Τσάλεντζ Λιγκ - Ελβετία

Παρασκευή, 01.04.2022
18:30
Σαφχάουζεν

Σαφχάουζεν

Νεσατέλ Ξαμάξ

Νεσατέλ Ξαμάξ

2 - 1
(0 - 0,  2 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Schaffhausen
Εκτός έδρας: Neuchatel
Απόσταση: 150.4 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Stadion Breite
Χωρητικότητα: 7 300 (1 300)
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 18:30 (19:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2022-02-04 Νεσατέλ Ξαμάξ 2 - 1 Σαφχάουζεν
2021-11-05 Νεσατέλ Ξαμάξ 0 - 3 Σαφχάουζεν
2021-10-01 Σαφχάουζεν 4 - 0 Νεσατέλ Ξαμάξ
2021-04-23 Σαφχάουζεν 3 - 0 Νεσατέλ Ξαμάξ
2021-03-12 Νεσατέλ Ξαμάξ 3 - 0 Σαφχάουζεν
2020-11-27 Σαφχάουζεν 2 - 0 Νεσατέλ Ξαμάξ
2020-09-25 Νεσατέλ Ξαμάξ 0 - 3 Σαφχάουζεν
2018-09-08 Σαφχάουζεν 0 - 4 Νεσατέλ Ξαμάξ
2018-05-09 Σαφχάουζεν 1 - 0 Νεσατέλ Ξαμάξ
2018-03-11 Νεσατέλ Ξαμάξ 1 - 0 Σαφχάουζεν
2017-11-03 Σαφχάουζεν 1 - 2 Νεσατέλ Ξαμάξ
2017-08-18 Νεσατέλ Ξαμάξ 0 - 1 Σαφχάουζεν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 0 5 9 8 2
58% 0% 42% 75% 67% 17%

Σαφχάουζεν τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-25 Λουκέρνη 4 - 1 Σαφχάουζεν
2022-03-19 Κριέν 0 - 0 Σαφχάουζεν
2022-03-11 Σαφχάουζεν 3 - 1 Ιβερντόν
2022-03-04 Ααράου 3 - 4 Σαφχάουζεν
2022-03-01 Σαφχάουζεν 0 - 1 Λωζάν Ούκι
2022-02-25 Σαφχάουζεν 3 - 2 Βίντερτουρ
2022-02-22 Σαφχάουζεν 1 - 0 Τούν
2022-02-19 Βιλ 3 - 2 Σαφχάουζεν
2022-02-11 Σαφχάουζεν 4 - 2 Βαντούζ
2022-02-04 Νεσατέλ Ξαμάξ 2 - 1 Σαφχάουζεν
2022-01-23 Σαφχάουζεν 1 - 3 Σεν Γκάλεν
2021-12-17 Τούν 2 - 2 Σαφχάουζεν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 9 9 8
42% 17% 42% 75% 75% 67%

Νεσατέλ Ξαμάξ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-18 Νεσατέλ Ξαμάξ 0 - 0 Βίντερτουρ
2022-03-12 Βιλ 2 - 0 Νεσατέλ Ξαμάξ
2022-03-04 Νεσατέλ Ξαμάξ 2 - 4 Βαντούζ
2022-03-01 Τούν 1 - 2 Νεσατέλ Ξαμάξ
2022-02-25 Νεσατέλ Ξαμάξ 2 - 1 Κριέν
2022-02-18 Νεσατέλ Ξαμάξ 1 - 1 Λωζάν Ούκι
2022-02-12 Ιβερντόν 0 - 0 Νεσατέλ Ξαμάξ
2022-02-04 Νεσατέλ Ξαμάξ 2 - 1 Σαφχάουζεν
2022-01-28 Ααράου 1 - 1 Νεσατέλ Ξαμάξ
2022-01-22 Βασιλεία 3 - 1 Νεσατέλ Ξαμάξ
2022-01-15 Νεσατέλ Ξαμάξ 1 - 3 Τούν
2021-12-17 Ααράου 1 - 0 Νεσατέλ Ξαμάξ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 9 6 3
25% 33% 42% 75% 50% 25%

Βαθμολογία Τσάλεντζ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ααράου 27 14 5 8 48 34 +14 47
2 Βίντερτουρ 27 13 7 7 53 35 +18 46
3 Βαντούζ 27 13 5 9 48 42 +6 44
4 Σαφχάουζεν 27 12 7 8 50 38 +12 43
5 Τούν 27 12 4 11 44 39 +5 40
6 Λωζάν Ούκι 27 11 7 9 36 32 +4 40
7 Νεσατέλ Ξαμάξ 27 10 7 10 36 39 -3 37
8 Βιλ 27 10 6 11 51 54 -3 36
9 Ιβερντόν 27 9 8 10 33 34 -1 35
10 Κριέν 27 1 4 22 15 67 -52 7

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σαφχάουζεν                            
Νεσατέλ Ξαμάξ                            
Εντός έδρας                            
Εκτός έδρας                            

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σαφχάουζεν Νεσατέλ Ξαμάξ
1 Ααράου 2 - 0 1 - 1
2 Βίντερτουρ 3 - 2 2 - 1
3 Βαντούζ 4 - 2 1 - 2
4 Σαφχάουζεν - 4 - 0
5 Τούν 1 - 0 1 - 2
6 Λωζάν Ούκι 0 - 1 0 - 0
7 Νεσατέλ Ξαμάξ 4 - 0 -
8 Βιλ 3 - 3 2 - 0
9 Ιβερντόν 3 - 1 0 - 0
10 Κριέν 1 - 1 0 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σαφχάουζεν Νεσατέλ Ξαμάξ
Θέση 4 7
Βαθμοί 43 37
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 1 5
Βαθμοί 31 13

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σαφχάουζεν Νεσατέλ Ξαμάξ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
12             
7        
8         
10           
7        
10           
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
9          
4     
1  
3    
4     
6       

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σαφχάουζεν Νεσατέλ Ξαμάξ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
50                                                   
38                                       
36                                     
39                                        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
30                               
16                 
11            
18                   

Συνολικές στατιστικές για το Τσάλεντζ Λιγκ

Αγώνες   (135)
Εντός έδρας νίκες 50%
Ισοπαλίες 22%
Εκτός έδρας νίκες 27%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (414)
Γκολ ανά αγώνα 3.07
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.76
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.31
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 81%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 66%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 55%
Πάνω 1.5 83%
Πάνω 2.5 58%
Πάνω 3.5 36%

Σαφχάουζεν επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-10 Βαντούζ - Σαφχάουζεν
2022-04-18 Ιβερντόν - Σαφχάουζεν
2022-04-22 Σαφχάουζεν - Βιλ
2022-04-29 Βίντερτουρ - Σαφχάουζεν
2022-05-06 Σαφχάουζεν - Κριέν
2022-05-10 Τούν - Σαφχάουζεν

Νεσατέλ Ξαμάξ επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-08 Νεσατέλ Ξαμάξ - Τούν
2022-04-16 Κριέν - Νεσατέλ Ξαμάξ
2022-04-22 Βαντούζ - Νεσατέλ Ξαμάξ
2022-04-29 Νεσατέλ Ξαμάξ - Ααράου
2022-05-06 Λωζάν Ούκι - Νεσατέλ Ξαμάξ
2022-05-10 Νεσατέλ Ξαμάξ - Ιβερντόν

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.67 3.45 4.50
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.15 1.26 2.05
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.22 4.00
bet365 2.5 1.76 2.00
bet365 3.5 3.00 1.36
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.68 2.10