Σούπερ Λίγκα - Ινδία

Τρίτη, 08.02.2022
14:00
Sporting Delhi

Sporting Delhi

Μοχούν Μπαγκάν

Μοχούν Μπαγκάν

1 - 2
(0 - 0,  1 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Νέο Δελχί
Εκτός έδρας: Καλκούτα
Απόσταση: 1 304.4 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 14:00 (19:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 3 απευθείας αγώνες

2022-01-05 Μοχούν Μπαγκάν 2 - 2 Sporting Delhi
2021-02-22 Sporting Delhi 2 - 2 Μοχούν Μπαγκάν
2020-12-11 Μοχούν Μπαγκάν 1 - 1 Sporting Delhi

Sporting Delhi τελευταίοι 12 αγώνες

2022-01-31 Νορθ Ηστ Γιουν. 0 - 5 Sporting Delhi
2022-01-27 Οντισά 2 - 3 Sporting Delhi
2022-01-24 Ανατολική Βεγγάλη 0 - 4 Sporting Delhi
2022-01-13 Τσεναιν 1 - 1 Sporting Delhi
2022-01-09 Κεραλά Μπλάστερς 1 - 0 Sporting Delhi
2022-01-05 Μοχούν Μπαγκάν 2 - 2 Sporting Delhi
2021-12-28 Sporting Delhi 6 - 1 Οντισά
2021-12-23 Sporting Delhi 1 - 1 Ανατολική Βεγγάλη
2021-12-18 Γκόα 1 - 1 Sporting Delhi
2021-12-13 Sporting Delhi 5 - 1 Νορθ Ηστ Γιουν.
2021-12-08 Sporting Delhi 1 - 0 Μπενγκαλούρου
2021-12-02 Γιαμσεντπούρ 1 - 1 Sporting Delhi
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 5 1 10 6 6
50% 42% 8% 83% 50% 50%

Μοχούν Μπαγκάν τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-03 Μουμπάι Σϊτι 1 - 1 Μοχούν Μπαγκάν
2022-01-29 Μοχούν Μπαγκάν 3 - 1 Ανατολική Βεγγάλη
2022-01-23 Μοχούν Μπαγκάν 0 - 0 Οντισά
2022-01-05 Μοχούν Μπαγκάν 2 - 2 Sporting Delhi
2021-12-29 Μοχούν Μπαγκάν 2 - 1 Γκόα
2021-12-21 Νορθ Ηστ Γιουν. 2 - 3 Μοχούν Μπαγκάν
2021-12-16 Μπενγκαλούρου 3 - 3 Μοχούν Μπαγκάν
2021-12-11 Μοχούν Μπαγκάν 1 - 1 Τσεναιν
2021-12-06 Γιαμσεντπούρ 2 - 1 Μοχούν Μπαγκάν
2021-12-01 Μοχούν Μπαγκάν 1 - 5 Μουμπάι Σϊτι
2021-11-27 Ανατολική Βεγγάλη 0 - 3 Μοχούν Μπαγκάν
2021-11-19 Μοχούν Μπαγκάν 4 - 2 Κεραλά Μπλάστερς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 5 2 11 9 6
42% 42% 17% 92% 75% 50%

Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Sporting Delhi 14 7 5 2 33 13 +20 26
2 Κεραλά Μπλάστερς 13 6 5 2 20 12 +8 23
3 Μπενγκαλούρου 15 6 5 4 27 20 +7 23
4 Γιαμσεντπούρ 13 6 4 3 20 15 +5 22
5 Μουμπάι Σϊτι 14 6 4 4 25 22 +3 22
6 Οντισά 15 6 3 6 25 29 -4 21
7 Μοχούν Μπαγκάν 12 5 5 2 24 20 +4 20
8 Τσεναιν 15 5 4 6 14 20 -6 19
9 Γκόα 15 3 6 6 18 24 -6 15
10 Ανατολική Βεγγάλη 16 1 7 8 17 32 -15 10
11 Νορθ Ηστ Γιουν. 16 2 4 10 19 35 -16 10

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Sporting Delhi               
Μοχούν Μπαγκάν             
Εντός έδρας               
Εκτός έδρας             

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Sporting Delhi Μοχούν Μπαγκάν
1 Sporting Delhi -  
2 Κεραλά Μπλάστερς    
3 Μπενγκαλούρου 1 - 0 3 - 3
4 Γιαμσεντπούρ   2 - 1
5 Μουμπάι Σϊτι   1 - 1
6 Οντισά 6 - 1  
7 Μοχούν Μπαγκάν   -
8 Τσεναιν 0 - 1  
9 Γκόα    
10 Ανατολική Βεγγάλη 1 - 1 0 - 3
11 Νορθ Ηστ Γιουν. 5 - 1 2 - 3

Θέση στο πρωτάθλημα

  Sporting Delhi Μοχούν Μπαγκάν
Θέση 1 7
Βαθμοί 26 20
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 7 6
Βαθμοί 10 8

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Sporting Delhi Μοχούν Μπαγκάν
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
7        
5      
2   
5      
5      
2   
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
1  
1  
2   
2   
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Sporting Delhi Μοχούν Μπαγκάν
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
33                                  
13              
24                         
20                     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
13              
4     
11            
8         

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα

Αγώνες   (79)
Εντός έδρας νίκες 37%
Ισοπαλίες 33%
Εκτός έδρας νίκες 30%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (242)
Γκολ ανά αγώνα 3.06
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.52
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.54
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 77%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 81%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 65%
Πάνω 1.5 80%
Πάνω 2.5 56%
Πάνω 3.5 34%

Sporting Delhi επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-11 Μπενγκαλούρου - Sporting Delhi
2022-02-19 Sporting Delhi - Γκόα
2022-02-23 Sporting Delhi - Κεραλά Μπλάστερς
2022-03-01 Sporting Delhi - Γιαμσεντπούρ
2022-03-05 Sporting Delhi - Μουμπάι Σϊτι
2022-03-12 Sporting Delhi - Μοχούν Μπαγκάν

Μοχούν Μπαγκάν επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-12 Μοχούν Μπαγκάν - Νορθ Ηστ Γιουν.
2022-02-15 Γκόα - Μοχούν Μπαγκάν
2022-02-19 Κεραλά Μπλάστερς - Μοχούν Μπαγκάν
2022-02-24 Οντισά - Μοχούν Μπαγκάν
2022-02-27 Μοχούν Μπαγκάν - Μπενγκαλούρου
2022-03-03 Τσεναιν - Μοχούν Μπαγκάν

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.20 3.40 2.80
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.36 1.28 1.57
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.18 4.50
bet365 2.5 1.61 2.25
bet365 3.5 2.50 1.50
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.53 2.37