Πρέμιερ Λίγκα - Ρωσία

Δευτέρα, 14.03.2022
16:00
Ρούμπιν Καζάν

Ρούμπιν Καζάν

Ροστόφ

Ροστόφ

1 - 2
(0 - 1,  1 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Kazan
Εκτός έδρας: Ροστόφ-ον-Ντον
Απόσταση: 1 150.4 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Kazan Arena
Χωρητικότητα: 45 379
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 16:00 (19:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-11-07 Ροστόφ 5 - 1 Ρούμπιν Καζάν
2021-04-10 Ροστόφ 0 - 1 Ρούμπιν Καζάν
2020-11-22 Ρούμπιν Καζάν 0 - 2 Ροστόφ
2020-07-16 Ρούμπιν Καζάν 0 - 0 Ροστόφ
2019-08-25 Ροστόφ 2 - 1 Ρούμπιν Καζάν
2019-03-16 Ρούμπιν Καζάν 0 - 2 Ροστόφ
2018-08-31 Ροστόφ 1 - 1 Ρούμπιν Καζάν
2018-04-21 Ρούμπιν Καζάν 1 - 1 Ροστόφ
2017-10-15 Ροστόφ 0 - 1 Ρούμπιν Καζάν
2017-05-14 Ροστόφ 4 - 2 Ρούμπιν Καζάν
2016-11-18 Ρούμπιν Καζάν 0 - 0 Ροστόφ
2015-12-04 Ροστόφ 1 - 0 Ρούμπιν Καζάν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 7 3 2
17% 33% 50% 58% 25% 17%

Ρούμπιν Καζάν τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-07 Ακμάτ Γκρόζνι 1 - 2 Ρούμπιν Καζάν
2022-03-03 Ρούμπιν Καζάν 2 - 1 Ρ. Βόλγκογκραντ
2022-02-28 Ζενίτ Αγίας Πετρ. 3 - 2 Ρούμπιν Καζάν
2022-02-21 Ρούμπιν Καζάν 2 - 0 Τόμπολ
2022-02-20 ΤΣΣΚΑ Μόσχας 1 - 1 Ρούμπιν Καζάν
2022-02-14 Ρούμπιν Καζάν 5 - 0 Κρίλια Σόβετοφ
2022-02-08 Ρούμπιν Καζάν 2 - 2 Ντιναμό Μπατούμι
2022-02-05 Κίμκι 0 - 0 Ρούμπιν Καζάν
2022-01-20 Ρούμπιν Καζάν 4 - 4 Φάκελ Βορονέζ
2021-12-11 Κρίλια Σόβετοφ 2 - 0 Ρούμπιν Καζάν
2021-12-05 Νίζνι Νόβγκοροντ 2 - 1 Ρούμπιν Καζάν
2021-11-28 Ρούμπιν Καζάν 2 - 3 Δυναμό Μόσχας
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 11 8 5
33% 33% 33% 92% 67% 42%

Ροστόφ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-07 Ροστόφ 0 - 1 Σότσι
2022-02-20 Κρασνοντάρ 2 - 2 Ροστόφ
2022-02-15 Μόλντε 0 - 2 Ροστόφ
2022-02-09 Ροστόφ 0 - 2 Χάουγκεσουντ
2022-02-09 Ροστόφ 2 - 1 Λινένσε
2022-02-03 Χάκεν 0 - 0 Ροστόφ
2022-01-28 Ροστόφ 1 - 2 Στουτγκάρδη
2022-01-22 Σπάρτα Πράγας 2 - 0 Ροστόφ
2021-12-11 Ροστόφ 1 - 4 Ουράλ
2021-12-03 Ζενίτ Αγίας Πετρ. 2 - 2 Ροστόφ
2021-11-27 Ακμάτ Γκρόζνι 2 - 0 Ροστόφ
2021-11-21 Ροστόφ 2 - 2 Ούφα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 10 6 4
17% 33% 50% 83% 50% 33%

Βαθμολογία Πρέμιερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ζενίτ Αγίας Πετρ. 21 13 6 2 50 23 +27 45
2 Δυναμό Μόσχας 21 13 3 5 40 23 +17 42
3 ΤΣΣΚΑ Μόσχας 21 12 3 6 26 17 +9 39
4 Σότσι 21 12 2 7 33 21 +12 38
5 Κρασνοντάρ 20 10 5 5 33 20 +13 35
6 Λοκομοτίβ Μόσχας 20 8 7 5 28 23 +5 31
7 Ακμάτ Γκρόζνι 21 10 1 10 27 27 0 31
8 Κρίλια Σόβετοφ 20 8 5 7 25 21 +4 29
9 Σπάρτακ Μόσχας 21 7 5 9 23 30 -7 26
10 Ρούμπιν Καζάν 20 7 4 9 27 31 -4 25
11 Νίζνι Νόβγκοροντ 21 6 5 10 19 31 -12 23
12 Ουράλ 21 4 8 9 13 21 -8 20
13 Άρσεναλ Τούλα 21 5 5 11 24 43 -19 20
14 Ροστόφ 19 4 6 9 30 36 -6 18
15 Ούφα 21 3 8 10 18 30 -12 17
16 Κίμκι 21 2 9 10 18 37 -19 15

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ρούμπιν Καζάν                     
Ροστόφ                    
Εντός έδρας                     
Εκτός έδρας                    

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ρούμπιν Καζάν Ροστόφ
1 Ζενίτ Αγίας Πετρ. 1 - 3 2 - 2
2 Δυναμό Μόσχας 2 - 3  
3 ΤΣΣΚΑ Μόσχας 1 - 0  
4 Σότσι   3 - 2
5 Κρασνοντάρ    
6 Λοκομοτίβ Μόσχας 2 - 2 1 - 2
7 Ακμάτ Γκρόζνι 2 - 1 2 - 0
8 Κρίλια Σόβετοφ 1 - 1 4 - 2
9 Σπάρτακ Μόσχας 1 - 0 1 - 1
10 Ρούμπιν Καζάν -  
11 Νίζνι Νόβγκοροντ 0 - 1 1 - 2
12 Ουράλ 4 - 0 1 - 1
13 Άρσεναλ Τούλα    
14 Ροστόφ   -
15 Ούφα    
16 Κίμκι   1 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ρούμπιν Καζάν Ροστόφ
Θέση 10 14
Βαθμοί 25 18
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 10 12
Βαθμοί 14 10

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ρούμπιν Καζάν Ροστόφ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
4     
9          
4     
6       
9          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
2   
3    
2   
4     
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ρούμπιν Καζάν Ροστόφ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
27                            
31                                
30                               
36                                     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
14               
11            
13              
16                 

Συνολικές στατιστικές για το Πρέμιερ Λίγκα

Αγώνες   (165)
Εντός έδρας νίκες 43%
Ισοπαλίες 25%
Εκτός έδρας νίκες 32%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (434)
Γκολ ανά αγώνα 2.63
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.48
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.15
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 79%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 58%
Πάνω 1.5 76%
Πάνω 2.5 50%
Πάνω 3.5 25%

Ρούμπιν Καζάν επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-20 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρούμπιν Καζάν
2022-03-26 Ρούμπιν Καζάν - Κρίλια Σόβετοφ
2022-04-01 Ρούμπιν Καζάν - Κίμκι
2022-04-09 Ρούμπιν Καζάν - Κρασνοντάρ
2022-04-16 Σπάρτακ Μόσχας - Ρούμπιν Καζάν
2022-04-20 Γιενισέι - Ρούμπιν Καζάν

Ροστόφ επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-20 Δυναμό Μόσχας - Ροστόφ
2022-04-02 Ροστόφ - Νίζνι Νόβγκοροντ
2022-04-06 Ροστόφ - Κρίλια Σόβετοφ
2022-04-10 Ροστόφ - Λοκομοτίβ Μόσχας
2022-04-17 Άρσεναλ Τούλα - Ροστόφ
2022-04-24 Ροστόφ - Σπάρτακ Μόσχας

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
1xbet 2.38 3.38 3.32
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
1xbet 1.38 1.37 1.65
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
1xbet 1.5 1.39 2.90
1xbet 2.5 2.29 1.73
1xbet 3.5 3.98 1.23
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
1xbet 2.00 1.77