Πριμέιρα Λίγα - Πορτογαλία

Κυριακή, 10.04.2022
15:30
Σάντα Κλάρα

Σάντα Κλάρα

Εστορίλ

Εστορίλ

2 - 0
(1 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Ponta Delgada
Εκτός έδρας: Estoril
Απόσταση: 1 423.5 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Estádio de São Miguel
Χωρητικότητα: 15 277
Διαστάσεις: 105 x 70 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:30 (15:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-11-29 Εστορίλ 2 - 2 Σάντα Κλάρα
2012-04-28 Εστορίλ 0 - 0 Σάντα Κλάρα
2011-12-28 Σάντα Κλάρα 1 - 2 Εστορίλ
2011-04-17 Εστορίλ 0 - 2 Σάντα Κλάρα
2010-12-05 Σάντα Κλάρα 1 - 0 Εστορίλ
2010-08-15 Εστορίλ 1 - 1 Σάντα Κλάρα
2009-10-24 Σάντα Κλάρα 1 - 1 Εστορίλ
2009-03-15 Εστορίλ 1 - 2 Σάντα Κλάρα
2008-11-02 Σάντα Κλάρα 1 - 1 Εστορίλ
2008-03-15 Σάντα Κλάρα 1 - 1 Εστορίλ
2007-10-28 Εστορίλ 5 - 1 Σάντα Κλάρα
2007-02-25 Εστορίλ 0 - 1 Σάντα Κλάρα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 6 2 9 4 2
33% 50% 17% 75% 33% 17%

Σάντα Κλάρα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-04 Πόρτο 3 - 0 Σάντα Κλάρα
2022-03-19 Σάντα Κλάρα 0 - 0 Β-ΣΑΔ
2022-03-12 Φαμαλικάο 0 - 0 Σάντα Κλάρα
2022-03-06 Σάντα Κλάρα 3 - 1 Βιτζέλα
2022-02-28 Μπράγκα 0 - 0 Σάντα Κλάρα
2022-02-21 Σάντα Κλάρα 1 - 1 Πορτιμονένσε
2022-02-12 Μπενφίκα 2 - 1 Σάντα Κλάρα
2022-02-06 Ζιλ Βιθέντε 2 - 2 Σάντα Κλάρα
2022-02-01 Σάντα Κλάρα 2 - 1 Μποαβίστα
2022-01-26 Σπόρτινγκ 2 - 1 Σάντα Κλάρα
2022-01-22 Μορεϊρένσε 0 - 2 Σάντα Κλάρα
2022-01-16 Σάντα Κλάρα 2 - 2 Τοντέλα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 6 3 9 7 3
25% 50% 25% 75% 58% 25%

Εστορίλ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-02 Εστορίλ 1 - 2 Βιτζέλα
2022-03-20 Μπενφίκα 2 - 1 Εστορίλ
2022-03-12 Εστορίλ 2 - 0 Πορτιμονένσε
2022-03-04 Ζιλ Βιθέντε 0 - 0 Εστορίλ
2022-02-27 Εστορίλ 2 - 3 Μποαβίστα
2022-02-20 Σπόρτινγκ 3 - 0 Εστορίλ
2022-02-12 Εστορίλ 1 - 0 Τοντέλα
2022-02-05 Μαρίτιμο 0 - 0 Εστορίλ
2022-01-31 Εστορίλ 0 - 0 Πάσος Φερέιρα
2022-01-27 Εστορίλ 1 - 2 Αρούκα
2022-01-23 Γκιμαράες 3 - 1 Εστορίλ
2022-01-08 Εστορίλ 2 - 3 Πόρτο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 8 7 3
17% 25% 58% 67% 58% 25%

Βαθμολογία Πριμέιρα Λίγα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Πόρτο 28 24 4 0 71 19 +52 76
2 Σπόρτινγκ 29 23 4 2 59 18 +41 73
3 Μπενφίκα 29 20 4 5 73 29 +44 64
4 Μπράγκα 28 15 7 6 46 28 +18 52
5 Ζιλ Βιθέντε 29 12 10 7 40 30 +10 46
6 Γκιμαράες 28 11 6 11 38 37 +1 39
7 Πάσος Φερέιρα 29 9 9 11 27 34 -7 36
8 Εστορίλ 28 8 10 10 32 34 -2 34
9 Μποαβίστα 29 6 15 8 34 41 -7 33
10 Μαρίτιμο 29 8 9 12 32 39 -7 33
11 Σάντα Κλάρα 28 7 10 11 30 46 -16 31
12 Πορτιμονένσε 28 7 8 13 26 34 -8 29
13 Βιτζέλα 28 6 11 11 31 46 -15 29
14 Φαμαλικάο 28 6 10 12 34 43 -9 28
15 Αρούκα 29 6 8 15 27 50 -23 26
16 Τοντέλα 29 7 4 18 37 58 -21 25
17 Μορεϊρένσε 29 5 8 16 26 46 -20 23
18 Β-ΣΑΔ 29 4 9 16 18 49 -31 21

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σάντα Κλάρα                             
Εστορίλ                             
Εντός έδρας                             
Εκτός έδρας                             

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σάντα Κλάρα Εστορίλ
1 Πόρτο 0 - 3  
2 Σπόρτινγκ 3 - 2 3 - 0
3 Μπενφίκα 0 - 5 2 - 1
4 Μπράγκα 1 - 1 2 - 0
5 Ζιλ Βιθέντε 1 - 0 0 - 0
6 Γκιμαράες 1 - 0 3 - 1
7 Πάσος Φερέιρα   1 - 3
8 Εστορίλ   -
9 Μποαβίστα 2 - 1 1 - 1
10 Μαρίτιμο   0 - 0
11 Σάντα Κλάρα -  
12 Πορτιμονένσε 1 - 1 0 - 2
13 Βιτζέλα 3 - 1 1 - 1
14 Φαμαλικάο 0 - 2  
15 Αρούκα 2 - 1 0 - 2
16 Τοντέλα 2 - 2 1 - 2
17 Μορεϊρένσε 2 - 2 1 - 0
18 Β-ΣΑΔ 0 - 0 0 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σάντα Κλάρα Εστορίλ
Θέση 11 8
Βαθμοί 31 34
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 6 7
Βαθμοί 23 19

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σάντα Κλάρα Εστορίλ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
10           
11            
8         
10           
10           
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
5      
3    
5      
4     
5      

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σάντα Κλάρα Εστορίλ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
30                               
46                                               
32                                 
34                                   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
18                   
21                      
14               
15                

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέιρα Λίγα

Αγώνες   (257)
Εντός έδρας νίκες 38%
Ισοπαλίες 28%
Εκτός έδρας νίκες 33%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (681)
Γκολ ανά αγώνα 2.65
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.39
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.26
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 55%
Πάνω 1.5 79%
Πάνω 2.5 51%
Πάνω 3.5 26%

Σάντα Κλάρα επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-15 Αρούκα - Σάντα Κλάρα
2022-04-23 Σάντα Κλάρα - Μαρίτιμο
2022-05-01 Γκιμαράες - Σάντα Κλάρα
2022-05-08 Σάντα Κλάρα - Πάσος Φερέιρα
2022-05-14 Σπόρτινγκ - Σάντα Κλάρα
2022-07-16 Πεναφιέλ - Σάντα Κλάρα

Εστορίλ επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-18 Εστορίλ - Μπράγκα
2022-04-24 Εστορίλ - Β-ΣΑΔ
2022-04-29 Φαμαλικάο - Εστορίλ
2022-05-07 Εστορίλ - Μορεϊρένσε
2022-05-14 Πόρτο - Εστορίλ
2022-07-24 Εστορίλ - Φούλαμ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.25 3.00 3.20
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.36 1.36 1.57
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.40 2.75
bet365 2.5 2.30 1.60
bet365 3.5 4.33 1.20
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.95 1.80