Κύπελλο Ολλανδίας

Πέμπτη, 20.01.2022
17:45
ΠΣΦ Αϊντχόφεν

ΠΣΦ Αϊντχόφεν

Τέλσταρ

Τέλσταρ

2 - 1
(1 - 1,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Αϊντχόβεν
Εκτός έδρας: Velsen
Απόσταση: 126.7 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Philips Stadion
Χωρητικότητα: 36 500
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 17:45 (18:45 τοπική ώρα)

Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες

2013-09-25 ΠΣΦ Αϊντχόφεν 4 - 1 Τέλσταρ
2011-01-05 ΠΣΦ Αϊντχόφεν 2 - 1 Τέλσταρ

ΠΣΦ Αϊντχόφεν τελευταίοι 12 αγώνες

2022-01-16 Γκρόνινγκεν 0 - 1 ΠΣΦ Αϊντχόφεν
2021-12-23 ΠΣΦ Αϊντχόφεν 2 - 0 Γκόου Εχέντ Ιγκλς
2021-12-19 Βάαλβαϊκ 1 - 4 ΠΣΦ Αϊντχόφεν
2021-12-15 ΠΣΦ Αϊντχόφεν 2 - 0 Φορτούνα Σιτάρντ
2021-12-12 Ναϊμέγκεν 1 - 2 ΠΣΦ Αϊντχόφεν
2021-12-09 Σοσιεδάδ 3 - 0 ΠΣΦ Αϊντχόφεν
2021-12-04 ΠΣΦ Αϊντχόφεν 4 - 1 Ουτρέχτη
2021-11-28 Χέρενφεν 1 - 1 ΠΣΦ Αϊντχόφεν
2021-11-25 ΠΣΦ Αϊντχόφεν 2 - 0 Στούρμ Γκρατς
2021-11-20 ΠΣΦ Αϊντχόφεν 2 - 0 Φίτεσε
2021-11-07 Φορτούνα Σιτάρντ 1 - 4 ΠΣΦ Αϊντχόφεν
2021-11-04 Μονακό 0 - 0 ΠΣΦ Αϊντχόφεν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
9 2 1 10 5 3
75% 17% 8% 83% 42% 25%

Τέλσταρ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-01-14 Τέλσταρ 2 - 1 MVV Μάαστριχτ
2022-01-09 Φόλενταμ 2 - 1 Τέλσταρ
2021-12-17 Τέλσταρ 0 - 0 Γιόνγκ ΠΣΦ
2021-12-10 FC Αϊντχόφεν 1 - 1 Τέλσταρ
2021-12-03 Τέλσταρ 1 - 3 ΦΦΦ-Φένλο
2021-11-26 Ος FC 1 - 1 Τέλσταρ
2021-11-19 Τέλσταρ 0 - 2 ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
2021-11-14 Ντε Χράαφσχαπ 1 - 1 Τέλσταρ
2021-11-06 Τέλσταρ 2 - 5 Εξέλσιορ
2021-11-01 Γιόνγκ Άγιαξ 3 - 0 Τέλσταρ
2021-10-22 Τέλσταρ 2 - 2 Χελμόντ
2021-10-18 Γιόνγκ ΠΣΦ 2 - 3 Τέλσταρ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 11 7 4
17% 42% 42% 92% 58% 33%

Βαθμολογία Έρεντιφιζι

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 ΠΣΦ Αϊντχόφεν 19 15 1 3 47 24 +23 46
2 Άγιαξ 19 14 3 2 59 4 +55 45
3 Φέγενορντ 19 12 3 4 42 18 +24 39
4 Φίτεσε 19 11 3 5 26 25 +1 36
5 ΑΖ Άλκμααρ 19 11 2 6 37 24 +13 35
6 Τβέντε 19 10 5 4 30 22 +8 35
7 Ουτρέχτη 19 8 5 6 33 26 +7 29
8 Καμπούρ 19 9 2 8 33 40 -7 29
9 Ναϊμέγκεν 19 7 5 7 24 26 -2 26
10 Χέρενφεν 19 7 4 8 20 27 -7 25
11 Γκόου Εχέντ Ιγκλς 19 6 3 10 19 31 -12 21
12 Χέρακλες 19 5 4 10 21 26 -5 19
13 Γκρόνινγκεν 19 4 7 8 20 28 -8 19
14 Βάαλβαϊκ 19 4 7 8 21 30 -9 19
15 Βίλεμ ΙΙ 19 5 3 11 18 38 -20 18
16 Σ. Ρόττερνταμ 19 2 8 9 16 28 -12 14
17 Φορτούνα Σιτάρντ 19 3 4 12 20 48 -28 13
18 Ζβόλε 19 2 3 14 11 32 -21 9

ΠΣΦ Αϊντχόφεν επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-23 ΠΣΦ Αϊντχόφεν - Άγιαξ
2022-02-05 ΠΣΦ Αϊντχόφεν - ΑΖ Άλκμααρ
2022-02-08 ΠΣΦ Αϊντχόφεν - ΝΑΚ Μπρέντα
2022-02-12 Φίτεσε - ΠΣΦ Αϊντχόφεν
2022-02-17 ΠΣΦ Αϊντχόφεν - Μακάμπι Τελ Αβιβ
2022-02-20 ΠΣΦ Αϊντχόφεν - Χέρενφεν

Τέλσταρ επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-23 Τέλσταρ - Γιόνγκ Άγιαξ
2022-01-30 Αλμίερ Σίτι - Τέλσταρ
2022-02-04 Τέλσταρ - Ντε Χράαφσχαπ
2022-02-11 Χελμόντ - Τέλσταρ
2022-02-18 Τέλσταρ - ΝΑΚ Μπρέντα
2022-02-25 ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ - Τέλσταρ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.05 13.00 34.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.01 1.06 9.00
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.05 11.00
bet365 2.5 1.20 4.33
bet365 3.5 1.50 2.50
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.37 1.57