Λίγα Νασιονάλ - Ονδούρα

Πέμπτη, 21.04.2022
02:00
Ρεάλ Εσπάνα

Ρεάλ Εσπάνα

Βικτόρια

Βικτόρια

3 - 1
(0 - 1,  3 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: San Pedro Sula
Εκτός έδρας: La Ceiba
Απόσταση: 136.1 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Francisco Morazan
Χωρητικότητα: 26 781
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 02:00 (19:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2022-01-20 Βικτόρια 4 - 1 Ρεάλ Εσπάνα
2021-10-21 Ρεάλ Εσπάνα 1 - 1 Βικτόρια
2021-10-10 Βικτόρια 0 - 2 Ρεάλ Εσπάνα
2016-04-03 Ρεάλ Εσπάνα 3 - 1 Βικτόρια
2016-01-24 Βικτόρια 1 - 1 Ρεάλ Εσπάνα
2015-11-01 Βικτόρια 4 - 4 Ρεάλ Εσπάνα
2015-09-06 Ρεάλ Εσπάνα 4 - 2 Βικτόρια
2015-03-15 Ρεάλ Εσπάνα 2 - 2 Βικτόρια
2015-01-17 Βικτόρια 1 - 1 Ρεάλ Εσπάνα
2014-11-16 Βικτόρια 1 - 1 Ρεάλ Εσπάνα
2014-10-02 Ρεάλ Εσπάνα 3 - 2 Βικτόρια
2014-04-20 Ρεάλ Εσπάνα 1 - 2 Βικτόρια
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 6 2 12 7 6
33% 50% 17% 100% 58% 50%

Ρεάλ Εσπάνα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-14 Λόμπος ΟΠΝΦΜ 0 - 2 Ρεάλ Εσπάνα
2022-04-11 Ρεάλ Εσπάνα 1 - 0 Ολίμπια
2022-04-07 Ρεάλ Σοσιεδάδ T. 0 - 3 Ρεάλ Εσπάνα
2022-03-20 Ρεάλ Εσπάνα 3 - 2 Πλατένσε
2022-03-13 Μοτάγκουα 0 - 2 Ρεάλ Εσπάνα
2022-03-06 Βίντα 0 - 1 Ρεάλ Εσπάνα
2022-03-03 Ρεάλ Εσπάνα 1 - 0 Λόμπος ΟΠΝΦΜ
2022-02-27 Ρεάλ Εσπάνα 3 - 0 Οντούραζ Προγκρέσο
2022-02-20 Ολίμπια 1 - 3 Ρεάλ Εσπάνα
2022-02-13 Ρεάλ Εσπάνα 4 - 1 Ρεάλ Σοσιεδάδ T.
2022-02-11 Μάραθον 2 - 0 Ρεάλ Εσπάνα
2022-02-06 Ρεάλ Εσπάνα 1 - 2 Μοτάγκουα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
10 0 2 9 6 3
83% 0% 17% 75% 50% 25%

Βικτόρια τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-14 Βικτόρια 2 - 2 Οντούραζ Προγκρέσο
2022-04-10 Βικτόρια 0 - 1 Μάραθον
2022-04-07 Λόμπος ΟΠΝΦΜ 0 - 3 Βικτόρια
2022-04-03 Βικτόρια 1 - 0 Μοτάγκουα
2022-03-20 Ρεάλ Σοσιεδάδ T. 1 - 3 Βικτόρια
2022-03-13 Βικτόρια 0 - 1 Πλατένσε
2022-03-06 Ολίμπια 0 - 1 Βικτόρια
2022-03-04 Οντούραζ Προγκρέσο 2 - 1 Βικτόρια
2022-02-27 Βικτόρια 1 - 2 Βίντα
2022-02-19 Μάραθον 2 - 3 Βικτόρια
2022-02-13 Βικτόρια 3 - 0 Λόμπος ΟΠΝΦΜ
2022-02-08 Μοτάγκουα 1 - 0 Βικτόρια
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 1 5 7 7 3
50% 8% 42% 58% 58% 25%

Βαθμολογία Λίγα Νασιονάλ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ρεάλ Εσπάνα 14 10 0 4 26 14 +12 30
2 Ολίμπια 15 9 2 4 28 11 +17 29
3 Βικτόρια 15 9 1 5 26 13 +13 28
4 Μοτάγκουα 15 6 3 6 16 14 +2 21
5 Οντούραζ Προγκρέσο 15 5 4 6 20 25 -5 19
6 Πλατένσε 15 5 4 6 12 17 -5 19
7 Βίντα 15 5 3 7 17 22 -5 18
8 Μάραθον 14 5 2 7 15 20 -5 17
9 Ρεάλ Σοσιεδάδ T. 15 5 2 8 19 29 -10 17
10 Λόμπος ΟΠΝΦΜ 15 3 3 9 12 26 -14 12

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ρεάλ Εσπάνα               
Βικτόρια                
Εντός έδρας               
Εκτός έδρας                

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ρεάλ Εσπάνα Βικτόρια
1 Ρεάλ Εσπάνα -  
2 Ολίμπια 1 - 0 0 - 1
3 Βικτόρια   -
4 Μοτάγκουα 1 - 2 1 - 0
5 Οντούραζ Προγκρέσο 3 - 0 2 - 1
6 Πλατένσε 3 - 2 0 - 2
7 Βίντα    
8 Μάραθον   2 - 3
9 Ρεάλ Σοσιεδάδ T. 4 - 1 1 - 3
10 Λόμπος ΟΠΝΦΜ 1 - 0 0 - 3

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ρεάλ Εσπάνα Βικτόρια
Θέση 1 3
Βαθμοί 30 28
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 7 1
Βαθμοί 15 15

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ρεάλ Εσπάνα Βικτόρια
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
10           
0  
4     
9          
1  
5      
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
0  
1  
5      
0  
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ρεάλ Εσπάνα Βικτόρια
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
26                           
14               
26                           
13              
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
13              
5      
13              
6       

Συνολικές στατιστικές για το Λίγα Νασιονάλ

Αγώνες   (74)
Εντός έδρας νίκες 50%
Ισοπαλίες 16%
Εκτός έδρας νίκες 34%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (191)
Γκολ ανά αγώνα 2.58
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.46
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.12
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 64%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 43%
Πάνω 1.5 74%
Πάνω 2.5 54%
Πάνω 3.5 22%

Ρεάλ Εσπάνα επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-24 Οντούραζ Προγκρέσο - Ρεάλ Εσπάνα
2022-04-28 Ρεάλ Εσπάνα - Μάραθον
2022-05-01 Ρεάλ Εσπάνα - Βίντα
2022-05-12 Μάραθον - Ρεάλ Εσπάνα
2022-05-15 Ρεάλ Εσπάνα - Μάραθον
2022-05-23 Μοτάγκουα - Ρεάλ Εσπάνα

Βικτόρια επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-24 Βίντα - Βικτόρια
2022-05-01 Βικτόρια - Ολίμπια
2022-05-06 Μάραθον - Βικτόρια
2022-05-08 Βικτόρια - Μάραθον
2022-07-31 Ολάντσο - Βικτόρια
2022-08-07 Ολίμπια - Βικτόρια

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.44 3.90 6.50
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.07 1.20 2.50
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.33 3.25
bet365 2.5 2.10 1.73
bet365 3.5 3.80 1.25
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.20 1.62