Σέριε Γ - Όμιλος A - Βραζιλία

Σάββατο, 16.04.2022
15:00
Σάο Ζοσέ

Σάο Ζοσέ

Βόλτα Ρεντόντα

Βόλτα Ρεντόντα

3 - 1
(2 - 0,  1 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Πόρτο Αλέγκρε
Εκτός έδρας: Βόλτα Ρεντόντα
Απόσταση: 1 095.8 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:00 (11:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες

2020-11-01 Βόλτα Ρεντόντα 3 - 4 Σάο Ζοσέ
2020-08-30 Σάο Ζοσέ 0 - 2 Βόλτα Ρεντόντα
2019-08-25 Σάο Ζοσέ 4 - 2 Βόλτα Ρεντόντα
2019-06-23 Βόλτα Ρεντόντα 2 - 2 Σάο Ζοσέ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 1 1 4 3 3
50% 25% 25% 100% 75% 75%

Σάο Ζοσέ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-09 Μποταφόγκο PB 2 - 1 Σάο Ζοσέ
2022-03-12 Σάο Ζοσέ 1 - 0 Novo Hamburgo
2022-02-26 Sao Luiz RS 0 - 3 Σάο Ζοσέ
2022-02-20 Σάο Ζοσέ 3 - 2 Ιντερνασιονάλ
2022-02-18 Ζουβεντούδε 2 - 0 Σάο Ζοσέ
2022-02-13 Σάο Ζοσέ 0 - 0 Υπιράνγκα
2022-02-10 Μπραζίλ Πελότας 1 - 0 Σάο Ζοσέ
2022-02-02 Γκρέμιο 2 - 1 Σάο Ζοσέ
2022-01-30 Caxias RS 1 - 1 Σάο Ζοσέ
2021-09-25 Σάο Ζοσέ 1 - 1 Υπιράνγκα
2021-09-18 Οέστε 0 - 1 Σάο Ζοσέ
2021-09-11 Σάο Ζοσέ 1 - 2 Φιγκεϊρένσε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 8 5 1
33% 25% 42% 67% 42% 8%

Βόλτα Ρεντόντα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-09 Βόλτα Ρεντόντα 1 - 1 Φιγκεϊρένσε
2022-03-07 Μποταφόγκο 5 - 0 Βόλτα Ρεντόντα
2022-03-02 Βόλτα Ρεντόντα 1 - 2 Resende RJ
2022-02-19 Φλουμινένσε 3 - 0 Βόλτα Ρεντόντα
2022-02-12 Βόλτα Ρεντόντα 0 - 1 Madureira RJ
2022-02-05 Boavista RJ 1 - 0 Βόλτα Ρεντόντα
2022-02-02 Bangu RJ 1 - 1 Βόλτα Ρεντόντα
2022-01-29 Βόλτα Ρεντόντα 0 - 0 Φλαμένγκο
2022-01-26 Βόλτα Ρεντόντα 2 - 4 Βάσκο Ντε Γκάμα
2021-09-25 Βόλτα Ρεντόντα 2 - 1 Τομπένσε
2021-09-18 Φλορέστα 1 - 1 Βόλτα Ρεντόντα
2021-09-12 Γιακουιπένσε 1 - 0 Βόλτα Ρεντόντα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 4 7 8 5 2
8% 33% 58% 67% 42% 17%

Βαθμολογία Σέριε Γ - Όμιλος A

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Μποταφόγκο SP 1 1 0 0 3 1 +2 3
2 Απαρετσιντένσε 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 Μποταφόγκο PB 1 1 0 0 2 1 +1 3
3 Μιρασόλ 1 1 0 0 2 1 +1 3
3 Ρέμο 1 1 0 0 2 1 +1 3
6 Καμπινένσε 1 1 0 0 1 0 +1 3
6 Φλορέστα 1 1 0 0 1 0 +1 3
8 Μπραζίλ Πελότας 1 0 1 0 1 1 0 1
8 Βόλτα Ρεντόντα 1 0 1 0 1 1 0 1
8 Μαναούς 1 0 1 0 1 1 0 1
8 Φιγκεϊρένσε 1 0 1 0 1 1 0 1
12 Βιτόρια 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Σάο Ζοσέ 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Φεροβιάριο 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 Ατλ. Σεαρένσε 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 Κονφιάνκα 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 ΑΕ Άλτος 1 0 0 1 1 3 -2 0
18 Υπιράνγκα 1 0 0 1 0 2 -2 0
19 Α Μπε Σε Νατάλ 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Παϊσαντού 0 0 0 0 0 0 0 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σάο Ζοσέ  
Βόλτα Ρεντόντα  
Εντός έδρας  
Εκτός έδρας  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σάο Ζοσέ Βόλτα Ρεντόντα
Θέση 12 8
Βαθμοί 0 1
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 10 10
Βαθμοί 0 0

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σάο Ζοσέ Βόλτα Ρεντόντα
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
0  
1  
0  
1  
0  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σάο Ζοσέ Βόλτα Ρεντόντα
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
1   
2   
1   
1   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
0   
0   
0   
0   

Συνολικές στατιστικές για το Σέριε Γ - Όμιλος A

Αγώνες   (9)
Εντός έδρας νίκες 44%
Ισοπαλίες 22%
Εκτός έδρας νίκες 33%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (21)
Γκολ ανά αγώνα 2.33
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.11
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.22
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 78%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 89%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 67%
Πάνω 1.5 78%
Πάνω 2.5 44%
Πάνω 3.5 11%

Σάο Ζοσέ επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-23 Ρέμο - Σάο Ζοσέ
2022-05-01 Σάο Ζοσέ - Μπραζίλ Πελότας
2022-05-07 Φεροβιάριο - Σάο Ζοσέ
2022-05-15 Σάο Ζοσέ - Παϊσαντού
2022-05-22 Μαναούς - Σάο Ζοσέ
2022-05-28 Σάο Ζοσέ - Ατλ. Σεαρένσε

Βόλτα Ρεντόντα επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-24 Βόλτα Ρεντόντα - ΑΕ Άλτος
2022-04-30 Βόλτα Ρεντόντα - Ατλ. Σεαρένσε
2022-05-08 Α Μπε Σε Νατάλ - Βόλτα Ρεντόντα
2022-05-15 Βόλτα Ρεντόντα - Μπραζίλ Πελότας
2022-05-22 Παϊσαντού - Βόλτα Ρεντόντα
2022-05-29 Βόλτα Ρεντόντα - Μποταφόγκο PB

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.15 2.85 3.40
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.26 1.35 1.58
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.40 2.75
bet365 2.5 2.38 1.52
bet365 3.5 4.60 1.17
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.96 1.77