Πρβα Λίγκα - Βόρεια Μακεδονία

Κυριακή, 22.11.2020
12:00
Shkendija Tetovo

Shkendija Tetovo

Σκούπι

Σκούπι

1 - 1
(1 - 0,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Tetovo
Εκτός έδρας: Σκόπια
Απόσταση: 37.8 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Ecolog Arena
Χωρητικότητα: 15 000
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 12:00 (13:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2020-08-09 Σκούπι 2 - 2 Shkendija Tetovo
2019-12-01 Shkendija Tetovo 4 - 0 Σκούπι
2019-09-28 Σκούπι 2 - 0 Shkendija Tetovo
2019-04-27 Shkendija Tetovo 5 - 1 Σκούπι
2019-03-10 Σκούπι 1 - 0 Shkendija Tetovo
2018-11-04 Shkendija Tetovo 3 - 0 Σκούπι
2018-09-02 Σκούπι 1 - 2 Shkendija Tetovo
2018-04-22 Shkendija Tetovo 2 - 0 Σκούπι
2018-02-18 Σκούπι 0 - 3 Shkendija Tetovo
2017-10-22 Shkendija Tetovo 4 - 1 Σκούπι
2017-08-21 Σκούπι 0 - 3 Shkendija Tetovo
2017-04-30 Σκούπι 1 - 1 Shkendija Tetovo
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 11 8 4
67% 17% 17% 92% 67% 33%

Shkendija Tetovo τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-07 Ρενόβα 1 - 3 Shkendija Tetovo
2020-10-25 Shkendija Tetovo 1 - 1 Ραμποτνίτσκι
2020-10-21 Shkendija Tetovo 1 - 0 Γκοστιβάρ
2020-10-17 Βάρνταρ 1 - 5 Shkendija Tetovo
2020-10-03 Shkendija Tetovo 1 - 1 Σίλεξ
2020-09-27 Πέλιστερ 1 - 3 Shkendija Tetovo
2020-09-24 Shkendija Tetovo 1 - 3 Τότεναμ
2020-09-20 Shkendija Tetovo 2 - 1 Μπρέρα Στρούμιτσα
2020-09-17 Μποτοσάνι 0 - 1 Shkendija Tetovo
2020-09-12 Μπελάσικα 0 - 3 Shkendija Tetovo
2020-08-31 Shkendija Tetovo 1 - 1 Μπόρετς
2020-08-27 Σαμγκαγίτ 0 - 2 Shkendija Tetovo
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 3 1 10 6 4
67% 25% 8% 83% 50% 33%

Σκούπι τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-07 Ραμποτνίτσκι 2 - 2 Σκούπι
2020-10-24 Σκούπι 1 - 0 Σίλεξ
2020-10-18 Μπρέρα Στρούμιτσα 0 - 1 Σκούπι
2020-10-03 Σκούπι 3 - 0 Μπόρετς
2020-09-27 Στρούγγα 2 - 0 Σκούπι
2020-09-20 Σκούπι 4 - 3 Ρενόβα
2020-09-13 Βάρνταρ 1 - 0 Σκούπι
2020-08-30 Σκούπι 1 - 0 Πέλιστερ
2020-08-27 Νέφτσι Μπακού 2 - 1 Σκούπι
2020-08-21 Μπελάσικα 0 - 2 Σκούπι
2020-08-16 Σκούπι 3 - 1 Μακεντόνιγια
2020-08-09 Σκούπι 2 - 2 Shkendija Tetovo
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 8 6 4
58% 17% 25% 67% 50% 33%

Βαθμολογία Πρβα Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Shkendija Tetovo 11 7 4 0 24 9 +15 25
2 Σκούπι 11 7 2 2 19 11 +8 23
3 Μακεντόνιγια 11 7 1 3 19 11 +8 22
4 Μπόρετς 12 5 4 3 14 12 +2 19
5 Στρούγγα 11 4 4 3 12 9 +3 16
6 Βάρνταρ 12 4 4 4 16 20 -4 16
7 Σίλεξ 11 4 2 5 21 16 +5 14
8 Ραμποτνίτσκι 11 2 7 2 12 11 +1 13
9 Πέλιστερ 11 2 6 3 8 11 -3 12
10 Ρενόβα 11 1 5 5 13 19 -6 8
11 Μπρέρα Στρούμιτσα 11 2 1 8 5 14 -9 7
12 Μπελάσικα 11 1 2 8 7 27 -20 5

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Shkendija Tetovo            
Σκούπι            
Εντός έδρας            
Εκτός έδρας            

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Shkendija Tetovo Σκούπι
1 Shkendija Tetovo -  
2 Σκούπι   -
3 Μακεντόνιγια    
4 Μπόρετς 1 - 1  
5 Στρούγγα 2 - 0 2 - 0
6 Βάρνταρ   1 - 0
7 Σίλεξ 1 - 1  
8 Ραμποτνίτσκι 1 - 1 2 - 2
9 Πέλιστερ    
10 Ρενόβα    
11 Μπρέρα Στρούμιτσα 2 - 1 0 - 1
12 Μπελάσικα   0 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Shkendija Tetovo Σκούπι
Θέση 1 2
Βαθμοί 25 23
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 5 6
Βαθμοί 9 7

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Shkendija Tetovo Σκούπι
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
4     
0  
7        
2   
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
3    
0  
2   
1  
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Shkendija Tetovo Σκούπι
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
24                         
9          
19                    
11            
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
7        
4     
5      
5      

Συνολικές στατιστικές για το Πρβα Λίγκα

Αγώνες   (67)
Εντός έδρας νίκες 42%
Ισοπαλίες 31%
Εκτός έδρας νίκες 27%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (170)
Γκολ ανά αγώνα 2.54
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.31
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.22
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 73%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 66%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 48%
Πάνω 1.5 73%
Πάνω 2.5 45%
Πάνω 3.5 27%

Shkendija Tetovo επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-25 Σίλεξ - Shkendija Tetovo
2020-11-29 Στρούγγα - Shkendija Tetovo
2020-12-02 Shkendija Tetovo - Μακεντόνιγια
2020-12-05 Μπόρετς - Shkendija Tetovo
2020-12-09 Shkendija Tetovo - Μπελάσικα
2020-12-13 Μπρέρα Στρούμιτσα - Shkendija Tetovo

Σκούπι επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-25 Μπρέρα Στρούμιτσα - Σκούπι
2020-11-29 Μακεντόνιγια - Σκούπι
2020-12-02 Σκούπι - Μπελάσικα
2020-12-06 Πέλιστερ - Σκούπι
2020-12-09 Σκούπι - Βάρνταρ
2020-12-12 Ρενόβα - Σκούπι

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.86 3.20 3.94
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.20 1.33 1.80