Μποτολά - Μαρόκο

Πέμπτη, 30.12.2021
15:00
Ράγια Καζαμπλ.

Ράγια Καζαμπλ.

Μάγκρεμπ Φεζ

Μάγκρεμπ Φεζ

1 - 1
(1 - 0,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Casablanca
Εκτός έδρας: Φες
Απόσταση: 246.4 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:00 (16:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-07-28 Μάγκρεμπ Φεζ 2 - 3 Ράγια Καζαμπλ.
2021-05-09 Ράγια Καζαμπλ. 1 - 0 Μάγκρεμπ Φεζ
2016-03-27 Μάγκρεμπ Φεζ 0 - 3 Ράγια Καζαμπλ.
2015-10-31 Ράγια Καζαμπλ. 3 - 0 Μάγκρεμπ Φεζ
2015-09-22 Μάγκρεμπ Φεζ 1 - 1 Ράγια Καζαμπλ.
2015-09-19 Ράγια Καζαμπλ. 1 - 1 Μάγκρεμπ Φεζ
2015-03-22 Μάγκρεμπ Φεζ 2 - 1 Ράγια Καζαμπλ.
2014-11-23 Ράγια Καζαμπλ. 1 - 1 Μάγκρεμπ Φεζ
2014-05-04 Μάγκρεμπ Φεζ 0 - 1 Ράγια Καζαμπλ.
2014-02-19 Ράγια Καζαμπλ. 1 - 0 Μάγκρεμπ Φεζ
2013-04-21 Ράγια Καζαμπλ. 2 - 1 Μάγκρεμπ Φεζ
2012-12-09 Μάγκρεμπ Φεζ 0 - 0 Ράγια Καζαμπλ.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 4 1 8 5 1
58% 33% 8% 67% 42% 8%

Ράγια Καζαμπλ. τελευταίοι 12 αγώνες

2021-12-22 Ράγια Καζαμπλ. 1 - 1 Αλ Αχλί
2021-12-17 Ράγια Καζαμπλ. 1 - 0 Χασάνια Αγκαντίρ
2021-11-23 Ολυμπίκ Ντε Σαφί 1 - 0 Ράγια Καζαμπλ.
2021-11-19 Ράγια Καζαμπλ. 2 - 1 Τσαμπάμπ Μοχαμεντία
2021-11-06 Ουιντάντ Καζαμπλ. 1 - 1 Ράγια Καζαμπλ.
2021-11-03 Ράγια Καζαμπλ. 0 - 0 Ραπίντε Ουέντ Ζεμ
2021-10-30 Ντιφαά Ελ Γιαντιντί 0 - 2 Ράγια Καζαμπλ.
2021-10-26 Ράγια Καζαμπλ. 1 - 1 ΦΟΣ Ραμπάτ
2021-10-20 Μουλούντια Ουιντά 1 - 3 Ράγια Καζαμπλ.
2021-10-03 Ράγια Καζαμπλ. 1 - 2 Μπερκανέ
2021-09-28 IR Ταγγέρη 0 - 1 Ράγια Καζαμπλ.
2021-09-24 Ράγια Καζαμπλ. 3 - 0 Σαλμί
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 8 4 1
50% 33% 17% 67% 33% 8%

Μάγκρεμπ Φεζ τελευταίοι 12 αγώνες

2021-12-25 Μάγκρεμπ Φεζ 2 - 1 IR Ταγγέρη
2021-12-19 Ολ. Κουριμπγκά 0 - 0 Μάγκρεμπ Φεζ
2021-11-24 Μάγκρεμπ Φεζ 0 - 0 Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς
2021-11-20 Μάγκρεμπ Φεζ 1 - 0 Χασάνια Αγκαντίρ
2021-11-06 Ολυμπίκ Ντε Σαφί 0 - 0 Μάγκρεμπ Φεζ
2021-11-03 Μάγκρεμπ Φεζ 1 - 1 Τσαμπάμπ Μοχαμεντία
2021-10-31 Ουιντάντ Καζαμπλ. 1 - 0 Μάγκρεμπ Φεζ
2021-10-23 Μάγκρεμπ Φεζ 3 - 0 Ντιφαά Ελ Γιαντιντί
2021-10-16 Ραπίντε Ουέντ Ζεμ 0 - 2 Μάγκρεμπ Φεζ
2021-10-02 Μάγκρεμπ Φεζ 3 - 0 Γιουσουφιά Μπ.
2021-09-28 Μουλούντια Ουιντά 2 - 1 Μάγκρεμπ Φεζ
2021-09-24 Μάγκρεμπ Φεζ 1 - 1 ΦΟΣ Ραμπάτ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 5 2 7 4 0
42% 42% 17% 58% 33% 0%

Βαθμολογία Μποτολά

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ουιντάντ Καζαμπλ. 15 11 2 2 27 13 +14 35
2 Ράγια Καζαμπλ. 13 8 3 2 18 8 +10 27
3 Μπερκανέ 15 5 8 2 19 13 +6 23
4 Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς 13 6 5 2 15 9 +6 23
5 Σαλμί 15 7 2 6 24 20 +4 23
6 Ντιφαά Ελ Γιαντιντί 15 6 5 4 22 23 -1 23
7 Μάγκρεμπ Φεζ 14 5 6 3 14 9 +5 21
8 IR Ταγγέρη 15 6 2 7 19 19 0 20
9 Τσαμπάμπ Μοχαμεντία 15 4 7 4 13 12 +1 19
10 ΦΟΣ Ραμπάτ 15 4 6 5 16 17 -1 18
11 Γιουσουφιά Μπ. 15 5 3 7 18 25 -7 18
12 Ολυμπίκ Ντε Σαφί 15 3 7 5 9 11 -2 16
13 Ολ. Κουριμπγκά 14 3 6 5 17 21 -4 15
14 Χασάνια Αγκαντίρ 15 3 3 9 8 15 -7 12
15 Μουλούντια Ουιντά 15 2 5 8 14 23 -9 11
16 Ραπίντε Ουέντ Ζεμ 15 2 4 9 5 20 -15 10

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ράγια Καζαμπλ.              
Μάγκρεμπ Φεζ               
Εντός έδρας              
Εκτός έδρας               

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ράγια Καζαμπλ. Μάγκρεμπ Φεζ
1 Ουιντάντ Καζαμπλ.   1 - 0
2 Ράγια Καζαμπλ. -  
3 Μπερκανέ 1 - 2  
4 Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς    
5 Σαλμί 3 - 0 3 - 0
6 Ντιφαά Ελ Γιαντιντί    
7 Μάγκρεμπ Φεζ   -
8 IR Ταγγέρη    
9 Τσαμπάμπ Μοχαμεντία 2 - 1  
10 ΦΟΣ Ραμπάτ 1 - 1  
11 Γιουσουφιά Μπ.    
12 Ολυμπίκ Ντε Σαφί   0 - 0
13 Ολ. Κουριμπγκά 2 - 1 0 - 0
14 Χασάνια Αγκαντίρ 1 - 0  
15 Μουλούντια Ουιντά   2 - 1
16 Ραπίντε Ουέντ Ζεμ 0 - 0 0 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ράγια Καζαμπλ. Μάγκρεμπ Φεζ
Θέση 2 7
Βαθμοί 27 21
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 4 13
Βαθμοί 14 5

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ράγια Καζαμπλ. Μάγκρεμπ Φεζ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
8         
3    
2   
5      
6       
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
2   
1  
1  
2   
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ράγια Καζαμπλ. Μάγκρεμπ Φεζ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
18                   
8         
14               
9          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
10           
5      
3    
6       

Συνολικές στατιστικές για το Μποτολά

Αγώνες   (117)
Εντός έδρας νίκες 42%
Ισοπαλίες 32%
Εκτός έδρας νίκες 26%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (258)
Γκολ ανά αγώνα 2.21
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.19
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.02
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 70%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 63%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 47%
Πάνω 1.5 66%
Πάνω 2.5 39%
Πάνω 3.5 14%

Ράγια Καζαμπλ. επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-02 Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς - Ράγια Καζαμπλ.
2022-02-05 Ράγια Καζαμπλ. - Γιουσουφιά Μπ.
2022-02-12 Ράγια Καζαμπλ. - Αμαζούλου
2022-02-15 Ολ. Κουριμπγκά - Ράγια Καζαμπλ.
2022-02-18 Ες Σετίφ - Ράγια Καζαμπλ.
2022-02-22 Σαλμί - Ράγια Καζαμπλ.

Μάγκρεμπ Φεζ επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-05 Μπερκανέ - Μάγκρεμπ Φεζ
2022-02-11 Μάγκρεμπ Φεζ - Σαλμί
2022-02-19 ΦΟΣ Ραμπάτ - Μάγκρεμπ Φεζ
2022-02-26 Μάγκρεμπ Φεζ - Μουλούντια Ουιντά
2022-03-04 Γιουσουφιά Μπ. - Μάγκρεμπ Φεζ
2022-03-13 Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς - Μάγκρεμπ Φεζ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.50 3.70 5.25
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.11 1.21 2.38
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.34 3.10
bet365 2.5 2.16 1.66
bet365 3.5 4.10 1.21
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.23 1.58