Αυστριακή Μπουντεσλίγκα - Αυστρία

Κυριακή, 22.11.2020
16:00
Ριντ

Ριντ

Ραπίντ Βιέννης

Ραπίντ Βιέννης

4 - 3
(2 - 1,  2 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Ried im Innkreis
Εκτός έδρας: Βιέννη
Απόσταση: 213.7 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Keine Sorgen Arena
Χωρητικότητα: 7 700 (2 000)
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 16:00 (17:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2018-02-28 Ραπίντ Βιέννης 2 - 1 Ριντ
2017-04-08 Ριντ 3 - 0 Ραπίντ Βιέννης
2016-12-11 Ραπίντ Βιέννης 3 - 1 Ριντ
2016-10-02 Ριντ 4 - 2 Ραπίντ Βιέννης
2016-07-23 Ραπίντ Βιέννης 5 - 0 Ριντ
2016-03-20 Ριντ 1 - 0 Ραπίντ Βιέννης
2015-12-05 Ραπίντ Βιέννης 2 - 1 Ριντ
2015-09-26 Ριντ 0 - 1 Ραπίντ Βιέννης
2015-07-25 Ραπίντ Βιέννης 3 - 0 Ριντ
2015-04-18 Ριντ 0 - 1 Ραπίντ Βιέννης
2015-02-14 Ραπίντ Βιέννης 3 - 0 Ριντ
2014-10-05 Ριντ 1 - 2 Ραπίντ Βιέννης
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 0 9 9 9 3
25% 0% 75% 75% 75% 25%

Ριντ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-13 Ριντ 1 - 1 Βόρβαρτς Στιούρ
2020-11-07 Ριντ 2 - 0 Χάρτμπεργκ
2020-10-31 Σεντ Πόλτεν 4 - 0 Ριντ
2020-10-24 Ριντ 0 - 2 Στούρμ Γκρατς
2020-10-18 Βόλφσμπεργκερ 2 - 2 Ριντ
2020-10-08 Αμστέτεν 1 - 2 Ριντ
2020-10-03 Αντμίρα 3 - 1 Ριντ
2020-09-26 Ριντ 1 - 3 Σάλτσμπουργκ
2020-09-20 Αούστρια Βιέννης 2 - 1 Ριντ
2020-09-13 Ριντ 3 - 2 Βάτενς
2020-07-31 Ριντ 9 - 0 Τιμ Βιέννης
2020-07-24 Χορν 2 - 3 Ριντ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 12 9 7
42% 17% 42% 100% 75% 58%

Ραπίντ Βιέννης τελευταίοι 12 αγώνες

2020-11-08 Ραπίντ Βιέννης 1 - 1 Σάλτσμπουργκ
2020-11-05 Ραπίντ Βιέννης 4 - 3 Ντάνταλκ
2020-11-01 Ραπίντ Βιέννης 3 - 1 Άλταχ
2020-10-29 Μόλντε 1 - 0 Ραπίντ Βιέννης
2020-10-25 Βόλφσμπεργκερ 3 - 4 Ραπίντ Βιέννης
2020-10-22 Ραπίντ Βιέννης 1 - 2 Άρσεναλ
2020-10-17 Νόισταντ 1 - 5 Ραπίντ Βιέννης
2020-10-04 Ραπίντ Βιέννης 3 - 0 Λίντσερ
2020-09-26 Σεντ Πόλτεν 1 - 2 Ραπίντ Βιέννης
2020-09-19 Στούρμ Γκρατς 1 - 1 Ραπίντ Βιέννης
2020-09-15 Γάνδη 2 - 1 Ραπίντ Βιέννης
2020-09-11 Ραπίντ Βιέννης 4 - 1 Αντμίρα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 11 9 5
58% 17% 25% 92% 75% 42%

Βαθμολογία Αυστριακή Μπουντεσλίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σάλτσμπουργκ 8 6 1 1 26 8 +18 19
2 Ραπίντ Βιέννης 7 5 2 0 18 8 +10 17
3 Λίντσερ 8 5 2 1 16 6 +10 17
4 Στούρμ Γκρατς 7 3 3 1 11 5 +6 12
5 Σεντ Πόλτεν 7 3 1 3 14 9 +5 10
6 Βόλφσμπεργκερ 7 3 0 4 14 15 -1 9
7 Αούστρια Βιέννης 7 2 2 3 7 8 -1 8
8 Βάτενς 7 2 2 3 7 12 -5 8
9 Χάρτμπεργκ 8 1 4 3 7 16 -9 7
10 Ριντ 7 2 0 5 8 16 -8 6
11 Άλταχ 8 1 2 5 7 18 -11 5
12 Αντμίρα 7 1 1 5 9 23 -14 4

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ριντ        
Ραπίντ Βιέννης        
Εντός έδρας        
Εκτός έδρας        

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ριντ Ραπίντ Βιέννης
1 Σάλτσμπουργκ 1 - 3  
2 Ραπίντ Βιέννης   -
3 Λίντσερ    
4 Στούρμ Γκρατς 0 - 2 1 - 1
5 Σεντ Πόλτεν   1 - 2
6 Βόλφσμπεργκερ   3 - 4
7 Αούστρια Βιέννης    
8 Βάτενς 3 - 2  
9 Χάρτμπεργκ 2 - 0  
10 Ριντ -  
11 Άλταχ    
12 Αντμίρα    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ριντ Ραπίντ Βιέννης
Θέση 10 2
Βαθμοί 6 17
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 4 4
Βαθμοί 6 7

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ριντ Ραπίντ Βιέννης
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
0  
5      
5      
2   
0  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
0  
2   
2   
1  
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ριντ Ραπίντ Βιέννης
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
8         
16                 
18                   
8         
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
6       
7        
7        
5      

Συνολικές στατιστικές για το Αυστριακή Μπουντεσλίγκα

Αγώνες   (44)
Εντός έδρας νίκες 41%
Ισοπαλίες 23%
Εκτός έδρας νίκες 36%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (144)
Γκολ ανά αγώνα 3.27
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.84
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.43
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 77%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 57%
Πάνω 1.5 91%
Πάνω 2.5 57%
Πάνω 3.5 48%

Ριντ επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-29 Βόλφσμπεργκερ - Ριντ
2020-12-06 Λίντσερ - Ριντ
2020-12-12 Ριντ - Άλταχ
2020-12-20 Βάτενς - Ριντ
2021-01-09 Ριντ - Αμστέτεν
2021-01-12 Ριντ - Βάκερ Ίνσμπρούκ

Ραπίντ Βιέννης επόμενοι 6 αγώνες

2020-11-26 Ντάνταλκ - Ραπίντ Βιέννης
2020-11-29 Ραπίντ Βιέννης - Αούστρια Βιέννης
2020-12-03 Άρσεναλ - Ραπίντ Βιέννης
2020-12-06 Χάρτμπεργκ - Ραπίντ Βιέννης
2020-12-10 Ραπίντ Βιέννης - Μόλντε
2020-12-13 Ραπίντ Βιέννης - Βάτενς

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 8.00 5.50 1.30
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 3.40 1.14 1.08
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.10 7.00
bet365 2.5 1.36 3.10
bet365 3.5 1.98 1.88
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.61 2.20