Λιγκ 1 - Γαλλία

Τετάρτη, 22.12.2021
20:00
Σεντ Ετιέν

Σεντ Ετιέν

Ναντ

Ναντ

0 - 1
(0 - 0,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Saint-Etienne
Εκτός έδρας: Ναντ
Απόσταση: 498.2 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Stade Geoffroy-Guichard
Χωρητικότητα: 42 000
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Προπονητής
Εκτός έδρας: Vahid Halilhodzic (Βοσ)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 20:00 (21:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-02-03 Σεντ Ετιέν 1 - 1 Ναντ
2020-09-20 Ναντ 2 - 2 Σεντ Ετιέν
2020-01-12 Σεντ Ετιέν 0 - 2 Ναντ
2019-11-10 Ναντ 2 - 3 Σεντ Ετιέν
2019-01-30 Ναντ 1 - 1 Σεντ Ετιέν
2018-11-30 Σεντ Ετιέν 3 - 0 Ναντ
2018-04-01 Ναντ 0 - 3 Σεντ Ετιέν
2017-12-03 Σεντ Ετιέν 1 - 1 Ναντ
2017-04-09 Σεντ Ετιέν 1 - 1 Ναντ
2016-09-21 Ναντ 0 - 0 Σεντ Ετιέν
2016-01-10 Ναντ 2 - 1 Σεντ Ετιέν
2015-09-20 Σεντ Ετιέν 2 - 0 Ναντ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 6 2 11 5 2
33% 50% 17% 92% 42% 17%

Σεντ Ετιέν τελευταίοι 12 αγώνες

2021-12-19 ΣΚ Λυών 0 - 1 Σεντ Ετιέν
2021-12-11 Ρεμς 2 - 0 Σεντ Ετιέν
2021-12-05 Σεντ Ετιέν 0 - 5 Ρεν
2021-12-01 Μπρεστ 1 - 0 Σεντ Ετιέν
2021-11-28 Σεντ Ετιέν 1 - 3 Παρί Σεν Ζερμέν
2021-11-21 Τρουά 0 - 1 Σεντ Ετιέν
2021-11-07 Σεντ Ετιέν 3 - 2 Κλερμόν
2021-10-30 Μετς 1 - 1 Σεντ Ετιέν
2021-10-22 Σεντ Ετιέν 2 - 2 Ανζέρ
2021-10-17 Στρασβούργο 5 - 1 Σεντ Ετιέν
2021-10-03 Σεντ Ετιέν 1 - 1 Λυών
2021-09-25 Σεντ Ετιέν 0 - 3 Νις
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 9 6 5
25% 25% 50% 75% 50% 42%

Ναντ τελευταίοι 12 αγώνες

2021-12-18 Σοσό 0 - 0 Ναντ
2021-12-10 Ναντ 3 - 2 Λανς
2021-12-05 Λοριάν 0 - 1 Ναντ
2021-12-01 Ναντ 0 - 1 Μαρσέιγ
2021-11-27 Λιλ 1 - 1 Ναντ
2021-11-20 Παρί Σεν Ζερμέν 3 - 1 Ναντ
2021-11-07 Ναντ 2 - 2 Στρασβούργο
2021-10-31 Μονπελιέ 2 - 0 Ναντ
2021-10-23 Ναντ 2 - 1 Κλερμόν
2021-10-17 Μπορντό 1 - 1 Ναντ
2021-10-03 Ναντ 2 - 0 Τρουά
2021-09-26 Ρεμς 3 - 1 Ναντ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 9 5 4
33% 33% 33% 75% 42% 33%

Βαθμολογία Λιγκ 1

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Παρί Σεν Ζερμέν 18 14 3 1 38 16 +22 45
2 Μαρσέιγ 17 9 5 3 25 14 +11 32
3 Ρεν 18 9 4 5 33 16 +17 31
4 Νις 18 9 4 5 27 16 +11 30
5 Μονπελιέ 18 8 4 6 29 23 +6 28
6 Λανς 18 7 6 5 32 26 +6 27
7 Στρασβούργο 18 7 5 6 34 24 +10 26
8 Μονακό 18 7 5 6 27 22 +5 26
9 Ανζέρ 18 6 7 5 25 23 +2 25
10 Ναντ 18 7 4 7 24 23 +1 25
11 Λιλ 18 6 7 5 23 24 -1 25
12 Μπρεστ 18 6 6 6 25 27 -2 24
13 Λυών 17 6 6 5 25 25 0 23
14 Ρεμς 18 5 7 6 21 21 0 22
15 Μπορντό 18 3 8 7 28 40 -12 17
16 Κλερμόν 18 4 5 9 20 32 -12 17
17 Τρουά 18 4 4 10 17 27 -10 16
18 Μετς 18 3 6 9 22 38 -16 15
19 Λοριάν 18 3 6 9 14 30 -16 15
20 Σεντ Ετιέν 18 2 6 10 17 39 -22 12

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σεντ Ετιέν                   
Ναντ                   
Εντός έδρας                   
Εκτός έδρας                   

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σεντ Ετιέν Ναντ
1 Παρί Σεν Ζερμέν 1 - 3 3 - 1
2 Μαρσέιγ    
3 Ρεν 0 - 5 1 - 0
4 Νις 0 - 3  
5 Μονπελιέ   2 - 0
6 Λανς    
7 Στρασβούργο    
8 Μονακό   1 - 1
9 Ανζέρ 2 - 2 1 - 4
10 Ναντ   -
11 Λιλ 1 - 1 1 - 1
12 Μπρεστ    
13 Λυών 1 - 1  
14 Ρεμς   3 - 1
15 Μπορντό 1 - 2 1 - 1
16 Κλερμόν 3 - 2  
17 Τρουά    
18 Μετς    
19 Λοριάν 1 - 1 0 - 1
20 Σεντ Ετιέν -  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σεντ Ετιέν Ναντ
Θέση 20 10
Βαθμοί 12 25
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 20 14
Βαθμοί 7 9

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σεντ Ετιέν Ναντ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
6       
10           
7        
4     
7        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
4     
4     
2   
3    
4     

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σεντ Ετιέν Ναντ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
17                  
39                                        
24                         
23                        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
10           
20                     
10           
13              

Συνολικές στατιστικές για το Λιγκ 1

Αγώνες   (179)
Εντός έδρας νίκες 40%
Ισοπαλίες 30%
Εκτός έδρας νίκες 30%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (506)
Γκολ ανά αγώνα 2.83
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.57
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.26
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 81%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 73%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 59%
Πάνω 1.5 83%
Πάνω 2.5 51%
Πάνω 3.5 33%

Σεντ Ετιέν επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-15 Σεντ Ετιέν - Λανς
2022-01-21 Λυών - Σεντ Ετιέν
2022-01-26 Ανζέρ - Σεντ Ετιέν
2022-02-05 Σεντ Ετιέν - Μονπελιέ
2022-02-13 Κλερμόν - Σεντ Ετιέν
2022-02-20 Σεντ Ετιέν - Στρασβούργο

Ναντ επόμενοι 6 αγώνες

2022-01-09 Ναντ - Μονακό
2022-01-14 Νις - Ναντ
2022-01-23 Ναντ - Λοριάν
2022-01-28 Ναντ - Μπρεστ
2022-02-06 Στρασβούργο - Ναντ
2022-02-10 Ναντ - Μπαστιά

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.60 3.10 2.90
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.40 1.36 1.50
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.36 3.00
bet365 2.5 2.20 1.66
bet365 3.5 3.75 1.25
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.83 1.90