Ντιβίζιον 1 - Νότιος - Σουηδία

Σάββατο, 01.08.2026
15:00
Ολύμπικ Μάλμε

Ολύμπικ Μάλμε

Σκόβντε

Σκόβντε

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Μάλμο
Εκτός έδρας: Skovde
Απόσταση: 314.0 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:00 (16:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες

2025-11-08 Σκόβντε 3 - 2 Ολύμπικ Μάλμε
2025-06-28 Ολύμπικ Μάλμε 0 - 2 Σκόβντε

Ολύμπικ Μάλμε τελευταίοι 12 αγώνες

2026-06-28 Ολύμπικ Μάλμε 2 - 1 Εσκιλσμίνε
2026-06-21 AFC Malmo 1 - 2 Ολύμπικ Μάλμε
2026-06-13 Ολύμπικ Μάλμε 3 - 2 Laholms
2026-06-08 Άνγκελχολμς 1 - 1 Ολύμπικ Μάλμε
2026-06-03 Ολύμπικ Μάλμε 1 - 3 Λαντς
2026-05-26 Ολύμπικ Μάλμε 5 - 3 AFC Malmo
2026-05-23 Rosengard 1917 2 - 1 Ολύμπικ Μάλμε
2026-05-17 Ολύμπικ Μάλμε 2 - 3 Ατβίνταμπεργκ
2026-05-14 Τβάακερς 1 - 0 Ολύμπικ Μάλμε
2026-05-09 Ολύμπικ Μάλμε 2 - 0 Κρίστιανσταντ
2026-05-02 Τρέλεμποργκ 2 - 1 Ολύμπικ Μάλμε
2026-04-26 Ολύμπικ Μάλμε 3 - 1 Γιόνσεπινγκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 1 5 11 9 5
50% 8% 42% 92% 75% 42%

Σκόβντε τελευταίοι 12 αγώνες

2026-06-27 Λαντς 2 - 1 Σκόβντε
2026-06-18 Σκόβντε 2 - 2 Hassleholms IF
2026-06-14 Rosengard 1917 3 - 0 Σκόβντε
2026-06-07 Τρέλεμποργκ 4 - 0 Σκόβντε
2026-06-01 Σκόβντε 1 - 0 Γιόνσεπινγκ
2026-05-23 Σκόβντε 0 - 4 AFC Malmo
2026-05-17 Εσκιλσμίνε 1 - 1 Σκόβντε
2026-05-13 Ούτσικτενς 2 - 3 Σκόβντε
2026-05-09 Σκόβντε 1 - 1 Άνγκελχολμς
2026-05-02 Σκόβντε 0 - 0 Ατβίνταμπεργκ
2026-04-24 Τρολάταν 1 - 1 Σκόβντε
2026-04-18 Σκόβντε 1 - 0 Laholms
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 9 6 4
25% 42% 33% 75% 50% 33%

Βαθμολογία Ντιβίζιον 1 - Νότιος

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Τρέλεμποργκ 14 9 5 0 33 12 +21 32
2 AFC Malmo 14 8 3 3 28 16 +12 27
3 Ατβίνταμπεργκ 14 7 5 2 30 18 +12 26
4 Λαντς 14 7 5 2 26 16 +10 26
5 Rosengard 1917 14 6 4 4 23 19 +4 22
6 Hassleholms IF 14 6 3 5 27 22 +5 21
7 Τβάακερς 14 6 3 5 17 19 -2 21
8 Εσκιλσμίνε 15 6 2 7 25 28 -3 20
9 Ολύμπικ Μάλμε 14 6 1 7 22 24 -2 19
10 Γιόνσεπινγκ 14 5 3 6 20 15 +5 18
11 Άνγκελχολμς 14 3 7 4 22 22 0 16
12 Σκόβντε 14 3 7 4 11 20 -9 16
13 Κρίστιανσταντ 15 3 5 7 16 24 -8 14
14 Laholms 14 4 1 9 21 29 -8 13
15 Τρολάταν 14 2 7 5 18 26 -8 13
16 Ούτσικτενς 14 1 1 12 10 39 -29 4

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ολύμπικ Μάλμε               
Σκόβντε               
Εντός έδρας               
Εκτός έδρας               

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ολύμπικ Μάλμε Σκόβντε
1 Τρέλεμποργκ   4 - 0
2 AFC Malmo    
3 Ατβίνταμπεργκ 2 - 3  
4 Λαντς 1 - 3 2 - 1
5 Rosengard 1917   3 - 0
6 Hassleholms IF    
7 Τβάακερς    
8 Εσκιλσμίνε 2 - 1 1 - 1
9 Ολύμπικ Μάλμε -  
10 Γιόνσεπινγκ 3 - 1  
11 Άνγκελχολμς    
12 Σκόβντε   -
13 Κρίστιανσταντ 2 - 0 0 - 0
14 Laholms 3 - 2  
15 Τρολάταν 1 - 2 1 - 1
16 Ούτσικτενς   2 - 3

Στατιστικά ομάδας

  Ολύμπικ Μάλμε Σκόβντε
Νίκες 6 3
Ισοπαλίες 1 7
Ήττες 7 4
Γκολ υπέρ 22 11
Γκολ κατά 24 20
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.57 0.79
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.71 1.43
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 86% 57%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 93% 64%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 79% 43%
Πάνω 1.5 93% 64%
Πάνω 2.5 79% 43%
Πάνω 3.5 43% 29%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 4 1
Ισοπαλίες 0 3
Ήττες 3 3
Γκολ υπέρ 14 6
Γκολ κατά 12 13
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 2.00 0.86
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.71 1.86
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 57%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 86% 86%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 86% 57%
Πάνω 1.5 100% 86%
Πάνω 2.5 86% 57%
Πάνω 3.5 57% 29%

Συνολικές στατιστικές για το Ντιβίζιον 1 - Νότιος

Αγώνες   (113)
Εντός έδρας νίκες 41%
Ισοπαλίες 27%
Εκτός έδρας νίκες 32%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 47%
Γκολ   (349)
Γκολ ανά αγώνα 3.09
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.64
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.45
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 81%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 61%
Πάνω 1.5 82%
Πάνω 2.5 63%
Πάνω 3.5 39%

Ολύμπικ Μάλμε επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-09 Γιόνσεπινγκ - Ολύμπικ Μάλμε
2026-08-15 Ολύμπικ Μάλμε - AFC Malmo
2026-08-22 Ολύμπικ Μάλμε - Τβάακερς
2026-08-28 Λαντς - Ολύμπικ Μάλμε
2026-09-05 Ολύμπικ Μάλμε - Άνγκελχολμς
2026-09-12 Ατβίνταμπεργκ - Ολύμπικ Μάλμε

Σκόβντε επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-08 Σκόβντε - Λαντς
2026-08-16 Ατβίνταμπεργκ - Σκόβντε
2026-08-23 Σκόβντε - Κρίστιανσταντ
2026-08-29 Τβάακερς - Σκόβντε
2026-09-06 Σκόβντε - Τρέλεμποργκ
2026-09-12 Άνγκελχολμς - Σκόβντε

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.75 3.55 3.65
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.18 1.19 1.79
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.14 4.50
bet365 2.5 1.49 2.32
bet365 3.5 2.23 1.53
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.50 2.38