Πρέμιερ Λιγκ - Ουαλία

Σάββατο, 03.10.2020
14:30
Δε Νιού Σεντς

Δε Νιού Σεντς

Φλιντ Τάουν

Φλιντ Τάουν

10 - 0
(3 - 0,  7 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Oswestry
Εκτός έδρας: Flint
Απόσταση: 43.3 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Park Hall
Χωρητικότητα: 2 000 (1 000)
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 14:30 (14:30 τοπική ώρα)

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Δε Νιού Σεντς τελευταίοι 12 αγώνες

2020-09-27 Καερναρφόν 0 - 4 Δε Νιού Σεντς
2020-09-20 Δε Νιού Σεντς 2 - 0 Κάρντιφ Μητ.
2020-09-16 B36 Τόρσαβν 1 - 1 Δε Νιού Σεντς
2020-09-12 Μπάρι 0 - 3 Δε Νιού Σεντς
2020-08-27 Δε Νιού Σεντς 1 - 1 Ζίλινα
2020-03-06 Δε Νιού Σεντς 2 - 2 Μπάρι
2020-02-29 Δε Νιού Σεντς 6 - 1 Νιουτάουν
2020-02-21 Κόναζ Νόμαντς 1 - 0 Δε Νιού Σεντς
2020-02-14 Μπάλα Τάουν 1 - 1 Δε Νιού Σεντς
2020-02-07 Δε Νιού Σεντς 1 - 2 Νιουτάουν
2020-01-25 Δε Νιού Σεντς 4 - 0 Αμπερίστγουιθ
2020-01-18 Δε Νιού Σεντς 2 - 1 Κόναζ Νόμαντς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 11 7 4
50% 33% 17% 92% 58% 33%

Φλιντ Τάουν τελευταίοι 5 αγώνες

2020-09-30 Καερναρφόν 2 - 1 Φλιντ Τάουν
2020-09-26 Φλιντ Τάουν 0 - 1 Μπάρι
2020-09-23 Κεφν Ντρούιντς 1 - 2 Φλιντ Τάουν
2020-09-18 Αμπερίστγουιθ 3 - 1 Φλιντ Τάουν
2020-09-12 Φλιντ Τάουν 1 - 0 Νιουτάουν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 0 3 3 3 1
40% 0% 60% 60% 60% 20%

Βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Κόναζ Νόμαντς 4 3 1 0 8 2 +6 10
2 Δε Νιού Σεντς 3 3 0 0 9 0 +9 9
3 Μπάρι 4 3 0 1 6 5 +1 9
4 Μπάλα Τάουν 3 2 1 0 8 3 +5 7
5 Καερναρφόν 5 2 1 2 7 11 -4 7
6 Φλιντ Τάουν 5 2 0 3 5 7 -2 6
7 Νιουτάουν 5 1 2 2 9 8 +1 5
8 Αμπερίστγουιθ 5 1 2 2 7 8 -1 5
9 Κάρντιφ Μητ. 5 1 2 2 4 6 -2 5
10 Πένυμποντ 5 1 2 2 4 8 -4 5
11 Χάβφορντγουέστ 4 0 2 2 4 8 -4 2
12 Κεφν Ντρούιντς 4 0 1 3 4 9 -5 1

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Δε Νιού Σεντς    
Φλιντ Τάουν      
Εντός έδρας    
Εκτός έδρας      

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Δε Νιού Σεντς Φλιντ Τάουν
1 Κόναζ Νόμαντς    
2 Δε Νιού Σεντς -  
3 Μπάρι    
4 Μπάλα Τάουν    
5 Καερναρφόν   2 - 1
6 Φλιντ Τάουν   -
7 Νιουτάουν    
8 Αμπερίστγουιθ   3 - 1
9 Κάρντιφ Μητ. 2 - 0  
10 Πένυμποντ    
11 Χάβφορντγουέστ    
12 Κεφν Ντρούιντς   1 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Δε Νιού Σεντς Φλιντ Τάουν
Θέση 2 6
Βαθμοί 9 6
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 5 8
Βαθμοί 3 3

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Δε Νιού Σεντς Φλιντ Τάουν
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
0  
0  
2   
0  
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
0  
0  
1  
0  
2   

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Δε Νιού Σεντς Φλιντ Τάουν
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
9          
0   
5      
7        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
2   
0   
4     
6       

Συνολικές στατιστικές για το Πρέμιερ Λιγκ

Αγώνες   (26)
Εντός έδρας νίκες 38%
Ισοπαλίες 27%
Εκτός έδρας νίκες 35%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (75)
Γκολ ανά αγώνα 2.88
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.38
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.50
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 81%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 81%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 65%
Πάνω 1.5 81%
Πάνω 2.5 54%
Πάνω 3.5 35%

Δε Νιού Σεντς επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-06 Δε Νιού Σεντς - Νιουτάουν
2020-10-10 Πένυμποντ - Δε Νιού Σεντς
2020-10-13 Δε Νιού Σεντς - Κόναζ Νόμαντς
2020-10-16 Αμπερίστγουιθ - Δε Νιού Σεντς
2020-10-24 Δε Νιού Σεντς - Χάβφορντγουέστ
2020-11-07 Μπάλα Τάουν - Δε Νιού Σεντς

Φλιντ Τάουν επόμενοι 6 αγώνες

2020-10-06 Φλιντ Τάουν - Μπάλα Τάουν
2020-10-10 Φλιντ Τάουν - Χάβφορντγουέστ
2020-10-17 Κάρντιφ Μητ. - Φλιντ Τάουν
2020-10-20 Φλιντ Τάουν - Μπάλα Τάουν
2020-11-14 Νιουτάουν - Φλιντ Τάουν
2020-11-21 Χάβφορντγουέστ - Φλιντ Τάουν

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.12 9.00 11.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.02 1.04 5.50
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.08 7.00
bet365 2.5 1.28 3.60
bet365 3.5 1.72 2.00
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.90 1.80