Γκιράμπολα - Ανγκόλα

Τρίτη, 01.09.2026
15:30
Πριμέιρο Αγκόστο

Πριμέιρο Αγκόστο

Ίντερ

Ίντερ

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Λουάντα
Εκτός έδρας: Λουάντα
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:30 (15:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-05-09 Ίντερ 0 - 0 Πριμέιρο Αγκόστο
2026-01-24 Πριμέιρο Αγκόστο 2 - 1 Ίντερ
2025-02-26 Πριμέιρο Αγκόστο 2 - 1 Ίντερ
2024-09-28 Ίντερ 0 - 0 Πριμέιρο Αγκόστο
2024-04-10 Πριμέιρο Αγκόστο 2 - 0 Ίντερ
2023-11-18 Ίντερ 1 - 1 Πριμέιρο Αγκόστο
2023-05-21 Ίντερ 1 - 1 Πριμέιρο Αγκόστο
2022-12-28 Πριμέιρο Αγκόστο 0 - 1 Ίντερ
2022-02-13 Πριμέιρο Αγκόστο 2 - 0 Ίντερ
2021-10-27 Ίντερ 1 - 2 Πριμέιρο Αγκόστο
2021-04-24 Ίντερ 0 - 1 Πριμέιρο Αγκόστο
2020-12-29 Πριμέιρο Αγκόστο 1 - 0 Ίντερ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 4 1 7 3 0
58% 33% 8% 58% 25% 0%

Πριμέιρο Αγκόστο τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-27 Πριμέιρο ντε Μάιο 1 - 2 Πριμέιρο Αγκόστο
2026-08-22 Πριμέιρο Αγκόστο 1 - 0 Χούλια
2026-05-24 Πριμέιρο Αγκόστο 1 - 1 Redonda FC
2026-05-20 Luanda City 0 - 1 Πριμέιρο Αγκόστο
2026-05-16 Πριμέιρο Αγκόστο 0 - 1 Καμπουσκόρπ
2026-05-09 Ίντερ 0 - 0 Πριμέιρο Αγκόστο
2026-05-06 Πριμέιρο Αγκόστο 2 - 0 Κ.Ρ.Ν. Λίμπολο
2026-05-03 Sao Salvador 0 - 3 Πριμέιρο Αγκόστο
2026-04-26 Πριμέιρο Αγκόστο 0 - 1 Ακαδέμικα
2026-04-19 Πριμέιρο Αγκόστο 1 - 1 Ουιλιέτε
2026-04-12 Μπράβος ντο Μακίς 1 - 1 Πριμέιρο Αγκόστο
2026-04-08 Πριμέιρο Αγκόστο 2 - 1 Σαγκράντα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 7 3 0
50% 33% 17% 58% 25% 0%

Ίντερ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-28 Ίντερ 2 - 1 FC Luanda
2026-08-23 Sao Salvador 0 - 1 Ίντερ
2026-05-24 Ακαδέμικα 0 - 0 Ίντερ
2026-05-20 Ίντερ 1 - 1 Κ.Ρ.Ν. Λίμπολο
2026-05-17 Sao Salvador 1 - 1 Ίντερ
2026-05-09 Ίντερ 0 - 0 Πριμέιρο Αγκόστο
2026-05-06 Ουιλιέτε 2 - 1 Ίντερ
2026-05-02 Ίντερ 3 - 1 Μπράβος ντο Μακίς
2026-04-25 Σαγκράντα 1 - 0 Ίντερ
2026-04-18 Ίντερ 0 - 0 Χούλια
2026-04-11 Ίντερ 0 - 0 Πέτρο Ατλέτικο
2026-04-08 Ίντερ 3 - 1 Πριμέιρο ντε Μάιο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 6 2 6 4 2
33% 50% 17% 50% 33% 17%

Βαθμολογία Γκιράμπολα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ουιλιέτε 2 2 0 0 4 1 +3 6
2 Ίντερ 2 2 0 0 3 1 +2 6
2 Πριμέιρο Αγκόστο 2 2 0 0 3 1 +2 6
4 Πέτρο Ατλέτικο 2 1 1 0 3 0 +3 4
5 Μπράβος ντο Μακίς 1 1 0 0 3 0 +3 3
6 Κ.Ρ.Ν. Λίμπολο 2 1 0 1 3 3 0 3
7 Χούλια 2 1 0 1 2 2 0 3
8 Σαγκράντα 2 1 0 1 3 4 -1 3
9 Καμπουσκόρπ 2 0 2 0 2 2 0 2
10 Λούντα Σουλ 2 0 2 0 1 1 0 2
11 Πριμέιρο ντε Μάιο 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 FC Luanda 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 Κααλά 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 Ακαδέμικα 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 Sao Salvador 2 0 0 2 1 4 -3 0
16 FC Cabinda 2 0 0 2 1 5 -4 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Πριμέιρο Αγκόστο   
Ίντερ   
Εντός έδρας   
Εκτός έδρας   

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Πριμέιρο Αγκόστο Ίντερ
1 Ουιλιέτε    
2 Ίντερ   -
2 Πριμέιρο Αγκόστο -  
4 Πέτρο Ατλέτικο    
5 Μπράβος ντο Μακίς    
6 Κ.Ρ.Ν. Λίμπολο    
7 Χούλια 1 - 0  
8 Σαγκράντα    
9 Καμπουσκόρπ    
10 Λούντα Σουλ    
11 Πριμέιρο ντε Μάιο    
12 FC Luanda    
12 Κααλά    
14 Ακαδέμικα    
15 Sao Salvador   0 - 1
16 FC Cabinda    

Στατιστικά ομάδας

  Πριμέιρο Αγκόστο Ίντερ
Νίκες 2 2
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 0 0
Γκολ υπέρ 3 3
Γκολ κατά 1 1
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.50 1.50
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.50 0.50
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 100%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 50% 50%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 50% 50%
Πάνω 1.5 50% 50%
Πάνω 2.5 50% 50%
Πάνω 3.5 0% 0%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 1 1
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 0 0
Γκολ υπέρ 1 1
Γκολ κατά 0 0
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.00 1.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.00 0.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 100%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 0% 0%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0% 0%
Πάνω 1.5 0% 0%
Πάνω 2.5 0% 0%
Πάνω 3.5 0% 0%

Συνολικές στατιστικές για το Γκιράμπολα

Αγώνες   (15)
Εντός έδρας νίκες 40%
Ισοπαλίες 27%
Εκτός έδρας νίκες 33%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 6%
Γκολ   (33)
Γκολ ανά αγώνα 2.20
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.27
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.93
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 73%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 60%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 47%
Πάνω 1.5 73%
Πάνω 2.5 53%
Πάνω 3.5 7%

Πριμέιρο Αγκόστο επόμενοι 6 αγώνες

2026-09-09 FC Cabinda - Πριμέιρο Αγκόστο
2026-09-19 Πριμέιρο Αγκόστο - FC Luanda
2026-10-10 Ακαδέμικα - Πριμέιρο Αγκόστο
2026-10-17 Πριμέιρο Αγκόστο - Ουιλιέτε
2026-10-24 Κααλά - Πριμέιρο Αγκόστο
2026-10-31 Πριμέιρο Αγκόστο - Πέτρο Ατλέτικο

Ίντερ επόμενοι 6 αγώνες

2026-09-10 Ίντερ - Ακαδέμικα
2026-09-19 Καμπουσκόρπ - Ίντερ
2026-10-10 Ίντερ - Σαγκράντα
2026-10-17 Κ.Ρ.Ν. Λίμπολο - Ίντερ
2026-10-24 Λούντα Σουλ - Ίντερ
2026-10-31 Ίντερ - Χούλια

Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα