Πριμέρα Νασιονάλ - Αργεντινή

Κυριακή, 27.03.2022
21:30
Σαν Μαρτίν

Σαν Μαρτίν

Χιμνάσια Χουχούι

Χιμνάσια Χουχούι

3 - 0
(2 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Σαν Χουάν
Εκτός έδρας: Σαν Σαλβαδόρ ντε Τζουγιούι
Απόσταση: 876.2 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Ingeniero Hilario Sanchez
Χωρητικότητα: 24 000 (19 500)
Διαστάσεις: 100 x 72 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 21:30 (17:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 10 απευθείας αγώνες

2021-10-24 Χιμνάσια Χουχούι 1 - 0 Σαν Μαρτίν
2021-06-29 Σαν Μαρτίν 2 - 2 Χιμνάσια Χουχούι
2014-10-27 Σαν Μαρτίν 2 - 0 Χιμνάσια Χουχούι
2014-08-30 Χιμνάσια Χουχούι 1 - 0 Σαν Μαρτίν
2014-04-20 Χιμνάσια Χουχούι 1 - 1 Σαν Μαρτίν
2013-10-21 Σαν Μαρτίν 2 - 1 Χιμνάσια Χουχούι
2011-05-17 Σαν Μαρτίν 2 - 1 Χιμνάσια Χουχούι
2010-11-14 Χιμνάσια Χουχούι 2 - 1 Σαν Μαρτίν
2008-05-31 Χιμνάσια Χουχούι 3 - 1 Σαν Μαρτίν
2007-11-24 Σαν Μαρτίν 3 - 2 Χιμνάσια Χουχούι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 4 8 6 3
40% 20% 40% 80% 60% 30%

Σαν Μαρτίν τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-22 Αλμιράντε Μπράουν 1 - 0 Σαν Μαρτίν
2022-03-18 Σαν Μαρτίν 4 - 0 Βίγια Νταλμάιν
2022-03-11 Μπελγκράνο 2 - 0 Σαν Μαρτίν
2022-03-06 Σαν Μαρτίν 0 - 1 Ντεπ. Ριέστρα
2022-02-27 Ατλέτικο Γκουέμες 1 - 1 Σαν Μαρτίν
2022-02-19 Σαν Μαρτίν 0 - 1 Ολ Μπόιζ
2022-02-13 Γιμνάσια Μεντόζα 0 - 1 Σαν Μαρτίν
2021-11-15 Σαν Μαρτίν 0 - 1 Ιντεπ. Ριβαντάβια
2021-11-07 Μπαράκας Σεντράλ 3 - 0 Σαν Μαρτίν
2021-10-30 Σαν Μαρτίν 1 - 0 Ινστ. Κόρντομπα
2021-10-24 Χιμνάσια Χουχούι 1 - 0 Σαν Μαρτίν
2021-10-17 Σαν Μαρτίν 4 - 0 Τριστάν Σουάρεζ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 5 3 2
33% 8% 58% 42% 25% 17%

Χιμνάσια Χουχούι τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-24 Χιμνάσια Χουχούι 1 - 1 Ατλέτικο Ατλάντα
2022-03-19 ΚΑ Εστουντιάντες 1 - 0 Χιμνάσια Χουχούι
2022-03-13 Χιμνάσια Χουχούι 1 - 0 Σανταμαρίνα
2022-03-06 Ατλέτικο Ραφαέλα 3 - 0 Χιμνάσια Χουχούι
2022-02-26 Χιμνάσια Χουχούι 3 - 1 Γκιγιέρμο Μπράουν
2022-02-19 Τσακαρίτα Τζ. 0 - 0 Χιμνάσια Χουχούι
2022-02-13 Χιμνάσια Χουχούι 3 - 3 Μπράουν Αντρόγκε
2021-11-15 Ντεφ. Μπελγκράνο 0 - 1 Χιμνάσια Χουχούι
2021-11-07 Χιμνάσια Χουχούι 2 - 1 Σαν Τέλμο
2021-10-30 Βίγια Νταλμάιν 1 - 1 Χιμνάσια Χουχούι
2021-10-24 Χιμνάσια Χουχούι 1 - 0 Σαν Μαρτίν
2021-10-16 Μπράουν Αντρόγκε 1 - 1 Χιμνάσια Χουχούι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 5 2 7 4 2
42% 42% 17% 58% 33% 17%

Βαθμολογία Πριμέρα Νασιονάλ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μπελγκράνο 7 5 1 1 11 6 +5 16
2 Γκιγιέρμο Μπράουν 7 5 1 1 9 5 +4 16
3 Μπράουν Αντρόγκε 7 4 3 0 12 6 +6 15
4 Σαν Μαρτίν Ντε Τ. 7 4 2 1 9 5 +4 14
5 Αλμιράντε Μπράουν 7 4 2 1 11 8 +3 14
6 Ντεπ. Ριέστρα 7 3 4 0 5 1 +4 13
7 Ινστ. Κόρντομπα 7 3 4 0 7 4 +3 13
8 Ολ Μπόιζ 6 3 3 0 8 4 +4 12
9 Τσάκο Φορ Έβερ 7 2 5 0 8 5 +3 11
10 Ντεπ. Μαντρίν 7 3 2 2 8 6 +2 11
11 Ντεφ. Μπελγκράνο 7 3 2 2 8 7 +1 11
12 Αλμάγκρο 7 3 1 3 6 7 -1 10
13 Κίλμες 6 2 3 1 7 5 +2 9
14 ΚΑ Εστουντιάντες 7 2 3 2 7 7 0 9
14 Νουέβα Σικάγο 7 2 3 2 7 7 0 9
16 Χιμνάσια Χουχούι 7 2 3 2 8 9 -1 9
17 Εστ. Ρίο Κουάρτο 7 2 3 2 6 7 -1 9
18 Σατσατσίπας 7 1 5 1 8 7 +1 8
19 Ιντεπ. Ριβαντάβια 6 2 2 2 5 6 -1 8
20 Τσακαρίτα Τζ. 7 2 2 3 7 11 -4 8
21 Αλβαράντο 7 1 4 2 9 9 0 7
22 Τεμπερλέι 7 2 1 4 8 8 0 7
23 Ατλέτικο Ατλάντα 7 1 4 2 6 6 0 7
23 Σαν Μαρτίν 7 2 1 4 6 6 0 7
25 Ντεπ. Μορόν 7 1 4 2 3 3 0 7
26 Ατλέτικο Ραφαέλα 7 2 1 4 6 7 -1 7
27 Γιμνάσια Μεντόζα 6 1 3 2 5 4 +1 6
28 Ντεπ. Μαΐπού 6 2 3 1 5 5 0 6
29 Αγκροπεκουάριο 7 1 3 3 5 6 -1 6
30 Φέρο Καρίλ Οέστε 6 1 3 2 4 5 -1 6
31 Σαν Τέλμο 6 1 3 2 4 8 -4 6
32 Σανταμαρίνα 7 1 2 4 7 10 -3 5
33 Φλαντρία 7 1 2 4 6 11 -5 5
34 Τριστάν Σουάρεζ 6 0 4 2 8 10 -2 4
35 Ατλέτικο Γκουέμες 7 0 4 3 4 9 -5 4
36 Βίγια Νταλμάιν 7 0 4 3 4 12 -8 4
37 Ατλέτικο Μίτρε 6 0 2 4 3 8 -5 2

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σαν Μαρτίν        
Χιμνάσια Χουχούι        
Εντός έδρας        
Εκτός έδρας        

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σαν Μαρτίν Χιμνάσια Χουχούι
1 Μπελγκράνο    
2 Γκιγιέρμο Μπράουν    
3 Μπράουν Αντρόγκε    
4 Σαν Μαρτίν Ντε Τ.    
5 Αλμιράντε Μπράουν    
6 Ντεπ. Ριέστρα 0 - 1  
7 Ινστ. Κόρντομπα    
8 Ολ Μπόιζ 0 - 1  
9 Τσάκο Φορ Έβερ    
10 Ντεπ. Μαντρίν    
11 Ντεφ. Μπελγκράνο    
12 Αλμάγκρο    
13 Κίλμες    
14 ΚΑ Εστουντιάντες   1 - 0
14 Νουέβα Σικάγο    
16 Χιμνάσια Χουχούι   -
17 Εστ. Ρίο Κουάρτο    
18 Σατσατσίπας    
19 Ιντεπ. Ριβαντάβια    
20 Τσακαρίτα Τζ.   0 - 0
21 Αλβαράντο    
22 Τεμπερλέι    
23 Ατλέτικο Ατλάντα    
23 Σαν Μαρτίν -  
25 Ντεπ. Μορόν    
26 Ατλέτικο Ραφαέλα   3 - 0
27 Γιμνάσια Μεντόζα    
28 Ντεπ. Μαΐπού    
29 Αγκροπεκουάριο    
30 Φέρο Καρίλ Οέστε    
31 Σαν Τέλμο    
32 Σανταμαρίνα    
33 Φλαντρία    
34 Τριστάν Σουάρεζ    
35 Ατλέτικο Γκουέμες    
36 Βίγια Νταλμάιν 4 - 0  
37 Ατλέτικο Μίτρε    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σαν Μαρτίν Χιμνάσια Χουχούι
Θέση 23 16
Βαθμοί 7 9
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 33 36
Βαθμοί 3 1

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σαν Μαρτίν Χιμνάσια Χουχούι
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
1  
4     
2   
3    
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
0  
2   
0  
1  
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σαν Μαρτίν Χιμνάσια Χουχούι
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
6       
6       
8         
9          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
4     
2   
0   
4     

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Νασιονάλ

Αγώνες   (125)
Εντός έδρας νίκες 35%
Ισοπαλίες 41%
Εκτός έδρας νίκες 24%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (250)
Γκολ ανά αγώνα 2.00
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.13
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.87
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 64%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 48%
Πάνω 1.5 61%
Πάνω 2.5 30%
Πάνω 3.5 15%

Σαν Μαρτίν επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-02 Φλαντρία - Σαν Μαρτίν
2022-04-09 Σαν Μαρτίν - Τεμπερλέι
2022-04-16 Ντεπ. Μορόν - Σαν Μαρτίν
2022-04-23 Σαν Μαρτίν - Ντεπ. Μαντρίν
2022-04-30 Εστ. Ρίο Κουάρτο - Σαν Μαρτίν
2022-05-07 Σαν Μαρτίν - Αλβαράντο

Χιμνάσια Χουχούι επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-02 Χιμνάσια Χουχούι - Τσάκο Φορ Έβερ
2022-04-05 Σεντράλ Κόρντομπα - Χιμνάσια Χουχούι
2022-04-10 Σαν Τέλμο - Χιμνάσια Χουχούι
2022-04-17 Χιμνάσια Χουχούι - Γιμνάσια Μεντόζα
2022-04-24 Ολ Μπόιζ - Χιμνάσια Χουχούι
2022-04-30 Χιμνάσια Χουχούι - Ατλέτικο Γκουέμες

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.80 3.20 5.50
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.14 1.36 1.90
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.57 2.25
bet365 2.5 2.87 1.40
bet365 3.5 6.00 1.12
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.62 1.44