Πρωτάθλημα Τσεχίας

Τετάρτη, 20.04.2022
17:00
Σλάβια Πράγας

Σλάβια Πράγας

Ζλιν

Ζλιν

3 - 0
(2 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Πράγα
Εκτός έδρας: Zlin
Απόσταση: 252.8 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Fortuna Arena
Χωρητικότητα: 19 370
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 17:00 (18:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-12-15 Σλάβια Πράγας 3 - 1 Ζλιν
2021-07-25 Ζλιν 0 - 1 Σλάβια Πράγας
2021-04-21 Σλάβια Πράγας 2 - 1 Ζλιν
2021-01-27 Ζλιν 2 - 6 Σλάβια Πράγας
2020-06-14 Σλάβια Πράγας 1 - 0 Ζλιν
2019-07-15 Ζλιν 0 - 1 Σλάβια Πράγας
2019-04-21 Ζλιν 1 - 0 Σλάβια Πράγας
2018-11-11 Σλάβια Πράγας 3 - 1 Ζλιν
2018-04-01 Σλάβια Πράγας 1 - 2 Ζλιν
2017-09-23 Ζλιν 1 - 1 Σλάβια Πράγας
2017-04-25 Σλάβια Πράγας 0 - 1 Ζλιν
2016-12-02 Ζλιν 0 - 4 Σλάβια Πράγας
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 1 3 7 6 4
67% 8% 25% 58% 50% 33%

Σλάβια Πράγας τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-17 Γιάμπλονετς 1 - 2 Σλάβια Πράγας
2022-04-14 Σλάβια Πράγας 1 - 3 Φέγενορντ
2022-04-10 Σλάβια Πράγας 4 - 0 Παρντούμπιτσε
2022-04-07 Φέγενορντ 3 - 3 Σλάβια Πράγας
2022-04-03 Βικτόρια Πλζεν 1 - 1 Σλάβια Πράγας
2022-03-20 Σλάβια Πράγας 1 - 0 Τσέσκε Μπουντ.
2022-03-17 Λίντσερ 4 - 3 Σλάβια Πράγας
2022-03-13 Σλόβαν Λίμπερετς 1 - 0 Σλάβια Πράγας
2022-03-10 Σλάβια Πράγας 4 - 1 Λίντσερ
2022-03-06 Σλάβια Πράγας 2 - 0 Σπάρτα Πράγας
2022-02-27 Χράντεκ Κράλοβε 1 - 5 Σλάβια Πράγας
2022-02-24 Σλάβια Πράγας 3 - 2 Φενερμπαχτσέ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 10 8 7
58% 17% 25% 83% 67% 58%

Ζλιν τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-17 Ζλιν 1 - 2 Μλάντα Μπόλεσλαβ
2022-04-10 Γιάμπλονετς 1 - 1 Ζλιν
2022-04-02 Τσέσκε Μπουντ. 2 - 2 Ζλιν
2022-03-19 Ζλιν 4 - 1 Παρντούμπιτσε
2022-03-12 Χράντεκ Κράλοβε 2 - 1 Ζλιν
2022-03-05 Ζλιν 1 - 2 Βικτόρια Πλζεν
2022-02-27 Σπάρτα Πράγας 2 - 0 Ζλιν
2022-02-19 Ζλιν 1 - 0 Σλόβακο
2022-02-15 Ζλιν 2 - 0 Σλόβαν Λίμπερετς
2022-02-12 Μποέμιανς 1905 1 - 0 Ζλιν
2022-01-29 Ζλιν 4 - 0 Σένιτσα
2022-01-15 Μπρνο 3 - 3 Ζλιν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 10 7 4
33% 25% 42% 83% 58% 33%

Βαθμολογία Πρωτάθλημα Τσεχίας

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σλάβια Πράγας 29 22 4 3 68 19 +49 70
2 Βικτόρια Πλζεν 29 21 6 2 51 19 +32 69
3 Σπάρτα Πράγας 29 20 6 3 65 30 +35 66
4 Σλόβακο 29 17 5 7 48 30 +18 56
5 Οστράβα 29 13 9 7 53 39 +14 48
6 Χράντεκ Κράλοβε 29 9 12 8 37 39 -2 39
7 Μλάντα Μπόλεσλαβ 29 11 5 13 45 46 -1 38
8 Σλόβαν Λίμπερετς 29 10 7 12 29 36 -7 37
9 Τσέσκε Μπουντ. 29 9 9 11 39 44 -5 36
10 Σίγμα Όλομουτς 29 8 10 11 37 37 0 34
11 Ζλιν 29 8 6 15 36 50 -14 30
12 Γιάμπλονετς 29 4 14 11 22 44 -22 26
13 Μποέμιανς 1905 29 6 7 16 33 55 -22 25
14 Παρντούμπιτσε 29 5 9 15 33 64 -31 24
15 Τέπλιτσε 29 7 3 19 27 48 -21 24
16 Κάρβινα 29 2 8 19 27 50 -23 14

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σλάβια Πράγας                              
Ζλιν                              
Εντός έδρας                              
Εκτός έδρας                              

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σλάβια Πράγας Ζλιν
1 Σλάβια Πράγας -  
2 Βικτόρια Πλζεν 2 - 0 2 - 1
3 Σπάρτα Πράγας 2 - 0 2 - 0
4 Σλόβακο 2 - 1 3 - 0
5 Οστράβα 4 - 0 5 - 1
6 Χράντεκ Κράλοβε 4 - 1 2 - 1
7 Μλάντα Μπόλεσλαβ 2 - 0 1 - 0
8 Σλόβαν Λίμπερετς 3 - 1 0 - 1
9 Τσέσκε Μπουντ. 1 - 0 2 - 2
10 Σίγμα Όλομουτς 1 - 0 1 - 1
11 Ζλιν   -
12 Γιάμπλονετς 5 - 0 1 - 1
13 Μποέμιανς 1905 1 - 0 1 - 0
14 Παρντούμπιτσε 4 - 0 0 - 0
15 Τέπλιτσε 3 - 0 4 - 1
16 Κάρβινα 0 - 1 2 - 3

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σλάβια Πράγας Ζλιν
Θέση 1 11
Βαθμοί 70 30
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 3 11
Βαθμοί 39 10

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σλάβια Πράγας Ζλιν
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
22                       
4     
3    
8         
6       
15                
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
13              
0  
1  
2   
4     
8         

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σλάβια Πράγας Ζλιν
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
68                                                     
19                    
36                                     
50                                                   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
34                                   
4     
12             
26                           

Συνολικές στατιστικές για το Πρωτάθλημα Τσεχίας

Αγώνες   (232)
Εντός έδρας νίκες 47%
Ισοπαλίες 26%
Εκτός έδρας νίκες 27%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (650)
Γκολ ανά αγώνα 2.80
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.62
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.18
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 81%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 66%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 72%
Πάνω 2.5 54%
Πάνω 3.5 33%

Σλάβια Πράγας επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-24 Χράντεκ Κράλοβε - Σλάβια Πράγας
2022-05-01 Σλάβια Πράγας - Βικτόρια Πλζεν
2022-05-08 Σλάβια Πράγας - Σλόβακο
2022-05-11 Οστράβα - Σλάβια Πράγας
2022-05-15 Σλάβια Πράγας - Σπάρτα Πράγας
2022-06-29 Σλάβια Πράγας - Ολυμπιακός

Ζλιν επόμενοι 6 αγώνες

2022-04-23 Κάρβινα - Ζλιν
2022-05-01 Ζλιν - Τέπλιτσε
2022-05-07 Ζλιν - Μποέμιανς 1905
2022-05-10 Παρντούμπιτσε - Ζλιν
2022-05-14 Ζλιν - Γιάμπλονετς
2022-06-29 Οστράβα - Ζλιν

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.12 6.50 19.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.02 1.10 5.50
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.14 5.50
bet365 2.5 1.47 2.60
bet365 3.5 2.10 1.66
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.37 1.53