Κατεγκορία Σουπεριόρε - Αλβανία

Κυριακή, 20.02.2022
15:45
Τιούτα

Τιούτα

Dinamo City

Dinamo City

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Δυρράχιο
Εκτός έδρας: Τιράνα
Απόσταση: 31.5 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Niko Dovana
Χωρητικότητα: 13 000
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:45 (16:45 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-12-07 Dinamo City 0 - 1 Τιούτα
2021-09-25 Τιούτα 0 - 0 Dinamo City
2012-04-14 Dinamo City 0 - 1 Τιούτα
2011-11-06 Τιούτα 2 - 0 Dinamo City
2011-05-04 Dinamo City 0 - 0 Τιούτα
2010-12-12 Dinamo City 1 - 2 Τιούτα
2010-09-13 Τιούτα 1 - 2 Dinamo City
2009-12-12 Τιούτα 1 - 3 Dinamo City
2009-09-13 Dinamo City 1 - 0 Τιούτα
2009-04-11 Dinamo City 1 - 2 Τιούτα
2008-11-22 Τιούτα 0 - 0 Dinamo City
2008-08-24 Dinamo City 0 - 0 Τιούτα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 5 4 1
42% 33% 25% 42% 33% 8%

Τιούτα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-13 Βλάζνια Σκόντερ 4 - 2 Τιούτα
2022-02-09 Τιούτα 1 - 0 Σκεντερμπέου
2022-02-05 Τιούτα 0 - 4 Παρτιζάνι
2022-01-31 Σκεντερμπέου 0 - 1 Τιούτα
2022-01-27 Σκεντερμπέου 0 - 1 Τιούτα
2022-01-22 Τιούτα 2 - 4 Λατσί
2022-01-16 Καστριότι 2 - 0 Τιούτα
2021-12-23 Τιούτα 1 - 2 Εγνατία
2021-12-19 Τίρανα 2 - 1 Τιούτα
2021-12-13 Τιούτα 0 - 0 Κούκσι
2021-12-07 Dinamo City 0 - 1 Τιούτα
2021-12-03 Τιούτα 1 - 1 Βλάζνια Σκόντερ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 7 5 3
33% 17% 50% 58% 42% 25%

Dinamo City τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-14 Dinamo City 0 - 1 Λατσί
2022-02-10 Παρτιζάνι 1 - 0 Dinamo City
2022-02-05 Καστριότι 2 - 0 Dinamo City
2022-01-31 Εγνατία 1 - 1 Dinamo City
2022-01-27 Dinamo City 1 - 1 Παρτιζάνι
2022-01-24 Dinamo City 0 - 1 Τίρανα
2022-01-19 Κούκσι 0 - 1 Dinamo City
2021-12-22 Dinamo City 0 - 0 Σκεντερμπέου
2021-12-17 Dinamo City 0 - 0 Βλάζνια Σκόντερ
2021-12-13 Παρτιζάνι 1 - 0 Dinamo City
2021-12-07 Dinamo City 0 - 1 Τιούτα
2021-12-03 Λατσί 5 - 0 Dinamo City
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 4 7 4 1 1
8% 33% 58% 33% 8% 8%

Βαθμολογία Κατεγκορία Σουπεριόρε

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Τίρανα 20 14 4 2 38 13 +25 46
2 Λατσί 20 12 4 4 31 16 +15 40
3 Κούκσι 20 11 4 5 36 21 +15 37
4 Βλάζνια Σκόντερ 21 8 10 3 30 21 +9 34
5 Παρτιζάνι 21 7 8 6 25 18 +7 29
6 Τιούτα 20 5 6 9 21 32 -11 21
7 Εγνατία 21 4 7 10 15 29 -14 19
8 Dinamo City 20 4 7 9 12 26 -14 19
9 Σκεντερμπέου 21 3 7 11 16 28 -12 16
10 Καστριότι 20 4 3 13 14 34 -20 15

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Τιούτα                     
Dinamo City                     
Εντός έδρας                     
Εκτός έδρας                     

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Τιούτα Dinamo City
1 Τίρανα 2 - 3 4 - 0
2 Λατσί 2 - 4 5 - 0
3 Κούκσι 0 - 0 0 - 1
4 Βλάζνια Σκόντερ 1 - 1 6 - 3
5 Παρτιζάνι 0 - 4 1 - 0
6 Τιούτα - 0 - 0
7 Εγνατία 1 - 2 1 - 1
8 Dinamo City 0 - 0 -
9 Σκεντερμπέου 2 - 2 0 - 1
10 Καστριότι 1 - 1 2 - 0

Θέση στο πρωτάθλημα

  Τιούτα Dinamo City
Θέση 6 8
Βαθμοί 21 19
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 10 7
Βαθμοί 8 11

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Τιούτα Dinamo City
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
6       
9          
4     
7        
9          
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
5      
4     
3    
2   
5      

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Τιούτα Dinamo City
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
21                      
32                                 
12             
26                           
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
10           
17                  
8         
19                    

Συνολικές στατιστικές για το Κατεγκορία Σουπεριόρε

Αγώνες   (102)
Εντός έδρας νίκες 42%
Ισοπαλίες 29%
Εκτός έδρας νίκες 28%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (238)
Γκολ ανά αγώνα 2.33
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.31
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.02
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 73%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 63%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 44%
Πάνω 1.5 70%
Πάνω 2.5 32%
Πάνω 3.5 19%

Τιούτα επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-26 Κούκσι - Τιούτα
2022-03-02 Τιούτα - Τίρανα
2022-03-07 Εγνατία - Τιούτα
2022-03-13 Τιούτα - Καστριότι
2022-03-20 Λατσί - Τιούτα
2022-03-30 Τιούτα - Λατσί

Dinamo City επόμενοι 6 αγώνες

2022-02-25 Dinamo City - Παρτιζάνι
2022-03-03 Βλάζνια Σκόντερ - Dinamo City
2022-03-08 Σκεντερμπέου - Dinamo City
2022-03-13 Dinamo City - Κούκσι
2022-03-19 Τίρανα - Dinamo City
2022-04-02 Dinamo City - Εγνατία

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.00 3.00 3.60
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.22 1.33 1.67
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.45 2.55
bet365 2.5 2.55 1.45
bet365 3.5 5.20 1.13
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 2.20 1.60