Σούπερ Λίγκα - Μολδαβία

Κυριακή, 06.05.2012
16:00
Σέριφ Τιρασπόλ

Σέριφ Τιρασπόλ

Nistru Otaci

Nistru Otaci

3 - 0
(2 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Tiraspol
Εκτός έδρας: Otaci
Απόσταση: 224.6 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Sheriff
Χωρητικότητα: 12 746
Διαστάσεις: 106 x 69 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 16:00 (18:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 5 απευθείας αγώνες

2012-03-25 Σέριφ Τιρασπόλ 4 - 0 Nistru Otaci
2011-10-01 Nistru Otaci 0 - 3 Σέριφ Τιρασπόλ
2011-05-22 Nistru Otaci 1 - 3 Σέριφ Τιρασπόλ
2010-11-14 Nistru Otaci 0 - 3 Σέριφ Τιρασπόλ
2010-08-07 Σέριφ Τιρασπόλ 1 - 0 Nistru Otaci
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 0 0 4 4 2
100% 0% 0% 80% 80% 40%

Σέριφ Τιρασπόλ τελευταίοι 12 αγώνες

2012-05-01 FC Tiraspol 0 - 3 Σέριφ Τιρασπόλ
2012-04-27 Σέριφ Τιρασπόλ 6 - 0 Μπάλτι
2012-04-21 Μιλσάμι 0 - 1 Σέριφ Τιρασπόλ
2012-04-14 Σέριφ Τιρασπόλ 2 - 1 Iskra-Stal Ribnita
2012-04-10 Ζίμπρου Κισινάου 0 - 1 Σέριφ Τιρασπόλ
2012-04-06 Ζίμπρου Κισινάου 1 - 0 Σέριφ Τιρασπόλ
2012-04-02 Σέριφ Τιρασπόλ 0 - 0 Dacia Chisinau
2012-03-30 Σέριφ Τιρασπόλ 4 - 1 FC Costuleni
2012-03-25 Σέριφ Τιρασπόλ 4 - 0 Nistru Otaci
2012-03-21 Academia Chisinau 1 - 2 Σέριφ Τιρασπόλ
2012-03-17 Σέριφ Τιρασπόλ 2 - 1 Μιλσάμι
2012-03-10 Dacia Chisinau 0 - 0 Σέριφ Τιρασπόλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
9 2 1 7 7 3
75% 17% 8% 58% 58% 25%

Nistru Otaci τελευταίοι 12 αγώνες

2012-05-01 Nistru Otaci 0 - 0 Academia Chisinau
2012-04-27 Σφίντουλ 1 - 0 Nistru Otaci
2012-04-21 Nistru Otaci 3 - 0 Rapid Ghidighici
2012-04-14 FC Costuleni 0 - 1 Nistru Otaci
2012-04-10 Rapid Ghidighici 2 - 1 Nistru Otaci
2012-04-06 FC Tiraspol 2 - 3 Nistru Otaci
2012-04-02 Nistru Otaci 1 - 1 Μπάλτι
2012-03-30 Μιλσάμι 0 - 2 Nistru Otaci
2012-03-25 Σέριφ Τιρασπόλ 4 - 0 Nistru Otaci
2012-03-21 Nistru Otaci 0 - 1 Μπάλτι
2012-03-17 Iskra-Stal Ribnita 1 - 0 Nistru Otaci
2012-03-09 Nistru Otaci 2 - 0 Σφίντουλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 7 4 2
42% 17% 42% 58% 33% 17%

Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σέριφ Τιρασπόλ 29 22 6 1 65 16 +49 72
2 Dacia Chisinau 29 22 4 3 57 13 +44 70
3 Ζίμπρου Κισινάου 29 15 9 5 40 20 +20 54
4 Μιλσάμι 29 12 4 13 34 30 +4 40
5 Iskra-Stal Ribnita 29 11 6 12 41 43 -2 39
6 Μπάλτι 29 9 12 8 21 24 -3 39
7 Nistru Otaci 29 9 9 11 28 32 -4 36
8 FC Tiraspol 29 7 11 11 29 31 -2 32
9 Rapid Ghidighici 29 6 8 15 17 42 -25 26
10 Academia Chisinau 29 4 12 13 25 43 -18 24
11 Σφίντουλ 29 5 9 15 18 48 -30 24
12 FC Costuleni 29 2 10 17 15 48 -33 16

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σέριφ Τιρασπόλ                              
Nistru Otaci                              
Εντός έδρας                              
Εκτός έδρας                              

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σέριφ Τιρασπόλ Nistru Otaci
1 Σέριφ Τιρασπόλ - 4 - 0
2 Dacia Chisinau 0 - 0 1 - 0
3 Ζίμπρου Κισινάου 2 - 1 3 - 0
4 Μιλσάμι 2 - 1 0 - 2
5 Iskra-Stal Ribnita 2 - 1 1 - 0
6 Μπάλτι 6 - 0 0 - 3*
7 Nistru Otaci 4 - 0 -
8 FC Tiraspol 3 - 1 2 - 3
9 Rapid Ghidighici 2 - 0 0 - 0
10 Academia Chisinau 1 - 1 0 - 0
11 Σφίντουλ 5 - 0 1 - 0
12 FC Costuleni 4 - 1 0 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σέριφ Τιρασπόλ Nistru Otaci
Θέση 1 7
Βαθμοί 72 36
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 2 7
Βαθμοί 37 19

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σέριφ Τιρασπόλ Nistru Otaci
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
22                       
6       
1  
9          
9          
11            
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
11            
4     
0  
5      
4     
6       

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σέριφ Τιρασπόλ Nistru Otaci
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
65                                                     
16                 
28                             
32                                 
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
40                                         
7        
13              
17                  

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα

Αγώνες   (174)
Εντός έδρας νίκες 39%
Ισοπαλίες 29%
Εκτός έδρας νίκες 33%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (390)
Γκολ ανά αγώνα 2.24
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.25
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.99
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 64%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 59%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 39%
Πάνω 1.5 64%
Πάνω 2.5 43%
Πάνω 3.5 21%

Σέριφ Τιρασπόλ επόμενοι 6 αγώνες

2012-05-10 Rapid Ghidighici - Σέριφ Τιρασπόλ
2012-05-14 Rapid Ghidighici - Σέριφ Τιρασπόλ
2012-05-18 Σέριφ Τιρασπόλ - Σφίντουλ
2012-05-23 Academia Chisinau - Σέριφ Τιρασπόλ
2012-07-13 Σέριφ Τιρασπόλ - FC Costuleni
2012-07-17 Ulisses - Σέριφ Τιρασπόλ

Nistru Otaci επόμενοι 6 αγώνες

2012-05-10 Nistru Otaci - Dacia Chisinau
2012-05-18 Ζίμπρου Κισινάου - Nistru Otaci
2012-05-23 Nistru Otaci - Iskra-Stal Ribnita
2012-06-30 Academia Chisinau - Nistru Otaci
2012-07-14 Μπάλτι - Nistru Otaci
2012-07-22 Μιλσάμι - Nistru Otaci

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bwin 1.10 6.75 19.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bwin 1.01 1.01 5.50
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bwin 2.5 1.57 2.25
bwin 3.5 2.40 1.50