Σούπερ Λίγκα - Ινδονησία

Τρίτη, 01.02.2022
08:15
Περσιρούπα

Περσιρούπα

Μαντούρα Γιουν.

Μαντούρα Γιουν.

αναβλήθηκε
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Jayapura
Εκτός έδρας: Bangkalan
Απόσταση: 3 138.1 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 08:15 (17:15 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-10-03 Μαντούρα Γιουν. 2 - 2 Περσιρούπα
2019-11-03 Μαντούρα Γιουν. 0 - 2 Περσιρούπα
2019-07-16 Περσιρούπα 1 - 0 Μαντούρα Γιουν.
2018-10-20 Μαντούρα Γιουν. 2 - 2 Περσιρούπα
2018-05-19 Περσιρούπα 6 - 0 Μαντούρα Γιουν.
2017-10-01 Περσιρούπα 0 - 1 Μαντούρα Γιουν.
2017-06-07 Μαντούρα Γιουν. 2 - 0 Περσιρούπα
2016-11-26 Περσιρούπα 2 - 0 Μαντούρα Γιουν.
2016-07-30 Μαντούρα Γιουν. 2 - 0 Περσιρούπα
2014-11-04 Περσιρούπα 2 - 0 Μαντούρα Γιουν.
2013-05-24 Περσιρούπα 1 - 1 Μαντούρα Γιουν.
2013-04-14 Μαντούρα Γιουν. 0 - 2 Περσιρούπα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 10 3 3
50% 25% 25% 83% 25% 25%

Περσιρούπα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-01-28 Αρέμα 1 - 0 Περσιρούπα
2022-01-16 Περσιρούπα 0 - 0 Περσιράγια Ατσέχ
2022-01-11 Περσίγια Τζακάρτα 1 - 2 Περσιρούπα
2022-01-06 Περσιρούπα 1 - 1 Παρσέλα Λαμονγκάν
2021-12-11 Περσιρούπα 2 - 1 ΠΣΙΣ Σεμαράνγκ
2021-12-07 Σλίμαν 1 - 1 Περσιρούπα
2021-12-02 Περσιρούπα 0 - 2 Μπαγιάνγκαρα
2021-11-27 ΠΣΜ Μακασάρ 1 - 1 Περσιρούπα
2021-11-22 Περσιρούπα 2 - 1 Περσικάμπο 1973
2021-11-18 Μπόρνεο 1 - 0 Περσιρούπα
2021-11-05 Περσιρούπα 0 - 1 Μπαλί Γιουνάιτεντ
2021-10-30 Πέρσιμπ Μπαντούνγκ 3 - 0 Περσιρούπα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 8 4 0
25% 33% 42% 67% 33% 0%

Μαντούρα Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες

2022-01-28 Μαντούρα Γιουν. 2 - 1 ΠΣΙΣ Σεμαράνγκ
2022-01-18 Σλίμαν 1 - 1 Μαντούρα Γιουν.
2022-01-14 Μαντούρα Γιουν. 2 - 3 Μπαγιάνγκαρα
2022-01-08 ΠΣΜ Μακασάρ 1 - 0 Μαντούρα Γιουν.
2021-12-14 Μαντούρα Γιουν. 2 - 2 Μπόρνεο
2021-12-09 Μπαλί Γιουνάιτεντ 0 - 1 Μαντούρα Γιουν.
2021-12-04 Μαντούρα Γιουν. 0 - 1 Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
2021-11-28 Μπαρίτο Πουτέρα 0 - 3 Μαντούρα Γιουν.
2021-11-24 Μαντούρα Γιουν. 2 - 0 Περσίκ Κεντίρι
2021-11-20 Περσεμπάγια 1 - 0 Μαντούρα Γιουν.
2021-11-06 Μαντούρα Γιουν. 1 - 2 Περσίτα
2021-11-01 Μαντούρα Γιουν. 1 - 2 Αρέμα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 8 6 2
33% 17% 50% 67% 50% 17%

Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Αρέμα 21 12 8 1 28 13 +15 44
2 Πέρσιμπ Μπαντούνγκ 21 13 4 4 28 13 +15 43
3 Μπαγιάνγκαρα 21 13 4 4 27 15 +12 43
4 Περσεμπάγια 21 13 3 5 39 22 +17 42
5 Μπαλί Γιουνάιτεντ 21 12 5 4 31 16 +15 41
6 Περσίγια Τζακάρτα 22 8 8 6 25 21 +4 32
7 ΠΣΙΣ Σεμαράνγκ 21 8 7 6 24 19 +5 31
8 Μπόρνεο 21 8 6 7 26 23 +3 30
9 ΠΣΜ Μακασάρ 21 6 9 6 23 24 -1 27
10 Μαντούρα Γιουν. 21 6 7 8 26 25 +1 25
11 Σλίμαν 21 6 7 8 27 31 -4 25
12 Περσίτα 21 7 4 10 24 32 -8 25
13 Περσικάμπο 1973 21 5 8 8 31 26 +5 23
14 Περσίκ Κεντίρι 21 5 7 9 21 26 -5 22
15 Παρσέλα Λαμονγκάν 21 3 8 10 18 33 -15 17
16 Μπαρίτο Πουτέρα 21 4 4 13 19 34 -15 16
17 Περσιρούπα 21 4 6 11 17 29 -12 15
18 Περσιράγια Ατσέχ 22 2 5 15 14 46 -32 11

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Περσιρούπα                      
Μαντούρα Γιουν.                      
Εντός έδρας                      
Εκτός έδρας                      

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Περσιρούπα Μαντούρα Γιουν.
1 Αρέμα 0 - 1  
2 Πέρσιμπ Μπαντούνγκ    
3 Μπαγιάνγκαρα 0 - 2 1 - 0
4 Περσεμπάγια 1 - 3 1 - 0
5 Μπαλί Γιουνάιτεντ 0 - 1 0 - 1
6 Περσίγια Τζακάρτα 0 - 0  
7 ΠΣΙΣ Σεμαράνγκ 2 - 1 0 - 0
8 Μπόρνεο    
9 ΠΣΜ Μακασάρ   1 - 0
10 Μαντούρα Γιουν.   -
11 Σλίμαν   1 - 1
12 Περσίτα 1 - 2  
13 Περσικάμπο 1973 2 - 1 1 - 1
14 Περσίκ Κεντίρι    
15 Παρσέλα Λαμονγκάν 1 - 1 2 - 2
16 Μπαρίτο Πουτέρα 0 - 1 0 - 3
17 Περσιρούπα -  
18 Περσιράγια Ατσέχ 0 - 0 1 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Περσιρούπα Μαντούρα Γιουν.
Θέση 17 10
Βαθμοί 15 25
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 16 9
Βαθμοί 9 13

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Περσιρούπα Μαντούρα Γιουν.
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
6       
11            
6       
7        
8         
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
3    
6       
3    
4     
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Περσιρούπα Μαντούρα Γιουν.
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
17                  
29                              
26                           
25                          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
7        
13              
10           
8         

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα

Αγώνες   (190)
Εντός έδρας νίκες 36%
Ισοπαλίες 29%
Εκτός έδρας νίκες 35%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (448)
Γκολ ανά αγώνα 2.36
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.23
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.13
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 70%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 50%
Πάνω 1.5 67%
Πάνω 2.5 45%
Πάνω 3.5 22%

Περσιρούπα επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-06 Περσεμπάγια - Περσιρούπα
2022-02-10 Περσιρούπα - Περσίκ Κεντίρι
2022-02-14 Μπαρίτο Πουτέρα - Περσιρούπα
2022-02-18 Περσιρούπα - Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
2022-02-21 Περσιρούπα - Μαντούρα Γιουν.
2022-02-24 Μπαλί Γιουνάιτεντ - Περσιρούπα

Μαντούρα Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-05 Μαντούρα Γιουν. - Παρσέλα Λαμονγκάν
2022-02-09 Περσίγια Τζακάρτα - Μαντούρα Γιουν.
2022-02-14 Μαντούρα Γιουν. - Περσιράγια Ατσέχ
2022-02-18 Αρέμα - Μαντούρα Γιουν.
2022-02-21 Περσιρούπα - Μαντούρα Γιουν.
2022-02-24 Περσίτα - Μαντούρα Γιουν.

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 3.25 2.70 2.25
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.53 1.38 1.27
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.48 2.48
bet365 2.5 2.63 1.44
bet365 3.5 5.30 1.14
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.08 1.68