Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου ΟΦΚ

Δευτέρα, 21.03.2022
14:00
Παπούα Νέα Γου.

Παπούα Νέα Γου.

Νέα Καληδονία

Νέα Καληδονία

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)

Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες

2016-05-29 Παπούα Νέα Γου. 1 - 1 Νέα Καληδονία

Παπούα Νέα Γου. τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-18 Παπούα Νέα Γου. 0 - 1 Νέα Ζηλανδία
2019-07-17 Παπούα Νέα Γου. 8 - 0 Τόνγκα
2017-06-13 Παπούα Νέα Γου. 1 - 2 Νήσοι Σολομώντα
2017-06-09 Νήσοι Σολομώντα 3 - 2 Παπούα Νέα Γου.
2017-03-29 Γαλλική Πολυνη. 1 - 2 Παπούα Νέα Γου.
2017-03-23 Παπούα Νέα Γου. 1 - 3 Γαλλική Πολυνη.
2016-11-14 Μαλαισία 2 - 1 Παπούα Νέα Γου.
2016-11-10 Ιράν 8 - 1 Παπούα Νέα Γου.
2016-06-11 Νέα Ζηλανδία 0 - 0 Παπούα Νέα Γου.
2016-06-05 Παπούα Νέα Γου. 8 - 0 Σαμόα
2016-06-01 Παπούα Νέα Γου. 2 - 2 Γαλλική Πολυνη.
2016-05-29 Παπούα Νέα Γου. 1 - 1 Νέα Καληδονία
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 10 9 6
25% 25% 50% 83% 75% 50%

Νέα Καληδονία τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-18 Νέα Καληδονία 1 - 2 Φίτζι
2019-07-15 Γαλλική Πολυνη. 0 - 3 Νέα Καληδονία
2019-03-21 Νέα Καληδονία 1 - 3 Μαυρίκιος
2018-03-24 Γαλλική Πολυνη. 4 - 3 Νέα Καληδονία
2017-12-15 Φίτζι 4 - 1 Νέα Καληδονία
2017-12-12 Νέα Καληδονία 0 - 1 Νήσοι Σολομώντα
2017-12-08 Τόνγκα 2 - 4 Νέα Καληδονία
2017-12-02 Βανουάτου 2 - 1 Νέα Καληδονία
2017-11-26 Νέα Καληδονία 1 - 1 Εσθονία
2017-06-11 Νέα Καληδονία 2 - 1 Φίτζι
2017-06-07 Φίτζι 2 - 2 Νέα Καληδονία
2016-11-15 Νέα Καληδονία 0 - 0 Νέα Ζηλανδία
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 10 9 5
25% 25% 50% 83% 75% 42%

Παπούα Νέα Γου. επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-24 Φίτζι - Παπούα Νέα Γου.
2022-03-27 Νήσοι Σολομώντα - Παπούα Νέα Γου.
2023-06-16 Σιγκαπούρη - Παπούα Νέα Γου.
2023-06-20 Μαλαισία - Παπούα Νέα Γου.
2023-10-08 Παπούα Νέα Γου. - Νήσοι Σολομώντα
2023-10-11 Παπούα Νέα Γου. - Νέα Καληδονία

Νέα Καληδονία επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-24 Νέα Ζηλανδία - Νέα Καληδονία
2023-03-21 Γαλλική Πολυνη. - Νέα Καληδονία
2023-03-24 Γαλλική Πολυνη. - Νέα Καληδονία
2023-10-08 Νέα Καληδονία - Βανουάτου
2023-10-11 Παπούα Νέα Γου. - Νέα Καληδονία
2023-10-14 Νήσοι Σολομώντα - Νέα Καληδονία

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.20 3.30 2.80
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.36 1.30 1.57
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.28 3.50
bet365 2.5 1.95 1.85
bet365 3.5 3.40 1.30
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.72 2.00