Εκστρακλάσα - Πολωνία

Σάββατο, 30.04.2022
19:00
Σταλ Μίελετς

Σταλ Μίελετς

Λέγκια Βαρσοβίας

Λέγκια Βαρσοβίας

2 - 1
(2 - 1,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Mielec
Εκτός έδρας: Βαρσοβία
Απόσταση: 218.3 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:00 (20:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 3 απευθείας αγώνες

2021-11-07 Λέγκια Βαρσοβίας 1 - 3 Σταλ Μίελετς
2021-05-09 Σταλ Μίελετς 0 - 0 Λέγκια Βαρσοβίας
2020-12-18 Λέγκια Βαρσοβίας 2 - 3 Σταλ Μίελετς

Σταλ Μίελετς τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-24 Λεχ Πόζναν 3 - 1 Σταλ Μίελετς
2022-04-16 Σταλ Μίελετς 0 - 1 Βάρτα Πόζναν
2022-04-08 Ζαγκλέμπιε Λ. 3 - 1 Σταλ Μίελετς
2022-04-01 Σταλ Μίελετς 1 - 2 Κρακόβια
2022-03-20 Ραντόμιακ Ραντόμ 1 - 1 Σταλ Μίελετς
2022-03-14 Ρακόφ 2 - 1 Σταλ Μίελετς
2022-03-04 Σταλ Μίελετς 1 - 1 Γιαγκιελόνια
2022-02-26 Λέτζνα 2 - 0 Σταλ Μίελετς
2022-02-18 Σταλ Μίελετς 0 - 1 Στσζέτσιν
2022-02-12 Βίσλα Κρακοβίας 0 - 1 Σταλ Μίελετς
2022-02-05 Σταλ Μίελετς 1 - 2 Γκόρνικ Ζάμπρζε
2022-01-21 ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1 - 1 Σταλ Μίελετς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 3 8 9 5 2
8% 25% 67% 75% 42% 17%

Λέγκια Βαρσοβίας τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-24 Στσζέτσιν 3 - 1 Λέγκια Βαρσοβίας
2022-04-18 Λέγκια Βαρσοβίας 0 - 1 Πιάστ Γκλίβιτσε
2022-04-12 Λέγκια Βαρσοβίας 1 - 3 Ντιναμό Κιέβου
2022-04-09 Λεχ Πόζναν 1 - 1 Λέγκια Βαρσοβίας
2022-04-06 Ρακόφ 1 - 0 Λέγκια Βαρσοβίας
2022-04-02 Λέγκια Βαρσοβίας 2 - 1 Λέχια Γκντανσκ
2022-03-19 Ρακόφ 1 - 1 Λέγκια Βαρσοβίας
2022-03-15 Λέγκια Βαρσοβίας 4 - 1 Τερμάλιτσα Μ-Μ.
2022-03-11 Λέτζνα 0 - 1 Λέγκια Βαρσοβίας
2022-03-07 Λέγκια Βαρσοβίας 1 - 0 Σλασκ
2022-03-02 Λέγκια Βαρσοβίας 2 - 0 Λέτζνα
2022-02-25 Λέγκια Βαρσοβίας 2 - 1 Βίσλα Κρακοβίας
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 8 5 3
50% 17% 33% 67% 42% 25%

Βαθμολογία Εκστρακλάσα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ρακόφ 31 19 8 4 56 28 +28 65
2 Λεχ Πόζναν 31 19 8 4 61 21 +40 65
3 Στσζέτσιν 31 18 8 5 60 28 +32 62
4 Λέχια Γκντανσκ 30 15 7 8 47 32 +15 52
5 Πιάστ Γκλίβιτσε 31 14 8 9 42 34 +8 50
6 Πλοκ 30 14 3 13 45 44 +1 45
7 Ραντόμιακ Ραντόμ 31 10 14 7 36 31 +5 44
8 Γκόρνικ Ζάμπρζε 31 11 8 12 44 45 -1 41
9 Κρακόβια 30 11 8 11 36 38 -2 41
10 Λέγκια Βαρσοβίας 30 11 3 16 35 41 -6 36
11 Βάρτα Πόζναν 31 9 9 13 30 36 -6 36
12 Γιαγκιελόνια 30 8 10 12 35 47 -12 34
13 Σταλ Μίελετς 30 8 9 13 34 44 -10 33
14 Σλασκ 30 7 11 12 36 45 -9 32
15 Ζαγκλέμπιε Λ. 30 9 4 17 33 54 -21 31
16 Βίσλα Κρακοβίας 30 7 8 15 35 49 -14 29
17 Τερμάλιτσα Μ-Μ. 30 6 9 15 32 52 -20 27
18 Λέτζνα 31 6 9 16 26 54 -28 27

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σταλ Μίελετς                               
Λέγκια Βαρσοβίας                               
Εντός έδρας                               
Εκτός έδρας                               

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σταλ Μίελετς Λέγκια Βαρσοβίας
1 Ρακόφ 0 - 3 1 - 1
2 Λεχ Πόζναν 0 - 0 1 - 1
3 Στσζέτσιν 0 - 1 3 - 1
4 Λέχια Γκντανσκ 3 - 3 3 - 1
5 Πιάστ Γκλίβιτσε 0 - 2 4 - 1
6 Πλοκ 2 - 1 1 - 0
7 Ραντόμιακ Ραντόμ 1 - 0 3 - 1
8 Γκόρνικ Ζάμπρζε 1 - 2 3 - 2
9 Κρακόβια 1 - 2 1 - 0
10 Λέγκια Βαρσοβίας   -
11 Βάρτα Πόζναν 0 - 1 0 - 2
12 Γιαγκιελόνια 1 - 1  
13 Σταλ Μίελετς -  
14 Σλασκ   1 - 0
15 Ζαγκλέμπιε Λ. 4 - 2 1 - 3
16 Βίσλα Κρακοβίας 2 - 1 1 - 0
17 Τερμάλιτσα Μ-Μ. 1 - 0 0 - 0
18 Λέτζνα 2 - 0 0 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σταλ Μίελετς Λέγκια Βαρσοβίας
Θέση 13 10
Βαθμοί 33 36
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 12 14
Βαθμοί 21 12

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σταλ Μίελετς Λέγκια Βαρσοβίας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
8         
9          
13              
11            
3    
16                 
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
3    
6       
3    
3    
9          

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σταλ Μίελετς Λέγκια Βαρσοβίας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
34                                   
44                                             
35                                    
41                                          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
18                   
19                    
14               
23                        

Συνολικές στατιστικές για το Εκστρακλάσα

Αγώνες   (274)
Εντός έδρας νίκες 45%
Ισοπαλίες 26%
Εκτός έδρας νίκες 29%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (723)
Γκολ ανά αγώνα 2.64
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.49
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.15
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 78%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 70%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 74%
Πάνω 2.5 49%
Πάνω 3.5 29%

Σταλ Μίελετς επόμενοι 6 αγώνες

2022-05-08 Λέχια Γκντανσκ - Σταλ Μίελετς
2022-05-15 Σταλ Μίελετς - Σλασκ
2022-05-21 Πλοκ - Σταλ Μίελετς
2022-06-18 Σταλ Μίελετς - Πούσζτζα
2022-06-25 Βίσλα Κρακοβίας - Σταλ Μίελετς
2022-06-28 Σταλ Μίελετς - Λόντζ

Λέγκια Βαρσοβίας επόμενοι 6 αγώνες

2022-05-06 Λέγκια Βαρσοβίας - Γκόρνικ Ζάμπρζε
2022-05-13 Γιαγκιελόνια - Λέγκια Βαρσοβίας
2022-05-21 Λέγκια Βαρσοβίας - Κρακόβια
2022-06-19 Λέγκια Βαρσοβίας - Τσοΐνιτσε
2022-06-24 Λέγκια Βαρσοβίας - Σεπσί
2022-06-28 Σάλτσμπουργκ - Λέγκια Βαρσοβίας

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 4.20 3.20 1.83
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.80 1.33 1.20
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.33 3.25
bet365 2.5 2.10 1.70
bet365 3.5 3.75 1.25
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.95 1.80