Φιλικά Συλλόγων

Πέμπτη, 09.07.2026
16:30
Πολίσια Ζιτόμιρ

Πολίσια Ζιτόμιρ
(Ουκρανία)

Γιαγκιελόνια

Γιαγκιελόνια
(Πολωνία)

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Zhytomyr (Ουκ)
Εκτός έδρας: Bialystok (Πολ)
Απόσταση: 496.4 χλμ

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Πολίσια Ζιτόμιρ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-02 Πολίσια Ζιτόμιρ 4 - 1 Σαμπά Μπακού
2026-06-29 Ουνιβ. Κραϊόβα 4 - 3 Πολίσια Ζιτόμιρ
2026-06-24 ΤΣΣΚΑ Σόφιας 0 - 4 Πολίσια Ζιτόμιρ
2026-05-24 Πολίσια Ζιτόμιρ 2 - 0 Ρουκχ Λβιβ
2026-05-18 Ζόρια Λουάνσκ 0 - 0 Πολίσια Ζιτόμιρ
2026-05-12 Επιτσέντρ 3 - 2 Πολίσια Ζιτόμιρ
2026-05-08 Πολίσια Ζιτόμιρ 2 - 1 Αλεξάντρια
2026-05-03 Kharkiv 0 - 1 Πολίσια Ζιτόμιρ
2026-04-26 Πολίσια Ζιτόμιρ 3 - 1 Ομπολόν Κιέβου
2026-04-20 Σαχτάρ Ντόνετσκ 1 - 0 Πολίσια Ζιτόμιρ
2026-04-10 ΣΚ Πολτάβα 0 - 4 Πολίσια Ζιτόμιρ
2026-04-05 Πολίσια Ζιτόμιρ 1 - 1 Βέρρες Ρίβνε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 9 7 6
58% 17% 25% 75% 58% 50%

Γιαγκιελόνια τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-04 Γιαγκιελόνια 4 - 1 Πογκόν Σιέντλτσε
2026-05-23 Γιαγκιελόνια 1 - 0 Ζαγκλέμπιε Λ.
2026-05-17 Κατόβιτσε 2 - 2 Γιαγκιελόνια
2026-05-13 Ρακόφ 0 - 2 Γιαγκιελόνια
2026-05-09 Γιαγκιελόνια 3 - 2 Στσζέτσιν
2026-04-24 Γιαγκιελόνια 1 - 2 Γκόρνικ Ζάμπρζε
2026-04-19 Άρκα Γκντίνια 0 - 3 Γιαγκιελόνια
2026-04-10 Κόρονα 1 - 1 Γιαγκιελόνια
2026-04-04 Γιαγκιελόνια 0 - 0 Λεχ Πόζναν
2026-03-21 Γιαγκιελόνια 1 - 2 Πλοκ
2026-03-17 Γιαγκιελόνια 2 - 1 Κατόβιτσε
2026-03-14 Γιαγκιελόνια 1 - 2 Πιάστ Γκλίβιτσε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 10 8 3
50% 25% 25% 83% 67% 25%

Πολίσια Ζιτόμιρ επόμενοι 6 αγώνες

2026-07-10 Βάτενς - Πολίσια Ζιτόμιρ
2026-07-14 Πολίσια Ζιτόμιρ - Σιμίζου
2026-07-23 Πολίσια Ζιτόμιρ - Κοπεγχάγη
2026-07-29 Κοπεγχάγη - Πολίσια Ζιτόμιρ
2026-08-02 Τσερνομόρετς Οδ. - Πολίσια Ζιτόμιρ
2026-08-08 Πολίσια Ζιτόμιρ - Kharkiv

Γιαγκιελόνια επόμενοι 6 αγώνες

2026-07-12 Γιαγκιελόνια - Πάφος
2026-07-16 Γιαγκιελόνια - Σπάρτα Πράγας
2026-07-17 Νόρντζελαντ - Γιαγκιελόνια
2026-07-25 Γιαγκιελόνια - Κόρονα
2026-07-31 Μότορ Λούμπλιν - Γιαγκιελόνια
2026-08-09 Γιαγκιελόνια - Βίτζεβ Λοτζ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.63 3.80 2.15
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.62 1.22 1.40
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.08 6.50
bet365 2.5 1.36 2.88
bet365 3.5 2.00 1.73
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.36 2.88