Εέρστε Ντιβίζιε - Ολλανδία

Παρασκευή, 17.04.2026
19:00
Ος FC

Ος FC

Ντεν Μπος

Ντεν Μπος

4 - 2
(0 - 1,  4 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Oss
Εκτός έδρας: Hertogenbosch
Απόσταση: 16.4 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Heesen Yachts Stadion
Χωρητικότητα: 4 700
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:00 (20:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2025-08-24 Ντεν Μπος 5 - 2 Ος FC
2025-01-24 Ντεν Μπος 1 - 0 Ος FC
2024-11-08 Ος FC 1 - 0 Ντεν Μπος
2024-03-08 Ος FC 1 - 2 Ντεν Μπος
2023-08-11 Ντεν Μπος 1 - 0 Ος FC
2023-02-03 Ος FC 3 - 0 Ντεν Μπος
2022-09-17 Ντεν Μπος 4 - 1 Ος FC
2022-01-28 Ος FC 2 - 1 Ντεν Μπος
2021-11-19 Ντεν Μπος 1 - 0 Ος FC
2021-04-02 Ντεν Μπος 1 - 0 Ος FC
2020-10-20 Ος FC 2 - 0 Ντεν Μπος
2019-10-04 Ντεν Μπος 4 - 0 Ος FC
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 0 8 7 6 3
33% 0% 67% 58% 50% 25%

Ος FC τελευταίοι 12 αγώνες

2026-04-13 Γιόνγκ Άγιαξ 1 - 2 Ος FC
2026-04-06 Ος FC 3 - 1 Γιονγκ Ουτρέχτης
2026-04-03 Αλμίερ Σίτι 3 - 2 Ος FC
2026-03-20 Ος FC 2 - 1 FC Αϊντχόφεν
2026-03-17 Ντόρντρεχτ 2 - 2 Ος FC
2026-03-13 Ος FC 1 - 3 Βίλεμ ΙΙ
2026-03-06 Χελμόντ 1 - 1 Ος FC
2026-02-27 Ος FC 1 - 2 Καμπούρ
2026-02-20 ΦΦΦ-Φένλο 1 - 1 Ος FC
2026-02-13 Ος FC 0 - 3 Γιονγκ ΑΖ
2026-02-09 Γιόνγκ ΠΣΦ 2 - 0 Ος FC
2026-02-06 Ος FC 1 - 2 Φίτεσε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 12 9 4
25% 25% 50% 100% 75% 33%

Ντεν Μπος τελευταίοι 12 αγώνες

2026-04-10 Ντεν Μπος 1 - 1 Καμπούρ
2026-04-06 Αλμίερ Σίτι 1 - 2 Ντεν Μπος
2026-03-21 Βάαλβαϊκ 2 - 3 Ντεν Μπος
2026-03-16 Ντεν Μπος 1 - 0 Γιόνγκ ΠΣΦ
2026-03-13 Γιόνγκ Άγιαξ 3 - 2 Ντεν Μπος
2026-03-08 Βίλεμ ΙΙ 1 - 1 Ντεν Μπος
2026-02-27 Ντεν Μπος 2 - 2 Ρόντα
2026-02-23 Γιονγκ ΑΖ 2 - 2 Ντεν Μπος
2026-02-12 Ντεν Μπος 2 - 1 FC Αϊντχόφεν
2026-02-06 Χελμόντ 2 - 0 Ντεν Μπος
2026-01-30 Ντεν Μπος 1 - 1 Έμμεν
2026-01-26 Ντε Χράαφσχαπ 1 - 1 Ντεν Μπος
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 6 2 11 6 4
33% 50% 17% 92% 50% 33%

Βαθμολογία Εέρστε Ντιβίζιε

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ 36 27 2 7 82 35 +47 83
2 Καμπούρ 36 22 9 5 72 44 +28 75
3 Βίλεμ ΙΙ 36 18 8 10 54 41 +13 62
4 Ντε Χράαφσχαπ 36 17 9 10 71 56 +15 60
5 Γιόνγκ ΠΣΦ 36 17 5 14 65 59 +6 56
6 Αλμίερ Σίτι 36 17 4 15 73 59 +14 55
7 Βάαλβαϊκ 36 15 10 11 66 53 +13 55
8 Ρόντα 36 14 12 10 57 50 +7 54
9 Ντεν Μπος 35 14 8 13 61 61 0 50
10 Ντόρντρεχτ 36 12 11 13 46 50 -4 47
11 FC Αϊντχόφεν 36 13 5 18 50 66 -16 44
12 Φίτεσε 36 15 10 11 63 53 +10 43
13 ΦΦΦ-Φένλο 36 12 6 18 47 55 -8 42
14 Έμμεν 36 11 8 17 55 70 -15 41
15 Γιονγκ Ουτρέχτης 35 10 9 16 52 61 -9 39
16 Ος FC 36 9 11 16 48 62 -14 38
17 Γιονγκ ΑΖ 36 11 4 21 59 73 -14 37
18 MVV Μάαστριχτ 36 9 10 17 41 71 -30 37
19 Χελμόντ 36 9 9 18 40 61 -21 36
20 Γιόνγκ Άγιαξ 36 8 8 20 49 71 -22 32

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ος FC                                     
Ντεν Μπος                                    
Εντός έδρας                                     
Εκτός έδρας                                    

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ος FC Ντεν Μπος
1 ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ 3 - 4 2 - 1
2 Καμπούρ 1 - 2 2 - 1
3 Βίλεμ ΙΙ 1 - 3 1 - 1
4 Ντε Χράαφσχαπ 2 - 3 1 - 1
5 Γιόνγκ ΠΣΦ 1 - 1 3 - 0
6 Αλμίερ Σίτι 1 - 2 1 - 2
7 Βάαλβαϊκ 0 - 0 2 - 3
8 Ρόντα 1 - 2 6 - 0
9 Ντεν Μπος   -
10 Ντόρντρεχτ 0 - 3 3 - 2
11 FC Αϊντχόφεν 2 - 1 1 - 3
12 Φίτεσε 1 - 2 1 - 2
13 ΦΦΦ-Φένλο 2 - 1 0 - 1
14 Έμμεν 4 - 0 3 - 1
15 Γιονγκ Ουτρέχτης 3 - 1 3 - 2
16 Ος FC -  
17 Γιονγκ ΑΖ 0 - 3 2 - 2
18 MVV Μάαστριχτ 4 - 0 2 - 4
19 Χελμόντ 0 - 3 2 - 0
20 Γιόνγκ Άγιαξ 1 - 1 3 - 2

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ος FC Ντεν Μπος
Θέση 16 9
Βαθμοί 38 50
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 19 12
Βαθμοί 18 21

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ος FC Ντεν Μπος
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
9          
11            
16                 
14               
8         
13              
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
5      
3    
10           
6       
3    
9          

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ος FC Ντεν Μπος
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
48                                                 
62                                                     
61                                                     
61                                                     
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
27                            
32                                 
28                             
38                                       

Συνολικές στατιστικές για το Εέρστε Ντιβίζιε

Αγώνες   (359)
Εντός έδρας νίκες 42%
Ισοπαλίες 22%
Εκτός έδρας νίκες 36%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (1151)
Γκολ ανά αγώνα 3.21
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.72
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.48
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 83%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 62%
Πάνω 1.5 82%
Πάνω 2.5 64%
Πάνω 3.5 42%

Ος FC επόμενοι 6 αγώνες

2026-04-24 MVV Μάαστριχτ - Ος FC
2026-08-01 Γκενκ - Ος FC
2026-08-07 Ος FC - ΝΑΚ Μπρέντα
2026-08-15 Φόλενταμ - Ος FC
2026-08-24 Γιόνγκ ΠΣΦ - Ος FC
2026-08-28 Ος FC - Γιονγκ Ουτρέχτης

Ντεν Μπος επόμενοι 6 αγώνες

2026-04-20 Ντεν Μπος - Γιονγκ Ουτρέχτης
2026-04-24 Ντεν Μπος - ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
2026-04-29 Ντεν Μπος - Αλμίερ Σίτι
2026-05-02 Αλμίερ Σίτι - Ντεν Μπος
2026-07-18 FC Αϊντχόφεν - Ντεν Μπος
2026-07-31 Ντεν Μπος - Αλ Φεϊχά

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.75 3.60 2.25
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.57 1.29 1.40
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.14 5.50
bet365 2.5 1.53 2.40
bet365 3.5 2.20 1.62
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.44 2.63