Βεϊκαουσλίγκα - Φινλανδία
Σάββατο, 16.05.2026
15:00
15:00

ΣΓΚ Σέιναγιοκι

'Ιντερ Τούρκου
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Seinajoki |
| Εκτός έδρας: | Turku |
| Απόσταση: | 262.0 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | OmaSp Stadion |
| Χωρητικότητα: | 5 817 |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 15:00 (17:00 τοπική ώρα) |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
| 2025-10-30 | 'Ιντερ Τούρκου | 2 - 2 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| 2025-09-27 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | 2 - 1 | 'Ιντερ Τούρκου |
| 2025-07-27 | 'Ιντερ Τούρκου | 4 - 1 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| 2025-05-25 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | 0 - 1 | 'Ιντερ Τούρκου |
| 2025-03-15 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | 4 - 2 | 'Ιντερ Τούρκου |
| 2024-08-16 | 'Ιντερ Τούρκου | 3 - 0 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| 2024-05-17 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | 3 - 1 | 'Ιντερ Τούρκου |
| 2023-10-07 | 'Ιντερ Τούρκου | 1 - 2 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| 2023-07-22 | 'Ιντερ Τούρκου | 1 - 2 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| 2023-05-05 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | 2 - 1 | 'Ιντερ Τούρκου |
| 2022-10-16 | 'Ιντερ Τούρκου | 1 - 0 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| 2022-08-06 | 'Ιντερ Τούρκου | 1 - 0 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 9 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 75% | 33% |
ΣΓΚ Σέιναγιοκι τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-05-12 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | 3 - 0 | PEPO |
| 2026-05-08 | Κουόπιο | 0 - 0 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| 2026-05-02 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | 1 - 1 | Ιλβ |
| 2026-04-28 | Βάασα 2 | 1 - 6 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| 2026-04-24 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | 1 - 1 | Γιάρο |
| 2026-04-18 | Τούρκου | 2 - 0 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| 2026-04-10 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | 3 - 0 | Μάριεχαμν |
| 2026-04-04 | ΧΓΚ Ελσίνκι | 3 - 0 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| 2026-03-27 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | 0 - 0 | Κουόπιο |
| 2026-03-21 | ΧΓΚ Ελσίνκι | 1 - 0 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| 2026-03-18 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | 2 - 1 | Γιάρο |
| 2026-03-14 | Γκνιστάν | 1 - 3 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 50% | 17% |
'Ιντερ Τούρκου τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-05-12 | 'Ιντερ Τούρκου | 8 - 0 | Χέρκουλες |
| 2026-05-09 | 'Ιντερ Τούρκου | 2 - 0 | Γιάρο |
| 2026-05-05 | Γκνιστάν | 2 - 0 | 'Ιντερ Τούρκου |
| 2026-04-29 | 'Ιντερ Τούρκου | 1 - 1 | ΧΓΚ Ελσίνκι |
| 2026-04-25 | 'Ιντερ Τούρκου | 1 - 0 | Μάριεχαμν |
| 2026-04-18 | Λάχτι | 0 - 2 | 'Ιντερ Τούρκου |
| 2026-04-11 | 'Ιντερ Τούρκου | 2 - 1 | Ιλβ |
| 2026-04-04 | 'Ιντερ Τούρκου | 0 - 0 | Βάασα |
| 2026-03-28 | Σίριους | 0 - 1 | 'Ιντερ Τούρκου |
| 2026-03-21 | 'Ιντερ Τούρκου | 2 - 1 | Ούλου |
| 2026-03-14 | 'Ιντερ Τούρκου | 3 - 2 | Ιλβ |
| 2026-03-08 | Οντς ΜΚ | 1 - 0 | 'Ιντερ Τούρκου |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 4 | 2 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 33% | 17% |
Βαθμολογία Βεϊκαουσλίγκα
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 'Ιντερ Τούρκου | 7 | +4 | 14 |
| 2 | Ούλου | 7 | +5 | 12 |
| 3 | Τούρκου | 6 | +4 | 12 |
| 4 | Κουόπιο | 7 | +2 | 12 |
| 5 | ΧΓΚ Ελσίνκι | 7 | +5 | 11 |
| 6 | Βάασα | 6 | +1 | 9 |
| 7 | Λάχτι | 6 | -2 | 7 |
| 8 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | 6 | -2 | 6 |
| 9 | Ιλβ | 6 | -3 | 5 |
| 10 | Γκνιστάν | 6 | -6 | 5 |
| 11 | Γιάρο | 6 | -3 | 4 |
| 12 | Μάριεχαμν | 6 | -5 | 3 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| ΣΓΚ Σέιναγιοκι | |
| 'Ιντερ Τούρκου | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | 'Ιντερ Τούρκου |
|---|---|---|---|
| 1 | 'Ιντερ Τούρκου | - | |
| 2 | Ούλου | ||
| 3 | Τούρκου | ||
| 4 | Κουόπιο | ||
| 5 | ΧΓΚ Ελσίνκι | ||
| 6 | Βάασα | ||
| 7 | Λάχτι | 0 - 2 | |
| 8 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | - | |
| 9 | Ιλβ | 1 - 1 | |
| 10 | Γκνιστάν | 2 - 0 | |
| 11 | Γιάρο | 1 - 1 | |
| 12 | Μάριεχαμν | 3 - 0 |
Στατιστικά ομάδας
| ΣΓΚ Σέιναγιοκι | 'Ιντερ Τούρκου | |
| Νίκες | 1 | 4 |
| Ισοπαλίες | 3 | 2 |
| Ήττες | 2 | 1 |
| Γκολ υπέρ | 5 | 8 |
| Γκολ κατά | 7 | 4 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 0.83 | 1.14 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 1.17 | 0.57 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 50% | 71% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 67% | 43% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 33% | 29% |
| Πάνω 1.5 | 83% | 71% |
| Πάνω 2.5 | 33% | 14% |
| Πάνω 3.5 | 0% | 0% |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Νίκες | 1 | 1 |
| Ισοπαλίες | 2 | 0 |
| Ήττες | 0 | 1 |
| Γκολ υπέρ | 5 | 2 |
| Γκολ κατά | 2 | 2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 1.67 | 1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 0.67 | 1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 100% | 50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 67% | 50% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 67% | 0% |
| Πάνω 1.5 | 100% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 33% | 0% |
| Πάνω 3.5 | 0% | 0% |
Συνολικές στατιστικές για το Βεϊκαουσλίγκα
| Αγώνες (38) | |
| Εντός έδρας νίκες | 45% |
| Ισοπαλίες | 37% |
| Εκτός έδρας νίκες | 18% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 29% |
| Γκολ (83) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.18 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.24 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 0.95 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 79% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 61% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 47% |
| Πάνω 1.5 | 68% |
| Πάνω 2.5 | 32% |
| Πάνω 3.5 | 16% |
ΣΓΚ Σέιναγιοκι επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-05-23 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | - | Ούλου |
| 2026-05-30 | Γκνιστάν | - | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| 2026-06-13 | Λάχτι | - | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| 2026-06-17 | ΣΓΚ Σέιναγιοκι | - | Βάασα |
| 2026-06-23 | 'Ιντερ Τούρκου | - | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
| 2026-06-27 | Ιλβ | - | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
'Ιντερ Τούρκου επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-05-20 | Ιλβ | - | 'Ιντερ Τούρκου |
| 2026-05-23 | 'Ιντερ Τούρκου | - | Τούρκου |
| 2026-05-30 | Κουόπιο | - | 'Ιντερ Τούρκου |
| 2026-06-13 | 'Ιντερ Τούρκου | - | Ούλου |
| 2026-06-17 | ΧΓΚ Ελσίνκι | - | 'Ιντερ Τούρκου |
| 2026-06-23 | 'Ιντερ Τούρκου | - | ΣΓΚ Σέιναγιοκι |
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
Αποδόσεις
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.30 | 2.00 |
| Διπλή ευκαιρία | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.67 | 1.30 | 1.29 |
| Πάνω/Κάτω | Γλ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.30 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.50 | 1.29 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.95 |