Γκρουπ Πρωταθλήματος - Αυστρία

Τετάρτη, 27.04.2022
17:30
Ραπίντ Βιέννης

Ραπίντ Βιέννης

Α. Κλάγκενφουρτ

Α. Κλάγκενφουρτ

2 - 2
(0 - 0,  2 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Βιέννη
Εκτός έδρας: Klagenfurt
Απόσταση: 234.9 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Allianz Stadion
Χωρητικότητα: 28 345 (24 288)
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 17:30 (18:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 3 απευθείας αγώνες

2022-03-13 Α. Κλάγκενφουρτ 1 - 3 Ραπίντ Βιέννης
2022-03-06 Ραπίντ Βιέννης 3 - 0 Α. Κλάγκενφουρτ
2021-10-16 Α. Κλάγκενφουρτ 1 - 1 Ραπίντ Βιέννης

Ραπίντ Βιέννης τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-24 Ραπίντ Βιέννης 1 - 1 Στούρμ Γκρατς
2022-04-17 Στούρμ Γκρατς 2 - 1 Ραπίντ Βιέννης
2022-04-10 Ραπίντ Βιέννης 2 - 1 Βόλφσμπεργκερ
2022-04-03 Σάλτσμπουργκ 2 - 1 Ραπίντ Βιέννης
2022-03-20 Ραπίντ Βιέννης 1 - 1 Αούστρια Βιέννης
2022-03-13 Α. Κλάγκενφουρτ 1 - 3 Ραπίντ Βιέννης
2022-03-06 Ραπίντ Βιέννης 3 - 0 Α. Κλάγκενφουρτ
2022-02-27 Βάτενς 0 - 2 Ραπίντ Βιέννης
2022-02-24 Φίτεσε 2 - 0 Ραπίντ Βιέννης
2022-02-20 Στούρμ Γκρατς 2 - 2 Ραπίντ Βιέννης
2022-02-17 Ραπίντ Βιέννης 2 - 1 Φίτεσε
2022-02-11 Ραπίντ Βιέννης 1 - 2 Σάλτσμπουργκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 12 8 2
42% 25% 33% 100% 67% 17%

Α. Κλάγκενφουρτ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-24 Α. Κλάγκενφουρτ 2 - 3 Βόλφσμπεργκερ
2022-04-17 Βόλφσμπεργκερ 1 - 2 Α. Κλάγκενφουρτ
2022-04-10 Α. Κλάγκενφουρτ 0 - 6 Σάλτσμπουργκ
2022-04-03 Αούστρια Βιέννης 1 - 1 Α. Κλάγκενφουρτ
2022-03-24 Χάρτμπεργκ 2 - 4 Α. Κλάγκενφουρτ
2022-03-20 Στούρμ Γκρατς 3 - 1 Α. Κλάγκενφουρτ
2022-03-13 Α. Κλάγκενφουρτ 1 - 3 Ραπίντ Βιέννης
2022-03-06 Ραπίντ Βιέννης 3 - 0 Α. Κλάγκενφουρτ
2022-02-27 Α. Κλάγκενφουρτ 1 - 1 Ριντ
2022-02-20 Α. Κλάγκενφουρτ 2 - 0 Άλταχ
2022-02-13 Λίντσερ 2 - 2 Α. Κλάγκενφουρτ
2022-02-04 Ριντ 2 - 0 Α. Κλάγκενφουρτ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 12 8 6
25% 25% 50% 100% 67% 50%

Βαθμολογία Γκρουπ Πρωταθλήματος

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σάλτσμπουργκ 28 16 7 5 62 29 +33 45
2 Στούρμ Γκρατς 28 16 3 9 42 30 +12 31
3 Ραπίντ Βιέννης 28 11 8 9 35 33 +2 23
4 Αούστρια Βιέννης 28 12 5 11 39 41 -2 21
5 Βόλφσμπεργκερ 28 8 5 15 38 46 -8 21
6 Α. Κλάγκενφουρτ 6 1 1 4 7 17 -10 19

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ραπίντ Βιέννης       
Α. Κλάγκενφουρτ       
Εντός έδρας       
Εκτός έδρας       

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ραπίντ Βιέννης Α. Κλάγκενφουρτ
1 Σάλτσμπουργκ    
2 Στούρμ Γκρατς 1 - 1 3 - 1
3 Ραπίντ Βιέννης -  
4 Αούστρια Βιέννης 1 - 1 1 - 1
5 Βόλφσμπεργκερ 2 - 1 1 - 2
6 Α. Κλάγκενφουρτ   -

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ραπίντ Βιέννης Α. Κλάγκενφουρτ
Θέση 3 6
Βαθμοί 23 19
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 3 3
Βαθμοί 5 4

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ραπίντ Βιέννης Α. Κλάγκενφουρτ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
2   
2   
1  
1  
4     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
2   
0  
1  
1  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ραπίντ Βιέννης Α. Κλάγκενφουρτ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
9          
8         
7        
17                  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
4     
3    
4     
5      

Συνολικές στατιστικές για το Γκρουπ Πρωταθλήματος

Αγώνες   (18)
Εντός έδρας νίκες 44%
Ισοπαλίες 17%
Εκτός έδρας νίκες 39%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (57)
Γκολ ανά αγώνα 3.17
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.50
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.67
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 89%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 83%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 72%
Πάνω 1.5 89%
Πάνω 2.5 67%
Πάνω 3.5 33%

Ραπίντ Βιέννης επόμενοι 6 αγώνες

2022-05-08 Αούστρια Βιέννης - Ραπίντ Βιέννης
2022-05-15 Ραπίντ Βιέννης - Σάλτσμπουργκ
2022-05-21 Βόλφσμπεργκερ - Ραπίντ Βιέννης
2022-05-26 Βάτενς - Ραπίντ Βιέννης
2022-05-29 Ραπίντ Βιέννης - Βάτενς
2022-06-21 Ραπίντ Βιέννης - Τιμ Βιέννης

Α. Κλάγκενφουρτ επόμενοι 6 αγώνες

2022-05-08 Α. Κλάγκενφουρτ - Στούρμ Γκρατς
2022-05-15 Α. Κλάγκενφουρτ - Αούστρια Βιέννης
2022-05-21 Σάλτσμπουργκ - Α. Κλάγκενφουρτ
2022-06-25 Α. Κλάγκενφουρτ - Όσιγιεκ
2022-07-18 Α. Κλάγκενφουρτ - Σαουθάμπτον
2022-07-23 Λίντσερ - Α. Κλάγκενφουρτ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.53 4.20 5.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.16 1.22 2.37
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.20 4.33
bet365 2.5 1.65 2.20
bet365 3.5 2.62 1.44
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.75 2.00