Βτόρα λίγκα - Βουλγαρία

Σάββατο, 05.03.2022
13:30
Σοζοπόλ

Σοζοπόλ

Γιάντρα Γκάμπροβο

Γιάντρα Γκάμπροβο

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Σωζόπολη
Εκτός έδρας: Gabrovo
Απόσταση: 201.5 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Arena Sozopol
Χωρητικότητα: 3 500
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 13:30 (15:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 3 απευθείας αγώνες

2021-08-18 Γιάντρα Γκάμπροβο 0 - 0 Σοζοπόλ
2021-04-11 Γιάντρα Γκάμπροβο 2 - 0 Σοζοπόλ
2020-10-04 Σοζοπόλ 1 - 0 Γιάντρα Γκάμπροβο

Σοζοπόλ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-26 Σεπτέμβρη Σιμιτλί 2 - 1 Σοζοπόλ
2022-02-19 Σοζοπόλ 0 - 0 Χεμπάρ
2022-01-19 Μπερόε 1 - 1 Σοζοπόλ
2021-12-11 Λουντόγκορετς II 2 - 2 Σοζοπόλ
2021-12-06 Σοζοπόλ 3 - 0 Λέφσκι Λομ
2021-12-02 Ντομπρούζντα 1 - 1 Σοζοπόλ
2021-11-27 Λόβετς 1 - 0 Σοζοπόλ
2021-11-23 Σοζοπόλ 3 - 2 Μαρίτσα Πλόβντιφ
2021-11-07 ΤΣΣΚΑ 1948 II 1 - 1 Σοζοπόλ
2021-11-04 Σοζοπόλ 1 - 2 Σπαρτάκ Βάρνα
2021-10-31 Σεπτέμβρη Σόφια 5 - 0 Σοζοπόλ
2021-10-23 Σοζοπόλ 1 - 1 Στρούμσκα Σλάβα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 6 4 10 6 3
17% 50% 33% 83% 50% 25%

Γιάντρα Γκάμπροβο τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-26 Γιάντρα Γκάμπροβο 1 - 1 Έταρ
2022-02-19 Μίνιορ Πέρνικ 2 - 0 Γιάντρα Γκάμπροβο
2022-01-27 Λουντόγκορετς II 3 - 0 Γιάντρα Γκάμπροβο
2021-12-11 Μάρεκ 0 - 1 Γιάντρα Γκάμπροβο
2021-12-05 Γιάντρα Γκάμπροβο 2 - 0 Σεπτέμβρη Σιμιτλί
2021-12-01 Χεμπάρ 2 - 0 Γιάντρα Γκάμπροβο
2021-11-27 Λουντόγκορετς II 4 - 0 Γιάντρα Γκάμπροβο
2021-11-23 Γιάντρα Γκάμπροβο 3 - 0 Λέφσκι Λομ
2021-11-07 Ντομπρούζντα 0 - 1 Γιάντρα Γκάμπροβο
2021-11-03 Γιάντρα Γκάμπροβο 2 - 2 Λόβετς
2021-10-30 Μαρίτσα Πλόβντιφ 3 - 1 Γιάντρα Γκάμπροβο
2021-10-23 Γιάντρα Γκάμπροβο 1 - 0 ΤΣΣΚΑ 1948 II
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 9 5 3
42% 17% 42% 75% 42% 25%

Βαθμολογία Βτόρα λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σπαρτάκ Βάρνα 23 16 4 3 44 23 +21 52
2 Χεμπάρ 23 15 3 5 35 18 +17 48
3 Έταρ 23 15 3 5 51 26 +25 48
4 Μίνιορ Πέρνικ 23 12 9 2 32 17 +15 45
5 Λουντόγκορετς II 23 12 5 6 47 31 +16 41
6 Σεπτέμβρη Σόφια 23 12 4 7 45 25 +20 40
7 Στρούμσκα Σλάβα 23 11 4 8 25 23 +2 37
8 Μαρίτσα Πλόβντιφ 23 10 5 8 35 30 +5 35
9 Μοντάνα 23 9 7 7 21 20 +1 34
10 Σβόγκε 23 9 2 12 21 32 -11 29
11 Σοζοπόλ 23 6 9 8 26 28 -2 27
12 Γιάντρα Γκάμπροβο 23 6 6 11 18 31 -13 24
13 Μάρεκ 23 4 11 8 14 24 -10 23
14 Μπότεφ Πλόβντιβ II 23 5 8 10 19 32 -13 23
15 Σεπτέμβρη Σιμιτλί 23 5 7 11 28 44 -16 22
16 Ντομπρούζντα 22 4 9 9 19 29 -10 21
17 Λόβετς 22 4 8 10 20 25 -5 20
18 ΤΣΣΚΑ 1948 II 22 5 4 13 22 35 -13 19
19 Λέφσκι Λομ 23 1 4 18 11 40 -29 7
20 Νεφτοκίμικ 0 0 0 0 0 0 0 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σοζοπόλ                         
Γιάντρα Γκάμπροβο                         
Εντός έδρας                         
Εκτός έδρας                         

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σοζοπόλ Γιάντρα Γκάμπροβο
1 Σπαρτάκ Βάρνα 1 - 2 1 - 1
2 Χεμπάρ 0 - 0 2 - 0
3 Έταρ   3 - 1
4 Μίνιορ Πέρνικ 0 - 2 2 - 0
5 Λουντόγκορετς II 1 - 1 4 - 0
6 Σεπτέμβρη Σόφια    
7 Στρούμσκα Σλάβα 1 - 1 1 - 0
8 Μαρίτσα Πλόβντιφ 3 - 2 3 - 1
9 Μοντάνα 1 - 0 2 - 0
10 Σβόγκε    
11 Σοζοπόλ -  
12 Γιάντρα Γκάμπροβο   -
13 Μάρεκ 0 - 0 0 - 1
14 Μπότεφ Πλόβντιβ II 4 - 1 1 - 1
15 Σεπτέμβρη Σιμιτλί 2 - 1 5 - 2
16 Ντομπρούζντα 3 - 0 0 - 1
17 Λόβετς    
18 ΤΣΣΚΑ 1948 II    
19 Λέφσκι Λομ 3 - 0  
20 Νεφτοκίμικ    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σοζοπόλ Γιάντρα Γκάμπροβο
Θέση 11 12
Βαθμοί 27 24
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 7 13
Βαθμοί 22 8

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σοζοπόλ Γιάντρα Γκάμπροβο
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
9          
8         
6       
6       
11            
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
4     
2   
2   
2   
8         

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σοζοπόλ Γιάντρα Γκάμπροβο
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
26                           
28                             
18                   
31                                
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
19                    
10           
8         
24                         

Συνολικές στατιστικές για το Βτόρα λίγκα

Αγώνες   (217)
Εντός έδρας νίκες 47%
Ισοπαλίες 26%
Εκτός έδρας νίκες 27%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (533)
Γκολ ανά αγώνα 2.46
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.47
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.98
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 76%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 64%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 48%
Πάνω 1.5 70%
Πάνω 2.5 44%
Πάνω 3.5 22%

Σοζοπόλ επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-09 Μίνιορ Πέρνικ - Σοζοπόλ
2022-03-13 Σοζοπόλ - Έταρ
2022-03-19 Μάρεκ - Σοζοπόλ
2022-03-26 Λέφσκι Σόφιας - Σοζοπόλ
2022-04-02 Μπότεφ Πλόβντιβ II - Σοζοπόλ
2022-04-06 Σοζοπόλ - Σβόγκε

Γιάντρα Γκάμπροβο επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-10 Γιάντρα Γκάμπροβο - Μπότεφ Πλόβντιβ II
2022-03-14 Σβόγκε - Γιάντρα Γκάμπροβο
2022-03-19 Γιάντρα Γκάμπροβο - Μοντάνα
2022-04-06 Γιάντρα Γκάμπροβο - Στρούμσκα Σλάβα
2022-04-10 Σεπτέμβρη Σόφια - Γιάντρα Γκάμπροβο
2022-04-16 Γιάντρα Γκάμπροβο - Σπαρτάκ Βάρνα

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.84 3.15 4.10
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.19 1.27 1.69
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 2.5 2.39 1.47