ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ

Τετάρτη, 25.11.2020
13:00
Σανγκάι Πορτ

Σανγκάι Πορτ
(Κίνα)

Γιοκοχάμα Μάρινος

Γιοκοχάμα Μάρινος
(Ιαπωνία)

0 - 1
(0 - 0,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Σαγκάη (Κίν)
Εκτός έδρας: Γιοκοχάμα (Ιαπ)
Απόσταση: 1 750.1 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 13:00 (21:00 τοπική ώρα)

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Σανγκάι Πορτ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-22 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 1 - 2 Σανγκάι Πορτ
2020-11-19 Σίδνεϊ 1 - 2 Σανγκάι Πορτ
2020-11-11 Μπέιγινγκ Γκουόαν 1 - 1 Σανγκάι Πορτ
2020-11-07 Σανγκάι Πορτ 1 - 2 Μπέιγινγκ Γκουόαν
2020-11-02 Σανγκάι Πορτ 1 - 1 Γιανγκσού
2020-10-29 Γιανγκσού 1 - 1 Σανγκάι Πορτ
2020-10-23 Σανγκάι Πορτ 1 - 1 Σανγκάι Σένουα
2020-10-18 Σανγκάι Σένουα 0 - 0 Σανγκάι Πορτ
2020-09-28 Τσονγκτσίνγκ 1 - 0 Σανγκάι Πορτ
2020-09-25 Σανγκάι Πορτ 1 - 0 Μπέιγινγκ Γκουόαν
2020-09-22 Κανγκζού Μάιτι Λάιονς 0 - 1 Σανγκάι Πορτ
2020-09-19 Σανγκάι Πορτ 3 - 2 Τσονγκτσίνγκ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 5 2 8 4 1
42% 42% 17% 67% 33% 8%

Γιοκοχάμα Μάρινος τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-18 Καβασάκι 3 - 1 Γιοκοχάμα Μάρινος
2020-11-14 Γιοκοχάμα Μάρινος 6 - 2 Ουράβα
2020-11-11 Σονάν 1 - 0 Γιοκοχάμα Μάρινος
2020-11-03 Γιοκοχάμα Μάρινος 2 - 3 Κασίμα
2020-10-28 Χιροσίμα 3 - 1 Γιοκοχάμα Μάρινος
2020-10-24 Τόκυο 0 - 4 Γιοκοχάμα Μάρινος
2020-10-21 Γιοκοχάμα Μάρινος 2 - 1 Ναγκόγια
2020-10-17 Σερέζο Οσάκα 4 - 1 Γιοκοχάμα Μάρινος
2020-10-14 Γκάμπα Οσάκα 1 - 1 Γιοκοχάμα Μάρινος
2020-10-10 Γιοκοχάμα Μάρινος 4 - 0 Τρίνιτα Οίτα
2020-10-07 Γιοκοχάμα Μάρινος 0 - 1 Κασίβα
2020-10-04 Γιοκοχάμα Μάρινος 2 - 3 Βίσσελ Κόμπε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 10 9 8
33% 8% 58% 83% 75% 67%

Βαθμολογία Σούπερ Λιγκ (Κίνα)

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Γκουανγκτζού 30 23 3 4 68 24 +44 72
2 Μπέιγινγκ Γκουόαν 30 23 1 6 60 26 +34 70
3 Σανγκάι Πορτ 30 20 6 4 62 26 +36 66
4 Γιανγκσού 30 15 8 7 60 41 +19 53
5 Σαντόνγκ Ταϊσάν 30 15 6 9 55 35 +20 51
6 Γουχάν 30 12 8 10 41 41 0 44
7 Τιανζίν Τάιγκερ 30 12 5 13 43 45 -2 41
8 Χενάν 30 11 8 11 41 46 -5 41
9 Ντάλιαν Προ 30 10 8 12 44 51 -7 38
10 Τσονγκτσίνγκ 30 9 9 12 36 47 -11 36
11 Χεμπέι 30 9 6 15 37 55 -18 33
12 Γκουαντζού Σίτι 30 9 5 16 54 72 -18 32
13 Σανγκάι Σένουα 30 8 6 16 43 57 -14 30
14 Τιανγίν Κουανιάν 30 4 13 13 40 53 -13 25
15 Σεντσέν 30 4 9 17 31 57 -26 21
16 Μπεϊτζίνγκ Ρενέ 30 3 5 22 26 65 -39 14
17 Κανγκζού Μάιτι Λάιονς 0 0 0 0 0 0 0 0

Βαθμολογία Τζε 1 Λιγκ (Ιαπωνία)

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Καβασάκι 29 23 3 3 74 25 +49 72
2 Γκάμπα Οσάκα 29 18 4 7 41 33 +8 58
3 Ναγκόγια 30 17 4 9 43 28 +15 55
4 Κασίμα 30 16 4 10 47 39 +8 52
5 Τόκυο 32 15 6 11 45 42 +3 51
6 Σερέζο Οσάκα 28 15 4 9 39 33 +6 49
7 Γιοκοχάμα Μάρινος 33 14 5 14 68 56 +12 47
8 Χιροσίμα 29 13 7 9 43 31 +12 46
9 Ουράβα 30 13 6 11 42 47 -5 45
10 Κασίβα 27 12 5 10 50 40 +10 41
11 Τρίνιτα Οίτα 27 10 6 11 30 37 -7 36
12 Βίσσελ Κόμπε 33 9 9 15 50 58 -8 36
13 Σαπόρο 30 9 7 14 41 52 -11 34
14 Σάγκαν Τόσου 28 6 11 11 30 36 -6 29
15 Γιοκοχάμα 28 8 4 16 33 52 -19 28
16 Σονάν 28 6 5 17 25 42 -17 23
17 Σιμίζου 28 5 5 18 38 61 -23 20
18 Βεγκάλτα Σεντάι 29 3 9 17 30 57 -27 18

Σανγκάι Πορτ επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-26 Σανγκάι Πορτ - Τσανγκτσούν Γιατάι
2020-11-28 Γιοκοχάμα Μάρινος - Σανγκάι Πορτ
2020-12-01 Σανγκάι Πορτ - Σίδνεϊ
2020-12-04 Σανγκάι Πορτ - Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
2020-12-07 Βίσσελ Κόμπε - Σανγκάι Πορτ
2021-04-22 Τιανζίν Τάιγκερ - Σανγκάι Πορτ

Γιοκοχάμα Μάρινος επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-28 Γιοκοχάμα Μάρινος - Σανγκάι Πορτ
2020-12-01 Γιοκοχάμα Μάρινος - Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
2020-12-04 Σίδνεϊ - Γιοκοχάμα Μάρινος
2020-12-07 Γιοκοχάμα Μάρινος - Σουγόν Μπλ.
2020-12-19 Γιοκοχάμα - Γιοκοχάμα Μάρινος
2021-02-26 Καβασάκι - Γιοκοχάμα Μάρινος

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.62 3.40 2.40
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.53 1.30 1.44
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.22 4.00
bet365 2.5 1.75 2.05
bet365 3.5 2.75 1.40
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.61 2.20