Σούπερ Λίγκα - Μαλαισία

Κυριακή, 27.09.2020
13:15
Σαμπάχ

Σαμπάχ

Μελακά Γιουν.

Μελακά Γιουν.

3 - 2
(1 - 2,  2 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Kota Kinabalu
Εκτός έδρας: Μάλακα
Απόσταση: 1 589.2 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 13:15 (20:15 τοπική ώρα)

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Σαμπάχ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-21 Κέντα 3 - 1 Σαμπάχ
2020-09-12 Πεταλίνγκ Γιάγια 1 - 1 Σαμπάχ
2020-09-04 Σαμπάχ 1 - 2 Σελανγκόρ
2020-08-29 Τερενγκάου 4 - 0 Σαμπάχ
2020-03-14 Σαμπάχ 2 - 2 Περάκ
2020-03-10 Σρι Παχάνγκ 2 - 0 Σαμπάχ
2020-03-07 Σαμπάχ 3 - 1 Φέλντα Γιουν.
2020-03-01 ΠΔΡΜ 0 - 0 Σαμπάχ
2020-02-13 Σαμπάχ 0 - 2 Περσίγια Τζακάρτα
2020-02-11 Αρέμα 2 - 0 Σαμπάχ
2018-02-09 Σαμπάχ 2 - 0 ΠΔΡΜ
2017-09-26 Κουάλα Λουμπούρ 2 - 0 Σαμπάχ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 11 5 4
17% 25% 58% 92% 42% 33%

Μελακά Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-20 Μελακά Γιουν. 1 - 1 Πεταλίνγκ Γιάγια
2020-09-11 Σελανγκόρ 1 - 1 Μελακά Γιουν.
2020-09-04 Μελακά Γιουν. 1 - 0 Τερενγκάου
2020-08-28 Περάκ 0 - 1 Μελακά Γιουν.
2020-03-14 Μελακά Γιουν. 0 - 1 Σρι Παχάνγκ
2020-03-11 Φέλντα Γιουν. 3 - 2 Μελακά Γιουν.
2020-03-06 Μελακά Γιουν. 3 - 1 ΠΔΡΜ
2020-02-29 UiTM 0 - 2 Μελακά Γιουν.
2019-07-20 Σρι Παχάνγκ 4 - 1 Μελακά Γιουν.
2019-07-16 Μελακά Γιουν. 1 - 1 ΠΚΝΣ
2019-07-09 Μελακά Γιουν. 2 - 1 ΠΚΝΠ
2019-07-06 Πεταλίνγκ Γιάγια 1 - 2 Μελακά Γιουν.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 9 5 3
50% 25% 25% 75% 42% 25%

Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Τζοχόρ Νταρούλ 9 7 2 0 24 7 +17 23
2 Περάκ 9 5 2 2 16 13 +3 17
3 Κέντα 9 5 1 3 16 11 +5 16
4 UiTM 9 4 2 3 12 11 +1 14
5 Τερενγκάου 9 4 1 4 19 13 +6 13
6 Σρι Παχάνγκ 9 4 1 4 14 13 +1 13
7 Μελακά Γιουν. 8 4 2 2 11 7 +4 11
8 Σελανγκόρ 9 2 5 2 13 18 -5 11
9 Πεταλίνγκ Γιάγια 9 1 5 3 9 13 -4 8
10 Φέλντα Γιουν. 9 1 4 4 11 18 -7 7
11 Σαμπάχ 8 1 3 4 8 15 -7 6
12 ΠΔΡΜ 9 0 2 7 4 18 -14 -1

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σαμπάχ         
Μελακά Γιουν.         
Εντός έδρας         
Εκτός έδρας         

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σαμπάχ Μελακά Γιουν.
1 Τζοχόρ Νταρούλ    
2 Περάκ 2 - 2 0 - 1
3 Κέντα    
4 UiTM   0 - 2
5 Τερενγκάου    
6 Σρι Παχάνγκ    
7 Μελακά Γιουν.   -
8 Σελανγκόρ 1 - 2 1 - 1
9 Πεταλίνγκ Γιάγια    
10 Φέλντα Γιουν. 3 - 1 3 - 2
11 Σαμπάχ -  
12 ΠΔΡΜ    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σαμπάχ Μελακά Γιουν.
Θέση 11 7
Βαθμοί 6 11
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 10 3
Βαθμοί 4 7

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σαμπάχ Μελακά Γιουν.
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
3    
4     
4     
2   
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
1  
1  
2   
1  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σαμπάχ Μελακά Γιουν.
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
8         
15                
11            
7        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
6       
5      
6       
4     

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα

Αγώνες   (53)
Εντός έδρας νίκες 43%
Ισοπαλίες 28%
Εκτός έδρας νίκες 28%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (157)
Γκολ ανά αγώνα 2.96
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.75
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.21
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 79%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 77%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 60%
Πάνω 1.5 79%
Πάνω 2.5 51%
Πάνω 3.5 36%

Σαμπάχ επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-02 Τζοχόρ Νταρούλ - Σαμπάχ
2020-10-10 Σαμπάχ - UiTM
2020-10-31 Σαμπάχ - UiTM
2021-03-06 Μελακά Γιουν. - Σαμπάχ
2021-03-09 Κέντα - Σαμπάχ
2021-03-13 Σαμπάχ - Πεταλίνγκ Γιάγια

Μελακά Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-05 Κέντα - Μελακά Γιουν.
2020-10-10 Μελακά Γιουν. - Τζοχόρ Νταρούλ
2021-03-06 Μελακά Γιουν. - Σαμπάχ
2021-03-10 Πεταλίνγκ Γιάγια - Μελακά Γιουν.
2021-03-13 Μελακά Γιουν. - Σρι Παχάνγκ
2021-03-17 Τερενγκάου - Μελακά Γιουν.

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.70 3.30 2.30
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.52 1.27 1.38
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.20 4.10
bet365 2.5 1.71 2.02
bet365 3.5 2.88 1.37
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.57 2.28