2. Λίγκα - Σλοβακία
Παρασκευή, 04.09.2026
17:00
17:00

Λ. Μίκουλας

Ίντερ Μπρατ.
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Liptovsky Mikulas |
| Εκτός έδρας: | Μπρατισλάβα |
| Απόσταση: | 212.0 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Mestsky Stadion Liptovsky Mikulas |
| Χωρητικότητα: | 1 950 (610) |
| Διαστάσεις: | 105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 17:00 (18:00 τοπική ώρα) |
Τελευταίες 6 απευθείας αγώνες
| 2025-11-15 | Ίντερ Μπρατ. | 2 - 2 | Λ. Μίκουλας |
| 2025-08-02 | Λ. Μίκουλας | 2 - 1 | Ίντερ Μπρατ. |
| 2019-03-09 | Λ. Μίκουλας | 2 - 1 | Ίντερ Μπρατ. |
| 2018-08-04 | Ίντερ Μπρατ. | 1 - 3 | Λ. Μίκουλας |
| 2018-03-17 | Ίντερ Μπρατ. | 2 - 1 | Λ. Μίκουλας |
| 2017-08-26 | Λ. Μίκουλας | 3 - 2 | Ίντερ Μπρατ. |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 1 | 6 | 6 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 100% | 100% | 50% |
Λ. Μίκουλας τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-30 | Περτζάλκα | 2 - 0 | Λ. Μίκουλας |
| 2026-08-22 | Χουμένε | 1 - 0 | Λ. Μίκουλας |
| 2026-08-14 | Λ. Μίκουλας | 2 - 2 | Ζβόλεν |
| 2026-08-08 | Τάτραν Πρέσοφ | 1 - 1 | Λ. Μίκουλας |
| 2026-07-31 | Λ. Μίκουλας | 2 - 0 | Slovan Galanta |
| 2026-07-25 | MFK Bytca | 0 - 5 | Λ. Μίκουλας |
| 2026-07-18 | Ποντμπρεζόβα | 3 - 2 | Λ. Μίκουλας |
| 2026-07-07 | Σπίσκα Νόβα Βες | 1 - 2 | Λ. Μίκουλας |
| 2026-06-19 | Λ. Μίκουλας | 2 - 2 | Banik Lehota |
| 2026-05-15 | Περτζάλκα | 2 - 1 | Λ. Μίκουλας |
| 2026-05-08 | Λ. Μίκουλας | 3 - 0 | Πουχόφ |
| 2026-05-02 | Ποχρόνιε | 2 - 2 | Λ. Μίκουλας |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 8 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 67% | 42% |
Ίντερ Μπρατ. τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-29 | Ίντερ Μπρατ. | 1 - 1 | Ζβόλεν |
| 2026-08-22 | Τάτραν Πρέσοφ | 2 - 1 | Ίντερ Μπρατ. |
| 2026-08-15 | Ίντερ Μπρατ. | 3 - 0 | Slovan Galanta |
| 2026-08-08 | MFK Bytca | 0 - 3 | Ίντερ Μπρατ. |
| 2026-08-03 | Ίντερ Μπρατ. | 0 - 1 | Ζίλινα Β |
| 2026-07-25 | Ποβάζσκα Μπίστριτσα | 3 - 1 | Ίντερ Μπρατ. |
| 2026-06-20 | Ίντερ Μπρατ. | 0 - 1 | Ζλάτε Μοράφτσε |
| 2026-05-15 | Ίντερ Μπρατ. | 1 - 0 | Μπάνκα Μπίστριτσα |
| 2026-05-08 | Slavia TU Kosice | 2 - 1 | Ίντερ Μπρατ. |
| 2026-05-01 | Banik Lehota | 1 - 0 | Ίντερ Μπρατ. |
| 2026-04-25 | Ίντερ Μπρατ. | 0 - 2 | Περτζάλκα |
| 2026-04-22 | Πουχόφ | 1 - 3 | Ίντερ Μπρατ. |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 6 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 50% | 17% |
Βαθμολογία 2. Λίγκα
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Περτζάλκα | 6 | +14 | 18 |
| 2 | Σαμορίν | 6 | +7 | 15 |
| 3 | Ποχρόνιε | 6 | +2 | 10 |
| 4 | Ζίλινα Β | 6 | 0 | 10 |
| 5 | Banik Lehota | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Ποβάζσκα Μπίστριτσα | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Τάτραν Πρέσοφ | 6 | -1 | 10 |
| 8 | Λ. Μίκουλας | 6 | +4 | 8 |
| 9 | Ίντερ Μπρατ. | 6 | +2 | 7 |
| 10 | Μαλτζενίτσε | 6 | 0 | 7 |
| 11 | Slovan Galanta | 6 | -5 | 7 |
| 12 | Χουμένε | 6 | -5 | 6 |
| 13 | Ζλάτε Μοράφτσε | 6 | -2 | 5 |
| 14 | Σ. Μπρατισλάβας Β | 6 | -1 | 5 |
| 15 | Ζβόλεν | 6 | -3 | 3 |
| 16 | MFK Bytca | 6 | -15 | 3 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Λ. Μίκουλας | |
| Ίντερ Μπρατ. | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Λ. Μίκουλας | Ίντερ Μπρατ. |
|---|---|---|---|
| 1 | Περτζάλκα | ||
| 2 | Σαμορίν | ||
| 3 | Ποχρόνιε | ||
| 4 | Ζίλινα Β | ||
| 5 | Banik Lehota | ||
| 6 | Ποβάζσκα Μπίστριτσα | 3 - 1 | |
| 7 | Τάτραν Πρέσοφ | 2 - 1 | |
| 8 | Λ. Μίκουλας | - | |
| 9 | Ίντερ Μπρατ. | - | |
| 10 | Μαλτζενίτσε | ||
| 11 | Slovan Galanta | 2 - 0 | |
| 12 | Χουμένε | ||
| 13 | Ζλάτε Μοράφτσε | ||
| 14 | Σ. Μπρατισλάβας Β | ||
| 15 | Ζβόλεν | 2 - 2 | |
| 16 | MFK Bytca | 0 - 3 |
Στατιστικά ομάδας
| Λ. Μίκουλας | Ίντερ Μπρατ. | |
| Νίκες | 2 | 2 |
| Ισοπαλίες | 2 | 1 |
| Ήττες | 2 | 3 |
| Γκολ υπέρ | 10 | 9 |
| Γκολ κατά | 6 | 7 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 1.67 | 1.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 1.00 | 1.17 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 67% | 83% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 67% | 67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 33% | 50% |
| Πάνω 1.5 | 83% | 83% |
| Πάνω 2.5 | 33% | 67% |
| Πάνω 3.5 | 33% | 17% |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Νίκες | 1 | 1 |
| Ισοπαλίες | 1 | 0 |
| Ήττες | 0 | 2 |
| Γκολ υπέρ | 4 | 5 |
| Γκολ κατά | 2 | 5 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 2.00 | 1.67 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 1.00 | 1.67 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 100% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 50% | 67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 50% | 67% |
| Πάνω 1.5 | 100% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 50% | 100% |
| Πάνω 3.5 | 50% | 33% |
Συνολικές στατιστικές για το 2. Λίγκα
| Αγώνες (48) | |
| Εντός έδρας νίκες | 50% |
| Ισοπαλίες | 21% |
| Εκτός έδρας νίκες | 29% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 20% |
| Γκολ (136) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.83 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.58 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.25 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 77% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 77% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 56% |
| Πάνω 1.5 | 81% |
| Πάνω 2.5 | 58% |
| Πάνω 3.5 | 29% |
Λ. Μίκουλας επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-04 | Λ. Μίκουλας | - | Ίντερ Μπρατ. |
| 2026-09-11 | Ποχρόνιε | - | Λ. Μίκουλας |
| 2026-09-18 | Λ. Μίκουλας | - | Ζλάτε Μοράφτσε |
| 2026-09-27 | Μαλτζενίτσε | - | Λ. Μίκουλας |
| 2026-10-02 | Λ. Μίκουλας | - | Σαμορίν |
| 2026-10-11 | Σ. Μπρατισλάβας Β | - | Λ. Μίκουλας |
Ίντερ Μπρατ. επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-04 | Λ. Μίκουλας | - | Ίντερ Μπρατ. |
| 2026-09-12 | Ίντερ Μπρατ. | - | Περτζάλκα |
| 2026-09-19 | Χουμένε | - | Ίντερ Μπρατ. |
| 2026-09-25 | Ποχρόνιε | - | Ίντερ Μπρατ. |
| 2026-10-03 | Ίντερ Μπρατ. | - | Ζλάτε Μοράφτσε |
| 2026-10-11 | Μαλτζενίτσε | - | Ίντερ Μπρατ. |
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
Αποδόσεις
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.20 | 3.10 |
| Διπλή ευκαιρία | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.25 | 1.23 | 1.58 |
| Πάνω/Κάτω | Γλ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.23 | 3.30 | |
| 2.5 | 1.79 | 1.81 | |
| 3.5 | 2.95 | 1.30 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι |
|---|---|---|
| 1.66 | 1.97 |