Ελίτεσεριεν - Νορβηγία
Σάββατο, 05.09.2026
15:00
15:00

Ρόζενμποργκ

Χαμ-Καμ
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Trondheim |
| Εκτός έδρας: | Hamar |
| Απόσταση: | 295.2 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Lerkendal |
| Χωρητικότητα: | 21 166 |
| Διαστάσεις: | 105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 15:00 (16:00 τοπική ώρα) |
Τελευταίες 8 απευθείας αγώνες
| 2025-09-28 | Χαμ-Καμ | 4 - 0 | Ρόζενμποργκ |
| 2025-07-13 | Ρόζενμποργκ | 2 - 0 | Χαμ-Καμ |
| 2024-11-10 | Χαμ-Καμ | 0 - 2 | Ρόζενμποργκ |
| 2024-04-14 | Ρόζενμποργκ | 1 - 0 | Χαμ-Καμ |
| 2023-08-20 | Χαμ-Καμ | 3 - 0 | Ρόζενμποργκ |
| 2023-06-04 | Ρόζενμποργκ | 4 - 0 | Χαμ-Καμ |
| 2022-08-06 | Ρόζενμποργκ | 2 - 1 | Χαμ-Καμ |
| 2022-05-22 | Χαμ-Καμ | 1 - 1 | Ρόζενμποργκ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 2 | 7 | 4 | 2 | |
| 62% | 12% | 25% | 88% | 50% | 25% |
Ρόζενμποργκ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-30 | Μπόντο Γκλιμτ | 4 - 2 | Ρόζενμποργκ |
| 2026-08-14 | Ρόζενμποργκ | 2 - 1 | Βίκινγκ |
| 2026-08-09 | Λίλεστρομ | 0 - 2 | Ρόζενμποργκ |
| 2026-08-02 | Μπραν | 3 - 2 | Ρόζενμποργκ |
| 2026-07-27 | Ρόζενμποργκ | 4 - 0 | Φρέντρικσταντ |
| 2026-07-24 | Ρόζενμποργκ | 0 - 5 | Μάντσεστερ Γιουν. |
| 2026-07-18 | Σταρτ | 0 - 3 | Ρόζενμποργκ |
| 2026-07-12 | Ρόζενμποργκ | 3 - 0 | Κρίστιανσουντ |
| 2026-07-05 | Ρόζενμποργκ | 2 - 1 | Μόλντε |
| 2026-05-29 | Ρόζενμποργκ | 2 - 2 | Μπόντο Γκλιμτ |
| 2026-05-25 | Κ. Όσλο | 2 - 0 | Ρόζενμποργκ |
| 2026-05-16 | Ρόζενμποργκ | 2 - 3 | Αάλεσουντ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 12 | 10 | 6 | |
| 50% | 8% | 42% | 100% | 83% | 50% |
Χαμ-Καμ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-30 | Χαμ-Καμ | 2 - 2 | Κρίστιανσουντ |
| 2026-08-16 | Μπραν | 3 - 0 | Χαμ-Καμ |
| 2026-08-09 | Χαμ-Καμ | 1 - 1 | Αάλεσουντ |
| 2026-07-31 | Βαλερένγκα | 0 - 3 | Χαμ-Καμ |
| 2026-07-26 | Σάρπσμποργκ 08 | 1 - 0 | Χαμ-Καμ |
| 2026-07-22 | Μπόντο Γκλιμτ | 3 - 0 | Χαμ-Καμ |
| 2026-07-18 | Χαμ-Καμ | 1 - 4 | Τρόμσο |
| 2026-07-12 | Σάντεφιόρντ | 2 - 2 | Χαμ-Καμ |
| 2026-06-20 | Φρέντρικσταντ | 1 - 1 | Χαμ-Καμ |
| 2026-05-29 | Αάλεσουντ | 2 - 2 | Χαμ-Καμ |
| 2026-05-25 | Χαμ-Καμ | 2 - 0 | Λίλεστρομ |
| 2026-05-16 | Φρέντρικσταντ | 2 - 1 | Χαμ-Καμ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 11 | 8 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 92% | 67% | 33% |
Βαθμολογία Ελίτεσεριεν
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Μπόντο Γκλιμτ | 18 | +33 | 44 |
| 2 | Βίκινγκ | 18 | +24 | 43 |
| 3 | Τρόμσο | 18 | +14 | 35 |
| 4 | Μόλντε | 18 | +7 | 30 |
| 5 | Μπραν | 18 | +9 | 26 |
| 6 | Λίλεστρομ | 18 | -1 | 26 |
| 7 | Φρέντρικσταντ | 18 | -6 | 26 |
| 8 | Ρόζενμποργκ | 18 | +1 | 24 |
| 9 | Σάρπσμποργκ 08 | 18 | -3 | 23 |
| 10 | Χαμ-Καμ | 18 | -6 | 23 |
| 11 | Βαλερένγκα | 18 | -7 | 21 |
| 12 | Σάντεφιόρντ | 18 | -8 | 19 |
| 13 | Κ. Όσλο | 18 | -11 | 19 |
| 14 | Κρίστιανσουντ | 18 | -12 | 16 |
| 15 | Αάλεσουντ | 18 | -15 | 15 |
| 16 | Σταρτ | 18 | -19 | 13 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Ρόζενμποργκ | |
| Χαμ-Καμ | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Ρόζενμποργκ | Χαμ-Καμ |
|---|---|---|---|
| 1 | Μπόντο Γκλιμτ | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 2 | Βίκινγκ | 2 - 1 | |
| 3 | Τρόμσο | ||
| 4 | Μόλντε | 4 - 1 | |
| 5 | Μπραν | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 6 | Λίλεστρομ | 2 - 0 | |
| 7 | Φρέντρικσταντ | 4 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Ρόζενμποργκ | - | |
| 9 | Σάρπσμποργκ 08 | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Χαμ-Καμ | - | |
| 11 | Βαλερένγκα | 0 - 2 | 0 - 3 |
| 12 | Σάντεφιόρντ | 2 - 2 | |
| 13 | Κ. Όσλο | ||
| 14 | Κρίστιανσουντ | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Αάλεσουντ | 2 - 3 | 2 - 2 |
| 16 | Σταρτ |
Στατιστικά ομάδας
| Ρόζενμποργκ | Χαμ-Καμ | |
| Νίκες | 7 | 6 |
| Ισοπαλίες | 3 | 5 |
| Ήττες | 8 | 7 |
| Γκολ υπέρ | 27 | 26 |
| Γκολ κατά | 26 | 32 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 1.50 | 1.44 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 1.44 | 1.78 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 67% | 83% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 67% | 78% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 39% | 61% |
| Πάνω 1.5 | 94% | 89% |
| Πάνω 2.5 | 56% | 72% |
| Πάνω 3.5 | 28% | 39% |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Νίκες | 5 | 1 |
| Ισοπαλίες | 2 | 3 |
| Ήττες | 2 | 5 |
| Γκολ υπέρ | 18 | 10 |
| Γκολ κατά | 10 | 18 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 2.00 | 1.11 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 1.11 | 2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 89% | 67% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 67% | 89% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 56% | 56% |
| Πάνω 1.5 | 100% | 89% |
| Πάνω 2.5 | 67% | 78% |
| Πάνω 3.5 | 33% | 33% |
Συνολικές στατιστικές για το Ελίτεσεριεν
| Αγώνες (144) | |
| Εντός έδρας νίκες | 50% |
| Ισοπαλίες | 20% |
| Εκτός έδρας νίκες | 30% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 60% |
| Γκολ (445) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 3.09 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.78 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.31 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 81% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 72% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 57% |
| Πάνω 1.5 | 84% |
| Πάνω 2.5 | 61% |
| Πάνω 3.5 | 34% |
Ρόζενμποργκ επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-12 | Ρόζενμποργκ | - | Τρόμσο |
| 2026-09-19 | Κρίστιανσουντ | - | Ρόζενμποργκ |
| 2026-10-11 | Ρόζενμποργκ | - | Σάντεφιόρντ |
| 2026-10-18 | Σάρπσμποργκ 08 | - | Ρόζενμποργκ |
| 2026-10-25 | Χαμ-Καμ | - | Ρόζενμποργκ |
| 2026-10-25 | Φρέντρικσταντ | - | Ρόζενμποργκ |
Χαμ-Καμ επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-13 | Χαμ-Καμ | - | Μόλντε |
| 2026-09-20 | Τρόμσο | - | Χαμ-Καμ |
| 2026-10-11 | Σταρτ | - | Χαμ-Καμ |
| 2026-10-18 | Χαμ-Καμ | - | Μπόντο Γκλιμτ |
| 2026-10-25 | Χαμ-Καμ | - | Ρόζενμποργκ |
| 2026-10-25 | Κ. Όσλο | - | Χαμ-Καμ |
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
Αποδόσεις
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.36 | 5.00 | 7.00 |
| Διπλή ευκαιρία | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.10 | 1.17 | 3.00 |
| Πάνω/Κάτω | Γλ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.17 | 5.00 | |
| 2.5 | 1.53 | 2.40 | |
| 3.5 | 2.25 | 1.57 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.95 |