Σούπερ Λιγκ - Κίνα

Σάββατο, 01.08.2026
12:35
Σανγκάι Πορτ

Σανγκάι Πορτ

Σαντόνγκ Ταϊσάν

Σαντόνγκ Ταϊσάν

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Σαγκάη
Εκτός έδρας: Jinan
Απόσταση: 731.9 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 12:35 (19:35 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-04-17 Σαντόνγκ Ταϊσάν 1 - 1 Σανγκάι Πορτ
2025-10-26 Σαντόνγκ Ταϊσάν 3 - 1 Σανγκάι Πορτ
2025-05-17 Σανγκάι Πορτ 1 - 1 Σαντόνγκ Ταϊσάν
2024-11-23 Σαντόνγκ Ταϊσάν 1 - 3 Σανγκάι Πορτ
2024-08-03 Σαντόνγκ Ταϊσάν 0 - 1 Σανγκάι Πορτ
2024-04-14 Σανγκάι Πορτ 4 - 3 Σαντόνγκ Ταϊσάν
2023-10-29 Σανγκάι Πορτ 1 - 1 Σαντόνγκ Ταϊσάν
2023-07-03 Σαντόνγκ Ταϊσάν 1 - 1 Σανγκάι Πορτ
2022-12-23 Σανγκάι Πορτ 2 - 0 Σαντόνγκ Ταϊσάν
2022-10-30 Σαντόνγκ Ταϊσάν 3 - 1 Σανγκάι Πορτ
2022-01-09 Σαντόνγκ Ταϊσάν 1 - 0 Σανγκάι Πορτ
2022-01-01 Σαντόνγκ Ταϊσάν 2 - 2 Σανγκάι Πορτ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 10 5 5
33% 42% 25% 83% 42% 42%

Σανγκάι Πορτ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-25 Σανγκάι Πορτ 2 - 0 Σανγκάι Σένουα
2026-07-21 Σανγκάι Πορτ 1 - 1 Shenzhen Peng C.
2026-07-17 Yunnan Yukun 2 - 2 Σανγκάι Πορτ
2026-07-04 Qingdao W. Coast 2 - 1 Σανγκάι Πορτ
2026-06-27 Χενάν 1 - 2 Σανγκάι Πορτ
2026-05-29 Liaoning Tieren 3 - 2 Σανγκάι Πορτ
2026-05-23 Σανγκάι Πορτ 1 - 1 Τιανζίν Τάιγκερ
2026-05-19 Τσενγκντού Ρον. 0 - 1 Σανγκάι Πορτ
2026-05-15 Σανγκάι Πορτ 2 - 2 Ζεϊάνγκ Προ
2026-05-10 Μπέιγινγκ Γκουόαν 2 - 2 Σανγκάι Πορτ
2026-05-06 Σανγκάι Πορτ 1 - 1 Shenzhen Peng C.
2026-05-02 Τσινγκντάο Χαϊνίου 3 - 1 Σανγκάι Πορτ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 6 3 11 7 5
25% 50% 25% 92% 58% 42%

Σαντόνγκ Ταϊσάν τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-26 Σαντόνγκ Ταϊσάν 1 - 2 Χενάν
2026-07-21 Γουχάν Θρι Τάουνς 1 - 1 Σαντόνγκ Ταϊσάν
2026-07-18 Dalian Yingbo 3 - 1 Σαντόνγκ Ταϊσάν
2026-07-10 Σαντόνγκ Ταϊσάν 4 - 3 Yunnan Yukun
2026-07-04 Μπέιγινγκ Γκουόαν 2 - 0 Σαντόνγκ Ταϊσάν
2026-06-27 Liaoning Tieren 1 - 5 Σαντόνγκ Ταϊσάν
2026-05-30 Τσενγκντού Ρον. 1 - 0 Σαντόνγκ Ταϊσάν
2026-05-24 Σαντόνγκ Ταϊσάν 3 - 3 Γουχάν Θρι Τάουνς
2026-05-20 Ζεϊάνγκ Προ 4 - 1 Σαντόνγκ Ταϊσάν
2026-05-16 Σαντόνγκ Ταϊσάν 3 - 1 Chongqing Tonglianglong
2026-05-10 Shenzhen Peng C. 1 - 2 Σαντόνγκ Ταϊσάν
2026-05-05 Σαντόνγκ Ταϊσάν 4 - 1 Σανγκάι Σένουα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 11 9 7
42% 17% 42% 92% 75% 58%

Βαθμολογία Σούπερ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Τσενγκντού Ρον. 20 13 5 2 41 20 +21 44
2 Chongqing Tonglianglong 20 7 8 5 23 22 +1 29
3 Yunnan Yukun 20 8 4 8 40 38 +2 28
4 Dalian Yingbo 19 9 1 9 30 35 -5 28
5 Qingdao W. Coast 20 6 10 4 24 29 -5 28
6 Σαντόνγκ Ταϊσάν 20 9 3 8 36 36 0 24
7 Ζεϊάνγκ Προ 20 8 5 7 30 34 -4 24
8 Μπέιγινγκ Γκουόαν 19 7 7 5 32 26 +6 23
9 Χενάν 19 8 3 8 25 24 +1 21
10 Liaoning Tieren 19 6 3 10 25 31 -6 21
11 Shenzhen Peng C. 20 6 2 12 28 37 -9 20
12 Σανγκάι Πορτ 19 6 6 7 30 26 +4 19
13 Σανγκάι Σένουα 19 8 5 6 36 31 +5 19
14 Τιανζίν Τάιγκερ 19 6 6 7 26 22 +4 14
15 Γουχάν Θρι Τάουνς 19 4 7 8 27 34 -7 14
16 Τσινγκντάο Χαϊνίου 20 6 3 11 30 38 -8 14

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σανγκάι Πορτ                    
Σαντόνγκ Ταϊσάν                     
Εντός έδρας                    
Εκτός έδρας                     

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σανγκάι Πορτ Σαντόνγκ Ταϊσάν
1 Τσενγκντού Ρον.   1 - 0
2 Chongqing Tonglianglong 1 - 2  
3 Yunnan Yukun 2 - 1 4 - 0
4 Dalian Yingbo   3 - 1
5 Qingdao W. Coast 4 - 1  
6 Σαντόνγκ Ταϊσάν   -
7 Ζεϊάνγκ Προ 2 - 2 4 - 1
8 Μπέιγινγκ Γκουόαν   2 - 0
9 Χενάν 1 - 2 0 - 1
10 Liaoning Tieren   1 - 5
11 Shenzhen Peng C. 1 - 1 1 - 2
12 Σανγκάι Πορτ -  
13 Σανγκάι Σένουα 2 - 0  
14 Τιανζίν Τάιγκερ 1 - 1 1 - 2
15 Γουχάν Θρι Τάουνς 4 - 0  
16 Τσινγκντάο Χαϊνίου   4 - 1

Στατιστικά ομάδας

  Σανγκάι Πορτ Σαντόνγκ Ταϊσάν
Νίκες 6 9
Ισοπαλίες 6 3
Ήττες 7 8
Γκολ υπέρ 30 36
Γκολ κατά 26 36
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.58 1.80
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.37 1.80
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 89% 85%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 84% 90%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 74% 75%
Πάνω 1.5 84% 90%
Πάνω 2.5 63% 75%
Πάνω 3.5 37% 45%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 4 4
Ισοπαλίες 3 0
Ήττες 2 6
Γκολ υπέρ 18 13
Γκολ κατά 10 21
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 2.00 1.30
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.11 2.10
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 70%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 78% 90%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 78% 60%
Πάνω 1.5 100% 80%
Πάνω 2.5 67% 70%
Πάνω 3.5 33% 50%

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λιγκ

Αγώνες   (156)
Εντός έδρας νίκες 47%
Ισοπαλίες 25%
Εκτός έδρας νίκες 28%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 65%
Γκολ   (483)
Γκολ ανά αγώνα 3.10
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.79
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.31
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 87%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 64%
Πάνω 1.5 81%
Πάνω 2.5 59%
Πάνω 3.5 37%

Σανγκάι Πορτ επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-09 Chongqing Tonglianglong - Σανγκάι Πορτ
2026-08-14 Γουχάν Θρι Τάουνς - Σανγκάι Πορτ
2026-08-23 Σανγκάι Πορτ - Τσινγκντάο Χαϊνίου
2026-08-28 Shenzhen Peng C. - Σανγκάι Πορτ
2026-09-05 Σανγκάι Πορτ - Μπέιγινγκ Γκουόαν
2026-10-09 Ζεϊάνγκ Προ - Σανγκάι Πορτ

Σαντόνγκ Ταϊσάν επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-09 Σαντόνγκ Ταϊσάν - Τιανζίν Τάιγκερ
2026-08-14 Σαντόνγκ Ταϊσάν - Τσινγκντάο Χαϊνίου
2026-08-22 Qingdao W. Coast - Σαντόνγκ Ταϊσάν
2026-08-29 Σανγκάι Σένουα - Σαντόνγκ Ταϊσάν
2026-09-05 Σαντόνγκ Ταϊσάν - Shenzhen Peng C.
2026-10-11 Chongqing Tonglianglong - Σαντόνγκ Ταϊσάν

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.86 4.00 3.30
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.33 1.22 1.91
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.11 6.50
bet365 2.5 1.40 2.88
bet365 3.5 1.91 1.80
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.40 2.75