Πρέμιερ λιγκ - Ταϊβάν

Κυριακή, 20.09.2020
09:00
Τάιπαουερ

Τάιπαουερ

Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ.

Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ.

3 - 2
(0 - 1,  3 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Kaohsiung
Εκτός έδρας: Ταϊπέι
Απόσταση: 298.0 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 09:00 (16:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 5 απευθείας αγώνες

2020-07-05 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. 0 - 3 Τάιπαουερ
2020-04-26 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. 0 - 2 Τάιπαουερ
2019-08-25 Τάιπαουερ 3 - 0 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ.
2019-06-23 Τάιπαουερ 5 - 1 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ.
2019-06-16 Τάιπαουερ 3 - 0 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 0 0 5 4 1
100% 0% 0% 100% 80% 20%

Τάιπαουερ τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-13 Τάιπαουερ 1 - 0 Tatung FC
2020-08-09 Χανγκ Γουέν 0 - 0 Τάιπαουερ
2020-08-02 Τάιπαουερ 2 - 0 Ταϊβάν Γιουνιβ.
2020-07-26 Τάιπαουερ 2 - 3 Ταϊτσούνγκ Φουτούρο
2020-07-19 Τάιπαουερ 5 - 4 Deva Dragons
2020-07-05 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. 0 - 3 Τάιπαουερ
2020-06-21 Τάιπαουερ 3 - 2 Tainan City
2020-06-14 Τάιπαουερ 1 - 0 Tatung FC
2020-05-31 Τάιπαουερ 0 - 0 Χανγκ Γουέν
2020-05-17 Ταϊβάν Γιουνιβ. 2 - 1 Τάιπαουερ
2020-05-10 Ταϊτσούνγκ Φουτούρο 0 - 0 Τάιπαουερ
2020-05-03 Deva Dragons 1 - 6 Τάιπαουερ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 7 6 4
58% 25% 17% 58% 50% 33%

Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-13 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. 1 - 4 Tainan City
2020-08-09 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. 0 - 1 Ταϊτσούνγκ Φουτούρο
2020-08-02 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. 0 - 1 Tatung FC
2020-07-29 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. 2 - 3 Tainan City
2020-07-26 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. 1 - 1 Deva Dragons
2020-07-19 Χανγκ Γουέν 2 - 0 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ.
2020-07-05 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. 0 - 3 Τάιπαουερ
2020-06-21 Ταϊβάν Γιουνιβ. 6 - 0 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ.
2020-05-24 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. 0 - 1 Ταϊτσούνγκ Φουτούρο
2020-05-17 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. 1 - 4 Tatung FC
2020-05-10 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. 6 - 0 Deva Dragons
2020-05-03 Χανγκ Γουέν 1 - 0 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 1 10 8 6 5
8% 8% 83% 67% 50% 42%

Βαθμολογία Πρέμιερ λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Tainan City 15 11 0 4 33 17 +16 33
2 Τάιπαουερ 15 10 3 2 30 14 +16 33
3 Ταϊτσούνγκ Φουτούρο 15 10 3 2 26 11 +15 33
4 Χανγκ Γουέν 15 7 5 3 17 10 +7 26
5 Tatung FC 15 7 1 7 32 19 +13 22
6 Ταϊβάν Γιουνιβ. 15 4 1 10 21 39 -18 13
7 Deva Dragons 15 1 3 11 13 42 -29 6
8 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. 15 1 2 12 15 35 -20 5

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Τάιπαουερ                
Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ.                
Εντός έδρας                
Εκτός έδρας                

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Τάιπαουερ Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ.
1 Tainan City 3 - 2  
2 Τάιπαουερ -  
3 Ταϊτσούνγκ Φουτούρο 2 - 3  
4 Χανγκ Γουέν 0 - 0 2 - 0
5 Tatung FC 1 - 0  
6 Ταϊβάν Γιουνιβ. 2 - 0 6 - 0
7 Deva Dragons 5 - 4  
8 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ.   -

Θέση στο πρωτάθλημα

  Τάιπαουερ Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ.
Θέση 2 8
Βαθμοί 33 5
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 2 8
Βαθμοί 16 0

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Τάιπαουερ Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ.
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
10           
3    
2   
1  
2   
12             
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
1  
1  
0  
0  
3    

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Τάιπαουερ Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ.
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
30                               
14               
15                
35                                    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
14               
9          
0   
9          

Συνολικές στατιστικές για το Πρέμιερ λιγκ

Αγώνες   (60)
Εντός έδρας νίκες 43%
Ισοπαλίες 15%
Εκτός έδρας νίκες 42%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (187)
Γκολ ανά αγώνα 3.12
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.77
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.35
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 72%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 63%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 42%
Πάνω 1.5 67%
Πάνω 2.5 53%
Πάνω 3.5 47%

Τάιπαουερ επόμενοι 6 αγώνες

2020-09-27 Tainan City - Τάιπαουερ
2020-10-11 Τάιπαουερ - Deva Dragons
2020-10-25 Τάιπαουερ - Ταϊτσούνγκ Φουτούρο
2020-11-22 Ταϊβάν Γιουνιβ. - Τάιπαουερ
2020-11-29 Χανγκ Γουέν - Τάιπαουερ
2021-04-11 Ταϊβάν Γιουνιβ. - Τάιπαουερ

Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. επόμενοι 6 αγώνες

2020-09-27 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. - Ταϊβάν Γιουνιβ.
2020-10-11 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. - Χανγκ Γουέν
2020-11-08 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. - Deva Dragons
2020-11-22 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. - Tatung FC
2020-11-29 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. - Ταϊτσούνγκ Φουτούρο
2021-12-31 Μινγκ Τσουάν Γιουνιβ. - Deva Dragons

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.10 7.50 13.50
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 2.5 1.29 3.60
bet365 3.5 1.74 2.09