Πριμέρα Ντιβισιόν - Παραγουάη

Παρασκευή, 06.02.2026
23:30
Σπ. Λουκουένο

Σπ. Λουκουένο

Σπορτίβο Αμελιάνο

Σπορτίβο Αμελιάνο

0 - 1
(0 - 0,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Luque
Εκτός έδρας: Asuncion
Απόσταση: 15.3 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Feliciano Caceres
Χωρητικότητα: 35 000 (26 000)
Διαστάσεις: 105 x 70 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 23:30 (20:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2025-11-02 Σπ. Λουκουένο 0 - 1 Σπορτίβο Αμελιάνο
2025-08-16 Σπορτίβο Αμελιάνο 0 - 1 Σπ. Λουκουένο
2025-06-02 Σπ. Λουκουένο 0 - 0 Σπορτίβο Αμελιάνο
2025-03-29 Σπορτίβο Αμελιάνο 2 - 2 Σπ. Λουκουένο
2025-03-05 Σπ. Λουκουένο 2 - 0 Σπορτίβο Αμελιάνο
2024-11-16 Σπ. Λουκουένο 0 - 2 Σπορτίβο Αμελιάνο
2024-09-02 Σπορτίβο Αμελιάνο 3 - 1 Σπ. Λουκουένο
2024-05-12 Σπ. Λουκουένο 0 - 0 Σπορτίβο Αμελιάνο
2024-02-16 Σπορτίβο Αμελιάνο 1 - 3 Σπ. Λουκουένο
2023-10-09 Σπορτίβο Αμελιάνο 0 - 2 Σπ. Λουκουένο
2023-07-23 Σπ. Λουκουένο 1 - 2 Σπορτίβο Αμελιάνο
2023-05-01 Σπορτίβο Αμελιάνο 2 - 0 Σπ. Λουκουένο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 8 4 3
33% 25% 42% 67% 33% 25%

Σπ. Λουκουένο τελευταίοι 12 αγώνες

2026-02-02 Τσέρο Πορτένο 2 - 0 Σπ. Λουκουένο
2026-01-27 Σπ. Λουκουένο 1 - 2 Νασιονάλ Ασ.
2026-01-23 2 de Mayo 1 - 2 Σπ. Λουκουένο
2025-11-30 Γκουαρανί Ασ. 2 - 1 Σπ. Λουκουένο
2025-11-21 Σπ. Λουκουένο 2 - 4 Ολίμπια Ασ.
2025-11-07 Recoleta 2 - 3 Σπ. Λουκουένο
2025-11-02 Σπ. Λουκουένο 0 - 1 Σπορτίβο Αμελιάνο
2025-10-25 Atl. Tembetary 1 - 1 Σπ. Λουκουένο
2025-10-17 Σπ. Λουκουένο 1 - 0 Σπορτίβο Τρινιντένσε
2025-10-13 Νασιονάλ Ασ. 1 - 1 Σπ. Λουκουένο
2025-10-03 Σπ. Λουκουένο 0 - 3 2 de Mayo
2025-09-27 Σπ. Λουκουένο 0 - 1 Τσέρο Πορτένο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 9 6 2
25% 17% 58% 75% 50% 17%

Σπορτίβο Αμελιάνο τελευταίοι 12 αγώνες

2026-01-31 Σπορτίβο Αμελιάνο 1 - 0 Σαν Λορέντζο
2026-01-28 Λιμπερτάδ 1 - 0 Σπορτίβο Αμελιάνο
2026-01-25 Σπορτίβο Αμελιάνο 2 - 2 Rubio Nu
2025-11-26 Σπορτίβο Αμελιάνο 0 - 0 Σπορτίβο Τρινιντένσε
2025-11-20 Νασιονάλ Ασ. 2 - 0 Σπορτίβο Αμελιάνο
2025-11-10 Σπορτίβο Αμελιάνο 2 - 3 2 de Mayo
2025-11-02 Σπ. Λουκουένο 0 - 1 Σπορτίβο Αμελιάνο
2025-10-27 Σπορτίβο Αμελιάνο 1 - 4 Τζ. Καμπαγιέρο JLM
2025-10-18 Λιμπερτάδ 1 - 2 Σπορτίβο Αμελιάνο
2025-10-12 Σπορτίβο Αμελιάνο 1 - 1 Γκουαρανί Ασ.
2025-10-04 Ολίμπια Ασ. 2 - 1 Σπορτίβο Αμελιάνο
2025-09-29 Σπορτίβο Αμελιάνο 1 - 4 Recoleta
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 8 6 4
25% 25% 50% 67% 50% 33%

Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Νασιονάλ Ασ. 3 3 0 0 8 2 +6 9
2 Τσέρο Πορτένο 3 2 1 0 7 3 +4 7
3 Ολίμπια Ασ. 3 2 1 0 6 4 +2 7
4 Recoleta 3 1 2 0 4 3 +1 5
5 Γκουαρανί Ασ. 3 1 1 1 5 2 +3 4
6 Λιμπερτάδ 3 1 1 1 3 3 0 4
6 Σπορτίβο Αμελιάνο 3 1 1 1 3 3 0 4
8 Σπ. Λουκουένο 3 1 0 2 3 5 -2 3
9 Σπορτίβο Τρινιντένσε 3 0 2 1 3 4 -1 2
10 Rubio Nu 3 0 2 1 3 7 -4 2
11 2 de Mayo 3 0 1 2 3 8 -5 1
12 Σαν Λορέντζο 3 0 0 3 2 6 -4 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σπ. Λουκουένο    
Σπορτίβο Αμελιάνο    
Εντός έδρας    
Εκτός έδρας    

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σπ. Λουκουένο Σπορτίβο Αμελιάνο
1 Νασιονάλ Ασ. 1 - 2  
2 Τσέρο Πορτένο    
3 Ολίμπια Ασ.    
4 Recoleta    
5 Γκουαρανί Ασ.    
6 Λιμπερτάδ   1 - 0
6 Σπορτίβο Αμελιάνο   -
8 Σπ. Λουκουένο -  
9 Σπορτίβο Τρινιντένσε    
10 Rubio Nu    
11 2 de Mayo    
12 Σαν Λορέντζο    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σπ. Λουκουένο Σπορτίβο Αμελιάνο
Θέση 8 6
Βαθμοί 3 4
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 11 10
Βαθμοί 0 0

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σπ. Λουκουένο Σπορτίβο Αμελιάνο
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
0  
2   
1  
1  
1  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
0  
1  
0  
0  
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σπ. Λουκουένο Σπορτίβο Αμελιάνο
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
3    
5      
3    
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
1   
2   
0   
1   

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν

Αγώνες   (18)
Εντός έδρας νίκες 50%
Ισοπαλίες 33%
Εκτός έδρας νίκες 17%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (50)
Γκολ ανά αγώνα 2.78
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.72
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.06
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 94%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 67%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 67%
Πάνω 1.5 78%
Πάνω 2.5 50%
Πάνω 3.5 28%

Σπ. Λουκουένο επόμενοι 6 αγώνες

2026-02-13 Recoleta - Σπ. Λουκουένο
2026-02-22 Σπ. Λουκουένο - Γκουαρανί Ασ.
2026-02-23 Σπ. Λουκουένο - Γκουαρανί Ασ.
2026-02-25 Σπορτίβο Τρινιντένσε - Σπ. Λουκουένο
2026-03-02 Σπ. Λουκουένο - Rubio Nu
2026-03-07 Λιμπερτάδ - Σπ. Λουκουένο

Σπορτίβο Αμελιάνο επόμενοι 6 αγώνες

2026-02-14 Σπορτίβο Αμελιάνο - 2 de Mayo
2026-02-19 Νασιονάλ Ασ. - Σπορτίβο Αμελιάνο
2026-02-25 Σπορτίβο Αμελιάνο - Τσέρο Πορτένο
2026-02-28 Σπορτίβο Αμελιάνο - Ολίμπια Ασ.
2026-03-09 Recoleta - Σπορτίβο Αμελιάνο
2026-03-15 Σπορτίβο Αμελιάνο - Γκουαρανί Ασ.

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.15 3.20 2.90
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.36 1.33 1.62
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.44 2.63
bet365 2.5 2.35 1.57
bet365 3.5 4.33 1.20
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.00 1.73