1 Λίγκα - Πολωνία

Τετάρτη, 02.12.2020
11:00
Ρεζόβια Ρζεσζόφ

Ρεζόβια Ρζεσζόφ

Ραντόμιακ Ραντόμ

Ραντόμιακ Ραντόμ

αναβλήθηκε
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Rzeszow
Εκτός έδρας: Radom
Απόσταση: 162.8 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 11:00 (12:00 τοπική ώρα)

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Ρεζόβια Ρζεσζόφ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-28 Κόρονα 1 - 0 Ρεζόβια Ρζεσζόφ
2020-11-21 Ρεζόβια Ρζεσζόφ 1 - 2 Άρκα Γκντίνια
2020-11-18 Ρεζόβια Ρζεσζόφ 0 - 0 Σαντέτσια
2020-11-14 Βίτζεβ Λοτζ 2 - 0 Ρεζόβια Ρζεσζόφ
2020-11-07 Μπέλσατοφ 3 - 0 Ρεζόβια Ρζεσζόφ
2020-11-04 Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ 0 - 2 Ρεζόβια Ρζεσζόφ
2020-10-10 Στόμιλ Ολσζτίν 1 - 1 Ρεζόβια Ρζεσζόφ
2020-10-04 Λόντζ 2 - 1 Ρεζόβια Ρζεσζόφ
2020-09-30 Όντρα Όπολε 1 - 0 Ρεζόβια Ρζεσζόφ
2020-09-25 Τίχι 2 - 1 Ρεζόβια Ρζεσζόφ
2020-09-19 Τερμάλιτσα Μ-Μ. 2 - 0 Ρεζόβια Ρζεσζόφ
2020-09-11 Λέγκνιτσα 4 - 0 Ρεζόβια Ρζεσζόφ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 2 9 9 5 1
8% 17% 75% 75% 42% 8%

Ραντόμιακ Ραντόμ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-28 Ραντόμιακ Ραντόμ 2 - 0 Μπέλσατοφ
2020-11-22 Σαντέτσια 1 - 1 Ραντόμιακ Ραντόμ
2020-11-18 Ραντόμιακ Ραντόμ 1 - 0 Λόντζ
2020-11-14 Ραντόμιακ Ραντόμ 0 - 0 Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ
2020-11-06 Στόμιλ Ολσζτίν 0 - 1 Ραντόμιακ Ραντόμ
2020-10-31 Πογκόν Σιέντλτσε 0 - 1 Ραντόμιακ Ραντόμ
2020-10-28 Ραντόμιακ Ραντόμ 2 - 2 Τίχι
2020-10-21 Ραντόμιακ Ραντόμ 2 - 0 Πούσζτζα
2020-10-16 Όντρα Όπολε 1 - 1 Ραντόμιακ Ραντόμ
2020-10-04 Τερμάλιτσα Μ-Μ. 3 - 2 Ραντόμιακ Ραντόμ
2020-09-30 Ραντόμιακ Ραντόμ 0 - 2 Λέγκνιτσα
2020-09-26 Λέτζνα 2 - 1 Ραντόμιακ Ραντόμ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 8 3 2
42% 33% 25% 67% 25% 17%

Βαθμολογία 1 Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Τερμάλιτσα Μ-Μ. 14 11 2 1 23 6 +17 35
2 Λόντζ 15 10 2 3 36 15 +21 32
3 Λέτζνα 15 8 4 3 21 10 +11 28
4 Ραντόμιακ Ραντόμ 14 7 4 3 20 13 +7 25
5 Άρκα Γκντίνια 14 7 3 4 24 13 +11 24
6 Όντρα Όπολε 14 7 3 4 15 16 -1 24
7 Λέγκνιτσα 15 6 5 4 27 21 +6 23
8 Τίχι 14 5 6 3 18 13 +5 21
9 Κόρονα 14 6 3 5 13 17 -4 21
10 Πούσζτζα 14 5 5 4 15 17 -2 20
11 Στόμιλ Ολσζτίν 15 5 4 6 14 16 -2 19
12 Βίτζεβ Λοτζ 14 5 4 5 12 16 -4 19
13 Κρόμπρι Γκλόγκοου 14 4 3 7 16 24 -8 15
14 Μπέλσατοφ 14 4 4 6 9 14 -5 14
15 Γιαστρζέμπιε 14 3 1 10 11 24 -13 10
16 Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ 14 2 2 10 11 18 -7 8
17 Ρεζόβια Ρζεσζόφ 14 2 2 10 9 22 -13 8
18 Σαντέτσια 14 1 3 10 9 28 -19 6

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ρεζόβια Ρζεσζόφ               
Ραντόμιακ Ραντόμ               
Εντός έδρας               
Εκτός έδρας               

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ρεζόβια Ρζεσζόφ Ραντόμιακ Ραντόμ
1 Τερμάλιτσα Μ-Μ.   3 - 2
2 Λόντζ    
3 Λέτζνα   2 - 1
4 Ραντόμιακ Ραντόμ   -
5 Άρκα Γκντίνια 1 - 2  
6 Όντρα Όπολε   1 - 1
7 Λέγκνιτσα    
8 Τίχι    
9 Κόρονα    
10 Πούσζτζα    
11 Στόμιλ Ολσζτίν   0 - 1
12 Βίτζεβ Λοτζ    
13 Κρόμπρι Γκλόγκοου   1 - 2
14 Μπέλσατοφ    
15 Γιαστρζέμπιε   0 - 1
16 Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ    
17 Ρεζόβια Ρζεσζόφ -  
18 Σαντέτσια 0 - 0 1 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ρεζόβια Ρζεσζόφ Ραντόμιακ Ραντόμ
Θέση 17 4
Βαθμοί 8 25
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 18 6
Βαθμοί 1 11

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ρεζόβια Ρζεσζόφ Ραντόμιακ Ραντόμ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
2   
10           
7        
4     
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
1  
1  
3    
2   
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ρεζόβια Ρζεσζόφ Ραντόμιακ Ραντόμ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
9          
22                       
20                     
13              
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
1   
2   
9          
8         

Συνολικές στατιστικές για το 1 Λίγκα

Αγώνες   (128)
Εντός έδρας νίκες 46%
Ισοπαλίες 23%
Εκτός έδρας νίκες 30%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (303)
Γκολ ανά αγώνα 2.37
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.33
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.04
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 59%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 39%
Πάνω 1.5 72%
Πάνω 2.5 40%
Πάνω 3.5 20%

Ρεζόβια Ρζεσζόφ επόμενοι 6 αγώνες

2020-12-05 Κρόμπρι Γκλόγκοου - Ρεζόβια Ρζεσζόφ
2020-12-09 Ρεζόβια Ρζεσζόφ - Ραντόμιακ Ραντόμ
2020-12-12 Ρεζόβια Ρζεσζόφ - Γιαστρζέμπιε
2021-02-26 Ρεζόβια Ρζεσζόφ - Πούσζτζα
2021-03-06 Ρεζόβια Ρζεσζόφ - Λέτζνα
2021-03-13 Ρεζόβια Ρζεσζόφ - Λέγκνιτσα

Ραντόμιακ Ραντόμ επόμενοι 6 αγώνες

2020-12-06 Ραντόμιακ Ραντόμ - Άρκα Γκντίνια
2020-12-09 Ρεζόβια Ρζεσζόφ - Ραντόμιακ Ραντόμ
2020-12-13 Κόρονα - Ραντόμιακ Ραντόμ
2021-01-27 Ραντόμιακ Ραντόμ - Μότορ Λούμπλιν
2021-02-02 Σταλ Μίελετς - Ραντόμιακ Ραντόμ
2021-02-11 Ραντόμιακ Ραντόμ - Λεχ Πόζναν

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 3.30 3.50 1.90
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.72 1.25 1.30
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.36 3.00
bet365 2.5 2.15 1.66
bet365 3.5 4.00 1.22
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.00 1.72