Βαθμοί 7 1
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 6 12
Βαθμοί 4 1

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ο Χίγκινς Αουντάξ Ιταλιάνο
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
1  
1  
0  
1  
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
1  
0  
0  
1  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ο Χίγκινς Αουντάξ Ιταλιάνο
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
5      
2   
3    
8         
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
4     
1   
2   
3    

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν

Αγώνες   (36)
Εντός έδρας νίκες 42%
Ισοπαλίες 33%
Εκτός έδρας νίκες 25%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (94)
Γκολ ανά αγώνα 2.61
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.44
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.17
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 81%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 72%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 58%
Πάνω 1.5 75%
Πάνω 2.5 44%
Πάνω 3.5 28%

Ο Χίγκινς επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-13 Τσούριτσο Ουνίδο - Ο Χίγκινς
2022-03-19 Ο Χίγκινς - Ου. Κατόλιτσα
2022-04-02 Ο Χίγκινς - Κοκίμπο
2022-04-19 Ουιόν Λα Καλέρα - Ο Χίγκινς
2022-04-24 Ο Χίγκινς - Νουμπλένσε
2022-04-30 Αντοφαγάστα - Ο Χίγκινς

Αουντάξ Ιταλιάνο επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-13 Αουντάξ Ιταλιάνο - Παλεστίνο
2022-03-20 Έβερτον Ντε Βίνα - Αουντάξ Ιταλιάνο
2022-04-03 Αουντάξ Ιταλιάνο - Ουνιόν Εσπανιόλα
2022-04-10 Κομπρεσάλ - Αουντάξ Ιταλιάνο
2022-04-16 Αουντάξ Ιταλιάνο - Κοκίμπο
2022-04-23 Αουντάξ Ιταλιάνο - Ου. Ντε Χιλή

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.95 3.50 4.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.22 1.28 1.80
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.36 3.00
bet365 2.5 2.20 1.65
bet365 3.5 4.00 1.22
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.90 1.80