Εκστρακλάσα - Πολωνία

Σάββατο, 01.08.2026
13:45
Πιάστ Γκλίβιτσε

Πιάστ Γκλίβιτσε

Βίσλα Κρακοβίας

Βίσλα Κρακοβίας

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Gliwice
Εκτός έδρας: Κρακοβία
Απόσταση: 93.5 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Stadion Piast Gliwice
Χωρητικότητα: 10 037
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 13:45 (14:45 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2024-04-03 Βίσλα Κρακοβίας 2 - 1 Πιάστ Γκλίβιτσε
2022-04-03 Βίσλα Κρακοβίας 2 - 2 Πιάστ Γκλίβιτσε
2021-10-01 Πιάστ Γκλίβιτσε 1 - 0 Βίσλα Κρακοβίας
2021-05-16 Πιάστ Γκλίβιτσε 2 - 3 Βίσλα Κρακοβίας
2021-01-31 Βίσλα Κρακοβίας 3 - 4 Πιάστ Γκλίβιτσε
2020-05-30 Πιάστ Γκλίβιτσε 4 - 0 Βίσλα Κρακοβίας
2019-10-18 Βίσλα Κρακοβίας 1 - 2 Πιάστ Γκλίβιτσε
2019-04-06 Βίσλα Κρακοβίας 2 - 2 Πιάστ Γκλίβιτσε
2018-11-02 Πιάστ Γκλίβιτσε 2 - 0 Βίσλα Κρακοβίας
2018-02-25 Πιάστ Γκλίβιτσε 0 - 0 Βίσλα Κρακοβίας
2017-09-16 Βίσλα Κρακοβίας 2 - 0 Πιάστ Γκλίβιτσε
2017-03-04 Πιάστ Γκλίβιτσε 1 - 2 Βίσλα Κρακοβίας
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 10 8 5
42% 25% 33% 83% 67% 42%

Πιάστ Γκλίβιτσε τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-27 Ζαγκλέμπιε Λ. 2 - 0 Πιάστ Γκλίβιτσε
2026-07-01 Κατόβιτσε 0 - 1 Πιάστ Γκλίβιτσε
2026-05-23 Βίτζεβ Λοτζ 2 - 1 Πιάστ Γκλίβιτσε
2026-05-17 Πιάστ Γκλίβιτσε 1 - 3 Ρακόφ
2026-05-10 Πιάστ Γκλίβιτσε 0 - 0 Κατόβιτσε
2026-05-01 Κόρονα 1 - 1 Πιάστ Γκλίβιτσε
2026-04-27 Πιάστ Γκλίβιτσε 4 - 1 Άρκα Γκντίνια
2026-04-20 Λέχια Γκντανσκ 1 - 1 Πιάστ Γκλίβιτσε
2026-04-13 Πιάστ Γκλίβιτσε 0 - 2 Στσζέτσιν
2026-04-06 Τερμάλιτσα Μ-Μ. 3 - 2 Πιάστ Γκλίβιτσε
2026-03-20 Πιάστ Γκλίβιτσε 3 - 1 Ραντόμιακ Ραντόμ
2026-03-14 Γιαγκιελόνια 1 - 2 Πιάστ Γκλίβιτσε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 10 6 4
33% 25% 42% 83% 50% 33%

Βίσλα Κρακοβίας τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-26 Βίσλα Κρακοβίας 2 - 1 Κατόβιτσε
2026-07-12 Βίσλα Κρακοβίας 0 - 1 Ποντμπεσκίτζιε
2026-07-11 Βίσλα Κρακοβίας 0 - 0 Ρέξαμ
2026-07-01 Βίσλα Κρακοβίας 4 - 0 Πούσζτζα
2026-05-24 Βίσλα Κρακοβίας 2 - 0 Πογκόν Σιέντλτσε
2026-05-15 Πολόνια Βαρσοβίας 0 - 1 Βίσλα Κρακοβίας
2026-05-08 Βίσλα Κρακοβίας 2 - 0 Κρόμπρι Γκλόγκοου
2026-05-03 Σταλ Ρζεσζόφ 1 - 2 Βίσλα Κρακοβίας
2026-04-24 Βίσλα Κρακοβίας 2 - 2 Πούσζτζα
2026-04-19 Ρούχ Χορζόφ 1 - 1 Βίσλα Κρακοβίας
2026-04-12 Polonia Bytom 1 - 1 Βίσλα Κρακοβίας
2026-04-06 Βίσλα Κρακοβίας 3 - 2 Λέτζνα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 4 1 9 5 3
58% 33% 8% 75% 42% 25%

Βαθμολογία Εκστρακλάσα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Γιαγκιελόνια 2 2 0 0 3 1 +2 6
2 Πλοκ 2 1 1 0 2 1 +1 4
3 Ζαγκλέμπιε Λ. 1 1 0 0 2 0 +2 3
4 Βίσλα Κρακοβίας 1 1 0 0 2 1 +1 3
4 Γκόρνικ Ζάμπρζε 1 1 0 0 2 1 +1 3
4 Ραντόμιακ Ραντόμ 1 1 0 0 2 1 +1 3
7 Λέγκια Βαρσοβίας 1 1 0 0 1 0 +1 3
8 Βίτζεβ Λοτζ 2 0 2 0 2 2 0 2
9 Κρακόβια 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Λεχ Πόζναν 1 0 1 0 0 0 0 1
11 Μότορ Λούμπλιν 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 Wieczysta Krakow 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Κατόβιτσε 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Ρακόφ 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Σλασκ 1 0 0 1 1 2 -1 0
16 Κόρονα 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 Στσζέτσιν 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 Πιάστ Γκλίβιτσε 1 0 0 1 0 2 -2 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Πιάστ Γκλίβιτσε  
Βίσλα Κρακοβίας  
Εντός έδρας  
Εκτός έδρας  

Στατιστικά ομάδας

  Πιάστ Γκλίβιτσε Βίσλα Κρακοβίας
Νίκες 0 1
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 1 0
Γκολ υπέρ 0 2
Γκολ κατά 2 1
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.00 2.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 2.00 1.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 0% 100%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 100% 100%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0% 100%
Πάνω 1.5 100% 100%
Πάνω 2.5 0% 100%
Πάνω 3.5 0% 0%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 0 0
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 0 0
Γκολ υπέρ 0 0
Γκολ κατά 0 0
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.00 0.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.00 0.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 0% 0%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 0% 0%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0% 0%
Πάνω 1.5 0% 0%
Πάνω 2.5 0% 0%
Πάνω 3.5 0% 0%

Συνολικές στατιστικές για το Εκστρακλάσα

Αγώνες   (11)
Εντός έδρας νίκες 45%
Ισοπαλίες 27%
Εκτός έδρας νίκες 27%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 4%
Γκολ   (23)
Γκολ ανά αγώνα 2.09
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.18
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.91
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 73%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 64%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 55%
Πάνω 1.5 64%
Πάνω 2.5 55%
Πάνω 3.5 9%

Πιάστ Γκλίβιτσε επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-08 Λεχ Πόζναν - Πιάστ Γκλίβιτσε
2026-08-17 Πιάστ Γκλίβιτσε - Wieczysta Krakow
2026-08-22 Πιάστ Γκλίβιτσε - Λέγκια Βαρσοβίας
2026-08-29 Μότορ Λούμπλιν - Πιάστ Γκλίβιτσε
2026-09-05 Πιάστ Γκλίβιτσε - Κατόβιτσε
2026-09-12 Ραντόμιακ Ραντόμ - Πιάστ Γκλίβιτσε

Βίσλα Κρακοβίας επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-07 Βίσλα Κρακοβίας - Πλοκ
2026-08-15 Γκόρνικ Ζάμπρζε - Βίσλα Κρακοβίας
2026-08-22 Στσζέτσιν - Βίσλα Κρακοβίας
2026-08-29 Βίσλα Κρακοβίας - Wieczysta Krakow
2026-09-05 Κόρονα - Βίσλα Κρακοβίας
2026-09-12 Βίσλα Κρακοβίας - Γιαγκιελόνια

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.30 2.90 3.20
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.36 1.40 1.57
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.25 3.75
bet365 2.5 1.90 1.90
bet365 3.5 3.25 1.33
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.67 2.10