Σέριε C - Γκρουπ Β - Ιταλία

Πέμπτη, 17.02.2022
16:00
Ολμπία

Ολμπία

Ρετζιάνα 1919

Ρετζιάνα 1919

0 - 1
(0 - 0,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Όλμπια
Εκτός έδρας: Reggio Emilia
Απόσταση: 430.5 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 16:00 (17:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες

2021-10-09 Ρετζιάνα 1919 2 - 0 Ολμπία

Ολμπία τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-13 Γκούμπιο 1 - 1 Ολμπία
2022-02-06 Ολμπία 2 - 3 Εντέλα
2022-02-02 Ολμπία 1 - 2 Ανκόνα
2022-01-30 Τσεζένα 3 - 0 Ολμπία
2022-01-23 Ολμπία 1 - 0 Λουκέζε
2021-12-22 Πιστογιέζε 1 - 1 Ολμπία
2021-12-19 Γκροσσέτο 0 - 1 Ολμπία
2021-12-12 Ολμπία 0 - 0 Φερμάνα
2021-12-05 Βις Πεζάρο 1 - 0 Ολμπία
2021-11-27 Ολμπία 2 - 0 Ποντεντέρα
2021-11-20 Τεράμο 2 - 2 Ολμπία
2021-11-13 Σιένα 3 - 2 Ολμπία
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 8 5 3
25% 33% 42% 67% 42% 25%

Ρετζιάνα 1919 τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-14 Ρετζιάνα 1919 2 - 0 Πεσκάρα
2022-02-06 Καραρέζε 1 - 1 Ρετζιάνα 1919
2022-02-02 Ρετζιάνα 1919 0 - 0 Μόντενα
2022-01-30 Ρετζιάνα 1919 1 - 0 Σιένα
2022-01-22 Ρετζιάνα 1919 3 - 1 Πιστογιέζε
2021-12-22 Μοντεβάρκι 1 - 3 Ρετζιάνα 1919
2021-12-19 Ρετζιάνα 1919 5 - 0 Τεράμο
2021-12-13 Εντέλα 0 - 1 Ρετζιάνα 1919
2021-12-05 Ρετζιάνα 1919 2 - 1 Φερμάνα
2021-11-28 Ρετζιάνα 1919 3 - 3 Βιτερμπέσε
2021-11-21 Ιμολέζε 0 - 1 Ρετζιάνα 1919
2021-11-14 Ρετζιάνα 1919 0 - 0 Τσεζένα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 4 0 7 5 4
67% 33% 0% 58% 42% 33%

Βαθμολογία Σέριε C - Γκρουπ Β

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μόντενα 26 19 5 2 47 16 +31 62
2 Ρετζιάνα 1919 25 17 8 0 47 13 +34 59
3 Τσεζένα 26 13 9 4 37 19 +18 48
4 Εντέλα 25 13 6 6 45 27 +18 45
5 Πεσκάρα 25 11 9 5 39 30 +9 42
6 Ανκόνα 26 12 6 8 46 34 +12 42
7 Βις Πεζάρο 26 8 11 7 25 31 -6 35
8 Σιένα 26 9 7 10 31 27 +4 34
9 Γκούμπιο 26 7 12 7 33 29 +4 33
10 Καραρέζε 26 6 14 6 25 30 -5 32
11 Ποντεντέρα 26 8 6 12 28 40 -12 30
12 Ολμπία 25 8 5 12 31 37 -6 29
13 Τεράμο 26 7 8 11 26 43 -17 29
14 Λουκέζε 26 6 11 9 23 28 -5 29
15 Ιμολέζε 26 6 8 12 30 37 -7 26
16 Φερμάνα 26 5 10 11 20 32 -12 25
17 Βιτερμπέσε 26 5 9 12 30 39 -9 24
18 Μοντεβάρκι 26 6 5 15 25 47 -22 23
19 Γκροσσέτο 26 3 12 11 21 30 -9 21
20 Πιστογιέζε 26 4 9 13 22 42 -20 21

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ολμπία                          
Ρετζιάνα 1919                          
Εντός έδρας                          
Εκτός έδρας                          

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ολμπία Ρετζιάνα 1919
1 Μόντενα 0 - 3 1 - 1
2 Ρετζιάνα 1919   -
3 Τσεζένα 0 - 1  
4 Εντέλα 2 - 3 0 - 1
5 Πεσκάρα   2 - 3
6 Ανκόνα 1 - 2  
7 Βις Πεζάρο   0 - 3
8 Σιένα   0 - 2
9 Γκούμπιο 1 - 0  
10 Καραρέζε 4 - 1 1 - 1
11 Ποντεντέρα 2 - 0 2 - 2
12 Ολμπία -  
13 Τεράμο    
14 Λουκέζε 1 - 0  
15 Ιμολέζε 0 - 2 0 - 1
16 Φερμάνα 0 - 0  
17 Βιτερμπέσε 3 - 2  
18 Μοντεβάρκι   1 - 3
19 Γκροσσέτο   0 - 0
20 Πιστογιέζε 3 - 2 0 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ολμπία Ρετζιάνα 1919
Θέση 12 2
Βαθμοί 29 59
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 12 2
Βαθμοί 19 25

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ολμπία Ρετζιάνα 1919
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
8         
5      
12             
17                  
8         
0  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
1  
5      
7        
4     
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ολμπία Ρετζιάνα 1919
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
31                                
37                                      
47                                                
13              
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
17                  
16                 
19                    
7        

Συνολικές στατιστικές για το Σέριε C - Γκρουπ Β

Αγώνες   (258)
Εντός έδρας νίκες 41%
Ισοπαλίες 33%
Εκτός έδρας νίκες 26%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (631)
Γκολ ανά αγώνα 2.45
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.38
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.07
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 62%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 47%
Πάνω 1.5 71%
Πάνω 2.5 45%
Πάνω 3.5 25%

Ολμπία επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-20 Ιμολέζε - Ολμπία
2022-02-23 Βιτερμπέσε - Ολμπία
2022-02-27 Ολμπία - Μοντεβάρκι
2022-03-06 Μόντενα - Ολμπία
2022-03-12 Ολμπία - Πεσκάρα
2022-03-15 Καραρέζε - Ολμπία

Ρετζιάνα 1919 επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-20 Ρετζιάνα 1919 - Γκροσσέτο
2022-02-23 Γκούμπιο - Ρετζιάνα 1919
2022-02-27 Ανκόνα - Ρετζιάνα 1919
2022-03-06 Ρετζιάνα 1919 - Ποντεντέρα
2022-03-11 Λουκέζε - Ρετζιάνα 1919
2022-03-15 Ρετζιάνα 1919 - Βις Πεζάρο

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 4.00 3.30 1.78
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.86 1.27 1.19
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.27 3.40
bet365 2.5 1.95 1.77
bet365 3.5 3.55 1.26
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.80 1.92