Σούπερ Λίγκα - Ζάμπια

Παρασκευή, 18.02.2022
13:00
Ρεντ Άροουζ

Ρεντ Άροουζ

Πρίζον Λέοπαρντς

Πρίζον Λέοπαρντς

2 - 1
(0 - 1,  2 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Λουσάκα
Εκτός έδρας: Kabwe
Απόσταση: 110.8 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 13:00 (15:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 3 απευθείας αγώνες

2021-10-28 Πρίζον Λέοπαρντς 0 - 1 Ρεντ Άροουζ
2021-03-04 Ρεντ Άροουζ 1 - 0 Πρίζον Λέοπαρντς
2020-11-07 Πρίζον Λέοπαρντς 0 - 1 Ρεντ Άροουζ

Ρεντ Άροουζ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-13 Γκρην Ιγκλς 2 - 0 Ρεντ Άροουζ
2022-02-05 Ρεντ Άροουζ 2 - 2 Κονκολά
2022-01-29 Γκρην Μπάφαλοουζ 2 - 3 Ρεντ Άροουζ
2022-01-22 Ρεντ Άροουζ 3 - 0 Νκανά
2022-01-15 Κανσάνσι Ντάιναμοζ 0 - 5 Ρεντ Άροουζ
2022-01-08 Ρεντ Άροουζ 1 - 0 Ζέσκο Γιουν.
2022-01-05 Ρεντ Άροουζ 0 - 0 Ιντένι
2021-12-31 Ζανακό 1 - 2 Ρεντ Άροουζ
2021-12-15 Ζέσκο Γιουν. 1 - 2 Ρεντ Άροουζ
2021-12-12 Τσαμπίσι 0 - 2 Ρεντ Άροουζ
2021-12-08 Ρεντ Άροουζ 1 - 0 Κάμπβε Ουόριορς
2021-11-20 Ρεντ Άροουζ 1 - 0 Νκουαζί
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
9 2 1 8 6 3
75% 17% 8% 67% 50% 25%

Πρίζον Λέοπαρντς τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-04 Νκουαζί 2 - 1 Πρίζον Λέοπαρντς
2022-01-29 Πρίζον Λέοπαρντς 3 - 1 Λουζάκα Ντάιναμοζ
2022-01-22 Πάουερ Ντάιναμοζ 0 - 0 Πρίζον Λέοπαρντς
2022-01-19 Πρίζον Λέοπαρντς 0 - 0 Ζανακό
2022-01-15 Πρίζον Λέοπαρντς 2 - 1 Μπουιλντκόν
2022-01-09 Φόρεστ Ρέιντζερς 0 - 0 Πρίζον Λέοπαρντς
2022-01-05 Κάφουε Σέλτικ 1 - 1 Πρίζον Λέοπαρντς
2021-12-24 Πρίζον Λέοπαρντς 0 - 1 Ζέσκο Γιουν.
2021-12-12 Γκρην Ιγκλς 2 - 0 Πρίζον Λέοπαρντς
2021-12-08 Πρίζον Λέοπαρντς 2 - 0 Κονκολά
2021-12-04 Γκρην Μπάφαλοουζ 3 - 3 Πρίζον Λέοπαρντς
2021-11-27 Πρίζον Λέοπαρντς 1 - 0 Νκανά
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 7 4 2
33% 42% 25% 58% 33% 17%

Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ρεντ Άροουζ 23 12 7 4 31 19 +12 43
2 Γκρην Ιγκλς 23 10 9 4 24 15 +9 39
3 Ζέσκο Γιουν. 23 11 5 7 26 19 +7 38
4 Νκανά 23 10 6 7 25 21 +4 36
5 Γκρην Μπάφαλοουζ 23 9 8 6 36 26 +10 35
6 Μπουιλντκόν 23 9 8 6 27 22 +5 35
7 Πάουερ Ντάιναμοζ 23 9 7 7 25 20 +5 34
8 Νκουαζί 23 9 5 9 18 16 +2 32
9 Κάμπβε Ουόριορς 23 9 4 10 20 18 +2 31
10 Ζανακό 24 6 13 5 21 21 0 31
11 Φόρεστ Ρέιντζερς 24 6 13 5 24 25 -1 31
12 Πρίζον Λέοπαρντς 23 7 8 8 20 21 -1 29
13 Κανσάνσι Ντάιναμοζ 23 7 7 9 15 21 -6 28
14 Ιντένι 23 6 8 9 15 27 -12 26
15 Κάφουε Σέλτικ 23 5 10 8 19 24 -5 25
16 Τσαμπίσι 23 5 7 11 12 25 -13 22
17 Λουζάκα Ντάιναμοζ 23 3 10 10 16 26 -10 19
18 Κονκολά 23 3 9 11 17 25 -8 18

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ρεντ Άροουζ                        
Πρίζον Λέοπαρντς                        
Εντός έδρας                        
Εκτός έδρας                        

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ρεντ Άροουζ Πρίζον Λέοπαρντς
1 Ρεντ Άροουζ -  
2 Γκρην Ιγκλς 1 - 0 2 - 0
3 Ζέσκο Γιουν. 1 - 0  
4 Νκανά 3 - 0  
5 Γκρην Μπάφαλοουζ 1 - 2 3 - 3
6 Μπουιλντκόν   1 - 0
7 Πάουερ Ντάιναμοζ 1 - 1 0 - 0
8 Νκουαζί 1 - 0 2 - 1
9 Κάμπβε Ουόριορς 1 - 0 2 - 0
10 Ζανακό   0 - 0
11 Φόρεστ Ρέιντζερς 1 - 1 0 - 0
12 Πρίζον Λέοπαρντς   -
13 Κανσάνσι Ντάιναμοζ 0 - 3 1 - 1
14 Ιντένι 0 - 0 0 - 1
15 Κάφουε Σέλτικ 2 - 2 1 - 1
16 Τσαμπίσι    
17 Λουζάκα Ντάιναμοζ   1 - 0
18 Κονκολά 2 - 2  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ρεντ Άροουζ Πρίζον Λέοπαρντς
Θέση 1 12
Βαθμοί 43 29
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 6 14
Βαθμοί 20 9

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ρεντ Άροουζ Πρίζον Λέοπαρντς
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
12             
7        
4     
7        
8         
8         
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
5      
2   
1  
6       
5      

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ρεντ Άροουζ Πρίζον Λέοπαρντς
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
31                                
19                    
20                     
21                      
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
14               
11            
7        
13              

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα

Αγώνες   (208)
Εντός έδρας νίκες 39%
Ισοπαλίες 35%
Εκτός έδρας νίκες 26%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (391)
Γκολ ανά αγώνα 1.88
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.06
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.82
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 70%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 56%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 39%
Πάνω 1.5 59%
Πάνω 2.5 27%
Πάνω 3.5 10%

Ρεντ Άροουζ επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-27 Φόρεστ Ρέιντζερς - Ρεντ Άροουζ
2022-03-05 Ρεντ Άροουζ - Μπουιλντκόν
2022-03-19 Ρεντ Άροουζ - Λουζάκα Ντάιναμοζ
2022-03-24 Πάουερ Ντάιναμοζ - Ρεντ Άροουζ
2022-04-06 Νκουαζί - Ρεντ Άροουζ
2022-04-09 Ρεντ Άροουζ - Ζανακό

Πρίζον Λέοπαρντς επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-26 Πρίζον Λέοπαρντς - Κάμπβε Ουόριορς
2022-03-05 Τσαμπίσι - Πρίζον Λέοπαρντς
2022-03-23 Πρίζον Λέοπαρντς - Ιντένι
2022-03-30 Ζέσκο Γιουν. - Πρίζον Λέοπαρντς
2022-04-06 Πρίζον Λέοπαρντς - Κανσάνσι Ντάιναμοζ
2022-04-10 Νκανά - Πρίζον Λέοπαρντς

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.85 2.75 4.75
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.14 1.37 1.80
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.56 2.28
bet365 2.5 2.90 1.36
bet365 3.5 5.97 1.09
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.35 1.52