Έρστε Λίγκα - Αυστρία

Παρασκευή, 15.04.2011
17:30
Σεντ Πόλτεν

Σεντ Πόλτεν

Gratkorn

Gratkorn

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Sankt Polten
Εκτός έδρας: Γκράκορν
Απόσταση: 120.5 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: NV Arena
Χωρητικότητα: 8 000
Διαστάσεις: 100 x 64 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 17:30 (18:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 10 απευθείας αγώνες

2010-11-12 Gratkorn 2 - 2 Σεντ Πόλτεν
2010-10-01 Gratkorn 1 - 5 Σεντ Πόλτεν
2010-07-23 Σεντ Πόλτεν 3 - 1 Gratkorn
2010-04-16 Gratkorn 1 - 1 Σεντ Πόλτεν
2010-03-05 Σεντ Πόλτεν 3 - 2 Gratkorn
2009-09-11 Gratkorn 4 - 1 Σεντ Πόλτεν
2009-04-03 Σεντ Πόλτεν 0 - 0 Gratkorn
2009-03-06 Gratkorn 2 - 1 Σεντ Πόλτεν
2008-09-23 Σεντ Πόλτεν 1 - 0 Gratkorn
2006-03-21 Σεντ Πόλτεν 1 - 2 Gratkorn
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 3 8 7 5
40% 30% 30% 80% 70% 50%

Σεντ Πόλτεν τελευταίοι 12 αγώνες

2011-04-12 Σεντ Πόλτεν 1 - 0 Lustenau 07
2011-04-08 Lustenau 07 3 - 1 Σεντ Πόλτεν
2011-04-01 Σεντ Πόλτεν 1 - 0 Άλταχ
2011-03-18 Βόλφσμπεργκερ 3 - 1 Σεντ Πόλτεν
2011-03-11 Σεντ Πόλτεν 1 - 2 SV Grodig
2011-03-04 Φερστ Βιέννης 2 - 0 Σεντ Πόλτεν
2011-02-25 Σεντ Πόλτεν 1 - 1 Α. Λουστενάου
2010-11-26 Αντμίρα 5 - 1 Σεντ Πόλτεν
2010-11-19 Σεντ Πόλτεν 3 - 0 Χάρτμπεργκ
2010-11-12 Gratkorn 2 - 2 Σεντ Πόλτεν
2010-11-05 Σεντ Πόλτεν 0 - 0 Άλταχ
2010-10-29 Βόλφσμπεργκερ 1 - 3 Σεντ Πόλτεν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 9 7 5
33% 25% 42% 75% 58% 42%

Gratkorn τελευταίοι 12 αγώνες

2011-04-11 Gratkorn 0 - 2 Άλταχ
2011-04-08 Άλταχ 3 - 1 Gratkorn
2011-04-01 Gratkorn 3 - 2 Βόλφσμπεργκερ
2011-03-18 SV Grodig 0 - 0 Gratkorn
2011-03-11 Gratkorn 1 - 1 Φερστ Βιέννης
2011-03-04 Α. Λουστενάου 2 - 1 Gratkorn
2011-02-25 Gratkorn 0 - 6 Αντμίρα
2010-11-26 Χάρτμπεργκ 2 - 0 Gratkorn
2010-11-19 Lustenau 07 1 - 3 Gratkorn
2010-11-12 Gratkorn 2 - 2 Σεντ Πόλτεν
2010-11-05 Gratkorn 4 - 0 Φερστ Βιέννης
2010-10-29 Α. Λουστενάου 2 - 1 Gratkorn
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 11 8 6
25% 25% 50% 92% 67% 50%

Βαθμολογία Έρστε Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Αντμίρα 28 19 4 5 67 31 +36 61
2 Άλταχ 28 18 5 5 61 30 +31 59
3 Α. Λουστενάου 28 14 4 10 42 35 +7 46
4 Βόλφσμπεργκερ 28 12 5 11 44 39 +5 41
5 Σεντ Πόλτεν 28 10 8 10 42 47 -5 38
6 Lustenau 07 28 9 7 12 42 47 -5 34
7 SV Grodig 28 9 7 12 39 49 -10 34
8 Χάρτμπεργκ 28 8 6 14 35 48 -13 30
9 Gratkorn 28 7 5 16 34 60 -26 26
10 Φερστ Βιέννης 28 7 3 18 41 61 -20 24

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σεντ Πόλτεν                             
Gratkorn                             
Εντός έδρας                             
Εκτός έδρας                             

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σεντ Πόλτεν Gratkorn
1 Αντμίρα 1 - 4 3 - 0
2 Άλταχ 1 - 0 3 - 1
3 Α. Λουστενάου 1 - 1 2 - 1
4 Βόλφσμπεργκερ 0 - 0 4 - 1
5 Σεντ Πόλτεν - 3 - 1
6 Lustenau 07 1 - 0 1 - 3
7 SV Grodig 1 - 2 0 - 0
8 Χάρτμπεργκ 3 - 0 2 - 0
9 Gratkorn 3 - 1 -
10 Φερστ Βιέννης 3 - 2 1 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σεντ Πόλτεν Gratkorn
Θέση 5 9
Βαθμοί 38 26
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 5 8
Βαθμοί 26 11

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σεντ Πόλτεν Gratkorn
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
10           
8         
10           
7        
5      
16                 
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
5      
2   
3    
2   
9          

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σεντ Πόλτεν Gratkorn
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
42                                           
47                                                
34                                   
60                                                     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
18                   
12             
15                
25                          

Συνολικές στατιστικές για το Έρστε Λίγκα

Αγώνες   (140)
Εντός έδρας νίκες 51%
Ισοπαλίες 19%
Εκτός έδρας νίκες 30%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (447)
Γκολ ανά αγώνα 3.19
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.76
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.44
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 81%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 76%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 61%
Πάνω 1.5 86%
Πάνω 2.5 64%
Πάνω 3.5 44%

Σεντ Πόλτεν επόμενοι 6 αγώνες

2011-04-26 Χάρτμπεργκ - Σεντ Πόλτεν
2011-04-29 Σεντ Πόλτεν - Αντμίρα
2011-05-06 Α. Λουστενάου - Σεντ Πόλτεν
2011-05-13 Σεντ Πόλτεν - Φερστ Βιέννης
2011-05-17 SV Grodig - Σεντ Πόλτεν
2011-05-20 Σεντ Πόλτεν - Βόλφσμπεργκερ

Gratkorn επόμενοι 6 αγώνες

2011-04-26 Gratkorn - Lustenau 07
2011-04-29 Gratkorn - Χάρτμπεργκ
2011-05-06 Αντμίρα - Gratkorn
2011-05-13 Gratkorn - Α. Λουστενάου
2011-05-16 Φερστ Βιέννης - Gratkorn
2011-05-20 Gratkorn - SV Grodig

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.62 3.80 5.50
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.13 1.19 2.20
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.22 4.00
bet365 2.5 1.73 2.08
bet365 3.5 2.75 1.40