Καμπεονάτο Σαμμαρινέζε - Άγιος Μαρίνος

Τετάρτη, 16.03.2022
20:15
Tρε Φιόρι

Tρε Φιόρι

Γιουβένες Ντογκάνα

Γιουβένες Ντογκάνα

2 - 0
(1 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Fiorentino
Εκτός έδρας: Dogana
Απόσταση: 8.3 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Campo sportivo di Fiorentino
Χωρητικότητα: 700
Διαστάσεις: 105 x 60 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 20:15 (21:15 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-03-13 Tρε Φιόρι 4 - 0 Γιουβένες Ντογκάνα
2019-12-01 Tρε Φιόρι 4 - 0 Γιουβένες Ντογκάνα
2018-09-21 Tρε Φιόρι 3 - 1 Γιουβένες Ντογκάνα
2018-01-14 Γιουβένες Ντογκάνα 1 - 1 Tρε Φιόρι
2017-03-11 Γιουβένες Ντογκάνα 3 - 2 Tρε Φιόρι
2016-09-25 Tρε Φιόρι 3 - 2 Γιουβένες Ντογκάνα
2016-05-13 Γιουβένες Ντογκάνα 1 - 0 Tρε Φιόρι
2016-05-04 Tρε Φιόρι 1 - 0 Γιουβένες Ντογκάνα
2015-12-06 Tρε Φιόρι 1 - 2 Γιουβένες Ντογκάνα
2015-05-18 Tρε Φιόρι 0 - 3 Γιουβένες Ντογκάνα
2015-03-21 Γιουβένες Ντογκάνα 0 - 1 Tρε Φιόρι
2014-10-19 Tρε Φιόρι 0 - 1 Γιουβένες Ντογκάνα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 1 5 8 7 5
50% 8% 42% 67% 58% 42%

Tρε Φιόρι τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-13 Φαετάνο 0 - 1 Tρε Φιόρι
2022-03-09 Tρε Φιόρι 0 - 0 Κανούλνγκο
2022-03-06 Tρε Φιόρι 0 - 0 Κόσμος
2022-02-26 Τρε Πένε 1 - 1 Tρε Φιόρι
2022-02-23 Βίρτους 1 - 1 Tρε Φιόρι
2022-02-20 Σαν Τζιοβάνι 0 - 1 Tρε Φιόρι
2022-02-16 Tρε Φιόρι 1 - 1 Ντομαγκιάνο
2022-02-13 Πεννιαρόσα 1 - 1 Tρε Φιόρι
2022-02-05 Tρε Φιόρι 3 - 3 Λα Φιορίτα
2022-01-29 Λιμπερτάς 1 - 3 Tρε Φιόρι
2021-12-18 Tρε Φιόρι 3 - 1 Φιορεντίνο
2021-12-11 Φολγκόρε/Φαλσιάνο 0 - 0 Tρε Φιόρι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 8 0 7 3 3
33% 67% 0% 58% 25% 25%

Γιουβένες Ντογκάνα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-08 Βίρτους 0 - 0 Γιουβένες Ντογκάνα
2022-03-05 Γιουβένες Ντογκάνα 1 - 2 Φαετάνο
2022-02-27 Μουράτα 0 - 1 Γιουβένες Ντογκάνα
2022-02-22 Γιουβένες Ντογκάνα 0 - 4 Κανούλνγκο
2022-02-19 Γιουβένες Ντογκάνα 0 - 4 Λα Φιορίτα
2022-02-16 Φιορεντίνο 5 - 0 Γιουβένες Ντογκάνα
2022-02-12 Ντομαγκιάνο 0 - 2 Γιουβένες Ντογκάνα
2022-02-06 Γιουβένες Ντογκάνα 0 - 2 Πεννιαρόσα
2022-01-29 Γιουβένες Ντογκάνα 0 - 4 Φολγκόρε/Φαλσιάνο
2021-12-18 Κόσμος 1 - 1 Γιουβένες Ντογκάνα
2021-12-11 Γιουβένες Ντογκάνα 1 - 7 Λιμπερτάς
2021-11-28 Γιουβένες Ντογκάνα 1 - 2 Βίρτους
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 2 8 10 7 5
17% 17% 67% 83% 58% 42%

Βαθμολογία Καμπεονάτο Σαμμαρινέζε

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Τρε Πένε 23 14 7 2 50 21 +29 49
2 Λα Φιορίτα 23 13 8 2 36 15 +21 47
3 Tρε Φιόρι 22 11 8 3 40 24 +16 41
4 Βίρτους 22 11 7 4 25 14 +11 40
5 Πεννιαρόσα 21 8 10 3 21 17 +4 34
6 Φαετάνο 22 9 6 7 25 21 +4 33
7 Φολγκόρε/Φαλσιάνο 22 8 8 6 27 17 +10 32
8 Λιμπερτάς 22 9 5 8 40 34 +6 32
9 Φιορεντίνο 22 7 6 9 33 33 0 27
10 Ντομαγκιάνο 21 7 4 10 23 29 -6 25
11 Μουράτα 23 5 8 10 18 27 -9 23
12 Σαν Τζιοβάνι 21 5 7 9 23 26 -3 22
13 Κανούλνγκο 21 3 8 10 19 28 -9 17
14 Γιουβένες Ντογκάνα 21 3 5 13 13 45 -32 14
15 Κόσμος 22 0 5 17 4 46 -42 5

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Tρε Φιόρι                       
Γιουβένες Ντογκάνα                      
Εντός έδρας                       
Εκτός έδρας                      

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Tρε Φιόρι Γιουβένες Ντογκάνα
1 Τρε Πένε 0 - 3  
2 Λα Φιορίτα 3 - 3 2 - 2
3 Tρε Φιόρι -  
4 Βίρτους   0 - 0
5 Πεννιαρόσα 2 - 1 0 - 0
6 Φαετάνο 3 - 0 3 - 1
7 Φολγκόρε/Φαλσιάνο   2 - 1
8 Λιμπερτάς 1 - 2  
9 Φιορεντίνο 3 - 1 5 - 0
10 Ντομαγκιάνο 1 - 1 0 - 2
11 Μουράτα 2 - 1 0 - 1
12 Σαν Τζιοβάνι 4 - 2 4 - 0
13 Κανούλνγκο 0 - 0  
14 Γιουβένες Ντογκάνα   -
15 Κόσμος 0 - 0 1 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Tρε Φιόρι Γιουβένες Ντογκάνα
Θέση 3 14
Βαθμοί 41 14
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 3 13
Βαθμοί 19 10

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Tρε Φιόρι Γιουβένες Ντογκάνα
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
11            
8         
3    
3    
5      
13              
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
4     
2   
2   
4     
4     

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Tρε Φιόρι Γιουβένες Ντογκάνα
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
40                                         
24                         
13              
45                                              
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
19                    
14               
8         
17                  

Συνολικές στατιστικές για το Καμπεονάτο Σαμμαρινέζε

Αγώνες   (164)
Εντός έδρας νίκες 30%
Ισοπαλίες 31%
Εκτός έδρας νίκες 38%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (397)
Γκολ ανά αγώνα 2.42
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.19
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.23
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 63%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 66%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 45%
Πάνω 1.5 69%
Πάνω 2.5 47%
Πάνω 3.5 21%

Tρε Φιόρι επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-19 Tρε Φιόρι - Φολγκόρε/Φαλσιάνο
2022-04-03 Μουράτα - Tρε Φιόρι
2022-04-09 Φιορεντίνο - Tρε Φιόρι
2022-04-14 Tρε Φιόρι - Βίρτους
2022-04-20 Γιουβένες Ντογκάνα - Tρε Φιόρι
2022-04-24 Λα Φιορίτα - Tρε Φιόρι

Γιουβένες Ντογκάνα επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-20 Λιμπερτάς - Γιουβένες Ντογκάνα
2022-04-03 Γιουβένες Ντογκάνα - Σαν Τζιοβάνι
2022-04-06 Τρε Πένε - Γιουβένες Ντογκάνα
2022-04-09 Γιουβένες Ντογκάνα - Κόσμος
2022-04-13 Κανούλνγκο - Γιουβένες Ντογκάνα
2022-04-20 Γιουβένες Ντογκάνα - Tρε Φιόρι

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.21 5.00 9.60
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.05 1.10 2.85
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 2.5 1.60 2.10