Πριμέρα Ντιβισιόν - Βολιβία

Κυριακή, 10.04.2022
22:15
Ρεάλ Τομαγιάπο

Ρεάλ Τομαγιάπο

Μπλούμινγκ

Μπλούμινγκ

1 - 2
(1 - 1,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Tarija
Εκτός έδρας: Σάντα Κρουζ ντε λα Σιέρα
Απόσταση: 447.2 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 22:15 (17:15 τοπική ώρα)

Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες

2021-09-22 Μπλούμινγκ 0 - 1 Ρεάλ Τομαγιάπο
2021-04-25 Ρεάλ Τομαγιάπο 2 - 1 Μπλούμινγκ

Ρεάλ Τομαγιάπο τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-02 Xόρχε Βίλστερμαν 1 - 2 Ρεάλ Τομαγιάπο
2022-03-13 Νασιονάλ Ποτόσι 5 - 0 Ρεάλ Τομαγιάπο
2022-03-05 Ρεάλ Τομαγιάπο 1 - 1 Μπολιβάρ
2022-02-26 Ρεάλ Τομαγιάπο 1 - 0 Ρόγιαλ Πάρι
2022-02-19 Όλγουέιζ Ρέντι 0 - 1 Ρεάλ Τομαγιάπο
2022-02-13 Ρεάλ Τομαγιάπο 1 - 1 Ιντεπ. Πετρολέρο
2022-02-04 Ουνιβ. ντα Βίντο 1 - 1 Ρεάλ Τομαγιάπο
2022-01-26 Ουνιβ. Σούκρε 1 - 2 Ρεάλ Τομαγιάπο
2021-12-11 Ρεάλ Τομαγιάπο 3 - 3 Παλμαφλόρ
2021-12-06 Xόρχε Βίλστερμαν 3 - 0 Ρεάλ Τομαγιάπο
2021-12-03 Ρεάλ Τομαγιάπο 0 - 0 Δε Στρόνγκεστ
2021-11-27 Οριέντε Πετρολέρο 3 - 1 Ρεάλ Τομαγιάπο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 9 6 3
33% 42% 25% 75% 50% 25%

Μπλούμινγκ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-02 Μπλούμινγκ 1 - 0 Όλγουέιζ Ρέντι
2022-03-13 Οριέντε Πετρολέρο 1 - 2 Μπλούμινγκ
2022-03-06 Ιντεπ. Πετρολέρο 2 - 3 Μπλούμινγκ
2022-02-26 Μπλούμινγκ 5 - 0 Ουνιβ. ντα Βίντο
2022-02-19 Ρόγιαλ Πάρι 1 - 1 Μπλούμινγκ
2022-02-12 Xόρχε Βίλστερμαν 0 - 1 Μπλούμινγκ
2022-02-06 Μπλούμινγκ 0 - 7 Μπολιβάρ
2022-01-27 Μπλούμινγκ 1 - 1 Οριέντε Πετρολέρο
2022-01-23 Μπλούμινγκ 1 - 2 Οριέντε Πετρολέρο
2021-12-11 Μπλούμινγκ 1 - 0 Ρεάλ Ποτόσι
2021-12-05 Ρόγιαλ Πάρι 4 - 3 Μπλούμινγκ
2021-12-01 Μπλούμινγκ 1 - 2 Όλγουέιζ Ρέντι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 9 7 4
50% 17% 33% 75% 58% 33%

Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Παλμαφλόρ 8 5 1 2 9 9 0 16
2 Νασιονάλ Ποτόσι 7 4 2 1 16 8 +8 14
3 Δε Στρόνγκεστ 7 4 2 1 12 5 +7 14
4 Ουνιβ. Σούκρε 7 3 2 2 10 8 +2 11
5 Οριέντε Πετρολέρο 7 3 0 4 8 9 -1 9
6 Ορόρα 7 1 3 3 6 9 -3 6
7 Ρεάλ Σάντα Κρούζ 8 1 2 5 8 12 -4 5
8 Γκουαμπίρα 7 0 2 5 5 14 -9 2
1 Μπολιβάρ 7 5 1 1 20 2 +18 16
2 Μπλούμινγκ 7 5 1 1 13 11 +2 16
3 Ρεάλ Τομαγιάπο 7 3 3 1 7 9 -2 12
4 Όλγουέιζ Ρέντι 8 3 2 3 11 10 +1 11
5 Ρόγιαλ Πάρι 8 3 2 3 13 14 -1 11
6 Ιντεπ. Πετρολέρο 8 2 2 4 10 15 -5 8
7 Xόρχε Βίλστερμαν 7 2 1 4 4 6 -2 7
8 Ουνιβ. ντα Βίντο 8 1 2 5 8 19 -11 5

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ρεάλ Τομαγιάπο        
Μπλούμινγκ        
Εντός έδρας        
Εκτός έδρας        

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ρεάλ Τομαγιάπο Μπλούμινγκ
1 Παλμαφλόρ    
2 Νασιονάλ Ποτόσι    
3 Δε Στρόνγκεστ    
4 Ουνιβ. Σούκρε    
5 Οριέντε Πετρολέρο   1 - 2
6 Ορόρα    
7 Ρεάλ Σάντα Κρούζ    
8 Γκουαμπίρα    
1 Μπολιβάρ 1 - 1  
2 Μπλούμινγκ   -
3 Ρεάλ Τομαγιάπο -  
4 Όλγουέιζ Ρέντι    
5 Ρόγιαλ Πάρι 1 - 0 1 - 1
6 Ιντεπ. Πετρολέρο 1 - 1 2 - 3
7 Xόρχε Βίλστερμαν   0 - 1
8 Ουνιβ. ντα Βίντο    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ρεάλ Τομαγιάπο Μπλούμινγκ
Θέση 3 2
Βαθμοί 12 16
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 11 1
Βαθμοί 5 10

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ρεάλ Τομαγιάπο Μπλούμινγκ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
3    
1  
5      
1  
1  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
2   
0  
3    
1  
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ρεάλ Τομαγιάπο Μπλούμινγκ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
7        
9          
13              
11            
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
3    
2   
7        
4     

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν

Αγώνες   (59)
Εντός έδρας νίκες 47%
Ισοπαλίες 24%
Εκτός έδρας νίκες 29%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (160)
Γκολ ανά αγώνα 2.71
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.58
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.14
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 81%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 66%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 51%
Πάνω 1.5 73%
Πάνω 2.5 49%
Πάνω 3.5 24%

Ρεάλ Τομαγιάπο επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-15 Ρεάλ Τομαγιάπο - Ουνιβ. ντα Βίντο
2022-04-19 Ιντεπ. Πετρολέρο - Ρεάλ Τομαγιάπο
2022-04-23 Ρεάλ Τομαγιάπο - Όλγουέιζ Ρέντι
2022-05-01 Ρόγιαλ Πάρι - Ρεάλ Τομαγιάπο
2022-05-07 Ρεάλ Τομαγιάπο - Νασιονάλ Ποτόσι
2022-05-13 Μπολιβάρ - Ρεάλ Τομαγιάπο

Μπλούμινγκ επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-16 Μπολιβάρ - Μπλούμινγκ
2022-04-20 Μπλούμινγκ - Xόρχε Βίλστερμαν
2022-04-25 Μπλούμινγκ - Ρόγιαλ Πάρι
2022-05-01 Ουνιβ. ντα Βίντο - Μπλούμινγκ
2022-05-09 Μπλούμινγκ - Οριέντε Πετρολέρο
2022-05-13 Μπλούμινγκ - Ιντεπ. Πετρολέρο

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.25 3.50 3.10
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.36 1.28 1.57
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.25 3.75
bet365 2.5 1.80 2.00
bet365 3.5 3.00 1.36
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.66 2.10