Σούπερ Λίγκα - Μολδαβία

Κυριακή, 18.11.2012
11:00
Rapid Ghidighici

Rapid Ghidighici

Σέριφ Τιρασπόλ

Σέριφ Τιρασπόλ

0 - 2
(0 - 1,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Ghidighici
Εκτός έδρας: Tiraspol
Απόσταση: 72.5 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Ghidighici
Χωρητικότητα: 1 500
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 11:00 (13:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 8 απευθείας αγώνες

2012-08-19 Σέριφ Τιρασπόλ 0 - 0 Rapid Ghidighici
2012-05-14 Rapid Ghidighici 1 - 1 Σέριφ Τιρασπόλ
2012-05-10 Rapid Ghidighici 0 - 2 Σέριφ Τιρασπόλ
2011-10-15 Rapid Ghidighici 1 - 2 Σέριφ Τιρασπόλ
2011-07-24 Σέριφ Τιρασπόλ 2 - 0 Rapid Ghidighici
2011-04-23 Σέριφ Τιρασπόλ 2 - 1 Rapid Ghidighici
2011-02-16 Σέριφ Τιρασπόλ 4 - 0 Rapid Ghidighici
2010-10-10 Rapid Ghidighici 1 - 1 Σέριφ Τιρασπόλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
0 3 5 7 3 1
0% 38% 62% 88% 38% 12%

Rapid Ghidighici τελευταίοι 12 αγώνες

2012-11-11 Academia Chisinau 5 - 0 Rapid Ghidighici
2012-11-04 Rapid Ghidighici 1 - 2 FC Costuleni
2012-10-27 Dacia Chisinau 1 - 0 Rapid Ghidighici
2012-10-20 Rapid Ghidighici 2 - 0 Speranta Crihana Veche
2012-10-06 FC Tiraspol 2 - 2 Rapid Ghidighici
2012-09-30 Nistru Otaci 0 - 1 Rapid Ghidighici
2012-09-21 Rapid Ghidighici 0 - 0 Μπάλτι
2012-09-15 Rapid Ghidighici 3 - 2 Μιλσάμι
2012-09-01 Ζίμπρου Κισινάου 1 - 0 Rapid Ghidighici
2012-08-25 Rapid Ghidighici 2 - 1 Iskra-Stal Ribnita
2012-08-19 Σέριφ Τιρασπόλ 0 - 0 Rapid Ghidighici
2012-08-10 Rapid Ghidighici 0 - 2 Academia Chisinau
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 7 5 3
33% 25% 42% 58% 42% 25%

Σέριφ Τιρασπόλ τελευταίοι 12 αγώνες

2012-11-10 Σέριφ Τιρασπόλ 1 - 0 Ζίμπρου Κισινάου
2012-11-04 Iskra-Stal Ribnita 2 - 2 Σέριφ Τιρασπόλ
2012-10-27 Μιλσάμι 3 - 0 Σέριφ Τιρασπόλ
2012-10-21 Σέριφ Τιρασπόλ 3 - 0 Academia Chisinau
2012-10-06 FC Costuleni 0 - 3 Σέριφ Τιρασπόλ
2012-09-29 Dacia Chisinau 0 - 1 Σέριφ Τιρασπόλ
2012-09-22 Σέριφ Τιρασπόλ 3 - 0 Speranta Crihana Veche
2012-09-15 FC Tiraspol 1 - 2 Σέριφ Τιρασπόλ
2012-09-02 Σέριφ Τιρασπόλ 2 - 1 Nistru Otaci
2012-08-30 Μαρσέιγ 0 - 0 Σέριφ Τιρασπόλ
2012-08-26 Μπάλτι 0 - 1 Σέριφ Τιρασπόλ
2012-08-23 Σέριφ Τιρασπόλ 1 - 2 Μαρσέιγ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 8 8 1
67% 17% 17% 67% 67% 8%

Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σέριφ Τιρασπόλ 16 13 2 1 30 8 +22 41
2 Dacia Chisinau 16 10 5 1 29 11 +18 35
3 FC Tiraspol 16 7 6 3 21 11 +10 27
4 Μιλσάμι 17 8 3 6 26 18 +8 27
5 Academia Chisinau 16 8 1 7 25 27 -2 25
6 Μπάλτι 16 7 3 6 14 8 +6 24
7 Ζίμπρου Κισινάου 17 6 5 6 26 20 +6 23
8 Iskra-Stal Ribnita 17 5 6 6 20 23 -3 21
9 Rapid Ghidighici 16 6 3 7 14 18 -4 21
10 FC Costuleni 17 4 4 9 15 33 -18 16
11 Nistru Otaci 17 1 5 11 8 30 -22 8
12 Speranta Crihana Veche 17 0 5 12 9 30 -21 5

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Rapid Ghidighici                 
Σέριφ Τιρασπόλ                 
Εντός έδρας                 
Εκτός έδρας                 

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Rapid Ghidighici Σέριφ Τιρασπόλ
1 Σέριφ Τιρασπόλ   -
2 Dacia Chisinau 0 - 1 0 - 1
3 FC Tiraspol 0 - 1 1 - 2
4 Μιλσάμι 3 - 2 3 - 0
5 Academia Chisinau 0 - 2 1 - 4
6 Μπάλτι 0 - 0 0 - 1
7 Ζίμπρου Κισινάου   0 - 1
8 Iskra-Stal Ribnita 2 - 1 2 - 2
9 Rapid Ghidighici -  
10 FC Costuleni 1 - 2 0 - 3
11 Nistru Otaci    
12 Speranta Crihana Veche 2 - 0  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Rapid Ghidighici Σέριφ Τιρασπόλ
Θέση 9 1
Βαθμοί 21 41
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 9 1
Βαθμοί 10 19

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Rapid Ghidighici Σέριφ Τιρασπόλ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
3    
7        
13              
2   
1  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
1  
4     
6       
1  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Rapid Ghidighici Σέριφ Τιρασπόλ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
14               
18                   
30                               
8         
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
8         
9          
14               
7        

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα

Αγώνες   (99)
Εντός έδρας νίκες 43%
Ισοπαλίες 24%
Εκτός έδρας νίκες 32%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (237)
Γκολ ανά αγώνα 2.39
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.37
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.02
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 67%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 61%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 37%
Πάνω 1.5 66%
Πάνω 2.5 44%
Πάνω 3.5 24%

Rapid Ghidighici επόμενοι 6 αγώνες

2012-11-23 Iskra-Stal Ribnita - Rapid Ghidighici
2012-11-27 Rapid Ghidighici - Ζίμπρου Κισινάου
2012-12-03 Μιλσάμι - Rapid Ghidighici
2013-03-03 Μπάλτι - Rapid Ghidighici
2013-03-10 Rapid Ghidighici - Nistru Otaci
2013-03-16 Rapid Ghidighici - Μπάλτι

Σέριφ Τιρασπόλ επόμενοι 6 αγώνες

2012-11-24 Σέριφ Τιρασπόλ - Μπάλτι
2012-11-28 Nistru Otaci - Σέριφ Τιρασπόλ
2012-12-02 Σέριφ Τιρασπόλ - FC Tiraspol
2013-02-19 Metalurg Donetsk - Σέριφ Τιρασπόλ
2013-03-03 Speranta Crihana Veche - Σέριφ Τιρασπόλ
2013-03-09 Σέριφ Τιρασπόλ - Dacia Chisinau

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 6.50 4.40 1.36
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 2.75 1.15 1.08
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 2.5 2.00 1.80
bet365 3.5 3.20 1.30