Τάι Λιγκ 1 - Ταϊλάνδη

Κυριακή, 22.11.2020
11:30
Σουκοτάι

Σουκοτάι

Μπίριραμ Γιουν.

Μπίριραμ Γιουν.

0 - 3
(0 - 1,  0 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Sukhothai
Εκτός έδρας: Buriram
Απόσταση: 415.6 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 11:30 (18:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 8 απευθείας αγώνες

2019-08-24 Μπίριραμ Γιουν. 1 - 1 Σουκοτάι
2019-06-01 Σουκοτάι 1 - 1 Μπίριραμ Γιουν.
2018-09-12 Μπίριραμ Γιουν. 4 - 1 Σουκοτάι
2018-04-29 Σουκοτάι 1 - 0 Μπίριραμ Γιουν.
2017-10-14 Μπίριραμ Γιουν. 5 - 2 Σουκοτάι
2017-05-13 Σουκοτάι 1 - 3 Μπίριραμ Γιουν.
2016-07-20 Μπίριραμ Γιουν. 5 - 2 Σουκοτάι
2016-04-23 Σουκοτάι 0 - 1 Μπίριραμ Γιουν.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 2 5 6 4 4
12% 25% 62% 75% 50% 50%

Σουκοτάι τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-10 Σουκοτάι 2 - 0 Τσιανγκράι Γιουν.
2020-11-01 Σαμούτ Πρακάν Σίτι 3 - 2 Σουκοτάι
2020-10-25 Σουκοτάι 2 - 3 Πατούμ Γιουν.
2020-10-18 Μπανγκόκ Γιουν. 4 - 5 Σουκοτάι
2020-10-03 Σουκοτάι 1 - 1 Πολίς Τέρο
2020-09-27 Νακόν Ρατσασίμα 3 - 3 Σουκοτάι
2020-09-20 Τρατ 0 - 1 Σουκοτάι
2020-09-12 Σουκοτάι 1 - 0 Μουανγκτόνγκ
2020-02-29 Πρατσουάπ 2 - 3 Σουκοτάι
2020-02-26 Σουκοτάι 1 - 2 Πορτ Μπανγκόκ
2020-02-23 Σουκοτάι 1 - 2 Ρατσαμπούρι
2020-02-15 Σουκοτάι 1 - 0 Σουπανμπούρι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 9 7 5
50% 17% 33% 75% 58% 42%

Μπίριραμ Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-11 Μπίριραμ Γιουν. 5 - 1 Ραγιόνγκ
2020-10-31 Μπίριραμ Γιουν. 2 - 3 Μουανγκτόνγκ
2020-10-25 Τρατ 2 - 2 Μπίριραμ Γιουν.
2020-10-18 Μπίριραμ Γιουν. 1 - 2 Νακόν Ρατσασίμα
2020-10-10 Πατούμ Γιουν. 1 - 0 Μπίριραμ Γιουν.
2020-10-03 Τσιανγκράι Γιουν. 0 - 1 Μπίριραμ Γιουν.
2020-09-26 Μπίριραμ Γιουν. 1 - 0 Σουπανμπούρι
2020-03-01 Μπίριραμ Γιουν. 1 - 1 Πορτ Μπανγκόκ
2020-02-26 Ρατσαμπούρι 4 - 3 Μπίριραμ Γιουν.
2020-02-22 Μπίριραμ Γιουν. 4 - 0 Τσονμπούρι
2020-02-16 Πολίς Τέρο 1 - 0 Μπίριραμ Γιουν.
2020-01-28 Σανγκάι Πορτ 3 - 0 Μπίριραμ Γιουν.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 8 7 5
33% 17% 50% 67% 58% 42%

Βαθμολογία Τάι Λιγκ 1

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Πατούμ Γιουν. 12 10 2 0 20 7 +13 32
2 Τσιανγκράι Γιουν. 14 8 2 4 22 13 +9 26
3 Πορτ Μπανγκόκ 11 8 1 2 28 12 +16 25
4 Ρατσαμπούρι 11 6 2 3 21 15 +6 20
5 Σουκοτάι 12 6 2 4 23 20 +3 20
6 Μπανγκόκ Γιουν. 12 6 1 5 21 18 +3 19
7 Τσονμπούρι 12 6 1 5 15 17 -2 19
8 Σουπανμπούρι 12 5 2 5 15 13 +2 17
9 Μουανγκτόνγκ 11 5 1 5 15 12 +3 16
10 Πολίς Τέρο 12 4 3 5 13 19 -6 15
11 Μπίριραμ Γιουν. 11 4 2 5 20 15 +5 14
12 Σαμούτ Πρακάν Σίτι 11 3 4 4 15 16 -1 13
13 Πρατσουάπ 12 2 4 6 11 18 -7 10
14 Νακόν Ρατσασίμα 11 2 3 6 13 24 -11 9
15 Τρατ 12 2 1 9 13 24 -11 7
16 Ραγιόνγκ 12 1 1 10 8 30 -22 4

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σουκοτάι             
Μπίριραμ Γιουν.            
Εντός έδρας             
Εκτός έδρας            

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σουκοτάι Μπίριραμ Γιουν.
1 Πατούμ Γιουν. 2 - 3 1 - 0
2 Τσιανγκράι Γιουν. 2 - 0 0 - 1
3 Πορτ Μπανγκόκ 1 - 2  
4 Ρατσαμπούρι 1 - 2 4 - 3
5 Σουκοτάι -  
6 Μπανγκόκ Γιουν.    
7 Τσονμπούρι    
8 Σουπανμπούρι 1 - 0  
9 Μουανγκτόνγκ 1 - 0  
10 Πολίς Τέρο 1 - 1 1 - 0
11 Μπίριραμ Γιουν.   -
12 Σαμούτ Πρακάν Σίτι    
13 Πρατσουάπ    
14 Νακόν Ρατσασίμα    
15 Τρατ   2 - 2
16 Ραγιόνγκ    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σουκοτάι Μπίριραμ Γιουν.
Θέση 5 11
Βαθμοί 20 14
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 8 13
Βαθμοί 10 4

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σουκοτάι Μπίριραμ Γιουν.
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
2   
4     
4     
2   
5      
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
1  
3    
1  
1  
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σουκοτάι Μπίριραμ Γιουν.
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
23                        
20                     
20                     
15                
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
9          
8         
6       
8         

Συνολικές στατιστικές για το Τάι Λιγκ 1

Αγώνες   (94)
Εντός έδρας νίκες 46%
Ισοπαλίες 17%
Εκτός έδρας νίκες 37%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (273)
Γκολ ανά αγώνα 2.90
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.56
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.34
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 80%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 73%
Πάνω 2.5 59%
Πάνω 3.5 31%

Σουκοτάι επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-28 Ραγιόνγκ - Σουκοτάι
2020-12-18 Σουκοτάι - Τσονμπούρι
2020-12-26 Ρατσαμπούρι - Σουκοτάι
2021-02-06 Πορτ Μπανγκόκ - Σουκοτάι
2021-02-11 Σουκοτάι - Πρατσουάπ
2021-02-14 Μουανγκτόνγκ - Σουκοτάι

Μπίριραμ Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-29 Μπίριραμ Γιουν. - Σαμούτ Πρακάν Σίτι
2020-12-12 Μπανγκόκ Γιουν. - Μπίριραμ Γιουν.
2020-12-18 Πρατσουάπ - Μπίριραμ Γιουν.
2020-12-26 Τσονμπούρι - Μπίριραμ Γιουν.
2021-02-03 Πορτ Μπανγκόκ - Μπίριραμ Γιουν.
2021-02-06 Μπίριραμ Γιουν. - Ρατσαμπούρι

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.41 3.52 2.70
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.41 1.25 1.50
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.22 3.80
bet365 2.5 1.73 2.03
bet365 3.5 2.81 1.38
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.61 2.21