Προ Λιγκ - Βέλγιο

Σάββατο, 05.12.2020
17:30
Λέουβεν

Λέουβεν

Σερκλ Μπριζ

Σερκλ Μπριζ

2 - 1
(1 - 0,  1 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Λεύκεν
Εκτός έδρας: Μπριζ
Απόσταση: 109.5 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Stadion Den Dreef
Χωρητικότητα: 9 493 (4 000)
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 17:30 (18:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2018-02-02 Λέουβεν 2 - 2 Σερκλ Μπριζ
2018-01-05 Σερκλ Μπριζ 1 - 0 Λέουβεν
2017-10-03 Σερκλ Μπριζ 0 - 3 Λέουβεν
2017-08-19 Λέουβεν 7 - 1 Σερκλ Μπριζ
2017-04-14 Σερκλ Μπριζ 0 - 0 Λέουβεν
2017-04-07 Λέουβεν 1 - 0 Σερκλ Μπριζ
2017-02-18 Σερκλ Μπριζ 1 - 0 Λέουβεν
2016-11-27 Λέουβεν 1 - 0 Σερκλ Μπριζ
2016-10-22 Λέουβεν 2 - 0 Σερκλ Μπριζ
2016-09-25 Σερκλ Μπριζ 2 - 4 Λέουβεν
2015-07-11 Σερκλ Μπριζ 0 - 3 Λέουβεν
2013-12-26 Λέουβεν 3 - 0 Σερκλ Μπριζ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 7 6 3
67% 17% 17% 58% 50% 25%

Λέουβεν τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-30 Αντβέρπ 3 - 2 Λέουβεν
2020-11-23 Λέουβεν 2 - 2 Σεντ Τρούιντεν
2020-10-31 Μπίρσοτ 4 - 2 Λέουβεν
2020-10-24 Λέουβεν 2 - 1 Μπριζ
2020-10-18 Άντερλεχτ 2 - 2 Λέουβεν
2020-10-03 Λέουβεν 2 - 1 Ζoύλτε Βάρεγκεμ
2020-09-26 Γάνδη 2 - 3 Λέουβεν
2020-09-19 Οστάνδη 3 - 1 Λέουβεν
2020-09-12 Λέουβεν 1 - 0 Σταντάρ Λιέγης
2020-08-29 Μπέβερεν 1 - 3 Λέουβεν
2020-08-22 Λέουβεν 1 - 3 Σαρλερουά
2020-08-15 Γκενκ 1 - 1 Λέουβεν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 11 10 8
42% 25% 33% 92% 83% 67%

Σερκλ Μπριζ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-28 Σερκλ Μπριζ 1 - 5 Γκενκ
2020-11-25 Σερκλ Μπριζ 1 - 2 Μουσκρόν
2020-11-21 Μπέβερεν 0 - 2 Σερκλ Μπριζ
2020-11-08 Σερκλ Μπριζ 1 - 3 Ζoύλτε Βάρεγκεμ
2020-10-31 Σαρλερουά 3 - 0 Σερκλ Μπριζ
2020-10-17 Σερκλ Μπριζ 5 - 2 Γάνδη
2020-10-03 Έπεν 1 - 2 Σερκλ Μπριζ
2020-09-27 Μπριζ 2 - 1 Σερκλ Μπριζ
2020-09-21 Σερκλ Μπριζ 3 - 0 Σεντ Τρούιντεν
2020-09-13 Άντερλεχτ 2 - 0 Σερκλ Μπριζ
2020-09-04 Σερκλ Μπριζ 1 - 1 Ντανκέρκ
2020-08-29 Σερκλ Μπριζ 0 - 1 Κόρτραϊκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 11 8 3
33% 8% 58% 92% 67% 25%

Βαθμολογία Προ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Γκενκ 14 8 4 2 31 18 +13 28
2 Μπίρσοτ 14 9 1 4 38 33 +5 28
3 Μπριζ 14 8 3 3 29 11 +18 27
4 Αντβέρπ 14 7 4 3 26 19 +7 25
5 Σταντάρ Λιέγης 14 6 6 2 17 12 +5 24
6 Σαρλερουά 14 7 2 5 22 16 +6 23
7 Άντερλεχτ 15 5 8 2 25 20 +5 23
8 Κόρτραϊκ 14 5 4 5 21 21 0 19
9 Λέουβεν 13 5 4 4 23 24 -1 19
10 Σερκλ Μπριζ 14 6 0 8 21 25 -4 18
11 Έπεν 14 3 8 3 17 21 -4 17
12 Οστάνδη 14 4 4 6 18 18 0 16
13 Γάνδη 14 5 1 8 21 23 -2 16
14 Ζoύλτε Βάρεγκεμ 15 4 3 8 21 30 -9 15
15 Μαλίν 14 3 4 7 20 26 -6 13
16 Μπέβερεν 14 3 3 8 19 30 -11 12
17 Σεντ Τρούιντεν 14 2 5 7 17 27 -10 11
18 Μουσκρόν 13 2 4 7 9 21 -12 10

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Λέουβεν              
Σερκλ Μπριζ               
Εντός έδρας              
Εκτός έδρας               

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Λέουβεν Σερκλ Μπριζ
1 Γκενκ    
2 Μπίρσοτ    
3 Μπριζ 2 - 1 2 - 1
4 Αντβέρπ    
5 Σταντάρ Λιέγης 1 - 0 1 - 0
6 Σαρλερουά 1 - 3 3 - 0
7 Άντερλεχτ   2 - 0
8 Κόρτραϊκ    
9 Λέουβεν -  
10 Σερκλ Μπριζ   -
11 Έπεν 1 - 1 1 - 2
12 Οστάνδη    
13 Γάνδη    
14 Ζoύλτε Βάρεγκεμ 2 - 1  
15 Μαλίν   2 - 3
16 Μπέβερεν   0 - 2
17 Σεντ Τρούιντεν 2 - 2  
18 Μουσκρόν    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Λέουβεν Σερκλ Μπριζ
Θέση 9 10
Βαθμοί 19 18
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 9 11
Βαθμοί 11 9

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Λέουβεν Σερκλ Μπριζ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
4     
4     
6       
0  
8         
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
2   
1  
3    
0  
4     

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Λέουβεν Σερκλ Μπριζ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
23                        
24                         
21                      
25                          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
9          
8         
8         
11            

Συνολικές στατιστικές για το Προ Λιγκ

Αγώνες   (126)
Εντός έδρας νίκες 39%
Ισοπαλίες 27%
Εκτός έδρας νίκες 34%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (395)
Γκολ ανά αγώνα 3.13
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.65
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.48
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 83%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 79%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 67%
Πάνω 1.5 83%
Πάνω 2.5 63%
Πάνω 3.5 40%

Λέουβεν επόμενοι 6 αγώνες

2020-12-08 Λέουβεν - Μουσκρόν
2020-12-12 Κόρτραϊκ - Λέουβεν
2020-12-15 Μουσκρόν - Λέουβεν
2020-12-20 Λέουβεν - Μαλίν
2020-12-26 Λέουβεν - Οστάνδη
2021-01-10 Λέουβεν - Άντερλεχτ

Σερκλ Μπριζ επόμενοι 6 αγώνες

2020-12-12 Σερκλ Μπριζ - Οστάνδη
2020-12-15 Σερκλ Μπριζ - Σαρλερουά
2020-12-19 Μπίρσοτ - Σερκλ Μπριζ
2020-12-26 Ζoύλτε Βάρεγκεμ - Σερκλ Μπριζ
2021-01-09 Σερκλ Μπριζ - Έπεν
2021-01-13 Μπίρσοτ - Σερκλ Μπριζ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.20 3.60 3.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.36 1.28 1.61
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.14 5.50
bet365 2.5 1.50 2.50
bet365 3.5 2.20 1.61
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.44 2.62