Λιγκ 1 - Γαλλία
Πέμπτη, 03.09.2026
19:45
19:45

Τουλούζ

Λιλ
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Τουλούζη |
| Εκτός έδρας: | Λιλ |
| Απόσταση: | 791.0 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Stadium Municipal de Toulouse |
| Χωρητικότητα: | 33 150 |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Προπονητής | |
| Εντός έδρας: | Jens Berthel Askou (Δαν) |
| Εκτός έδρας: | Davide Ancelotti (Ιτα) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 19:45 (20:45 τοπική ώρα) |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
| 2026-04-12 | Τουλούζ | 0 - 4 | Λιλ |
| 2025-09-14 | Λιλ | 2 - 1 | Τουλούζ |
| 2025-04-12 | Τουλούζ | 1 - 2 | Λιλ |
| 2024-10-05 | Λιλ | 2 - 1 | Τουλούζ |
| 2024-02-25 | Τουλούζ | 3 - 1 | Λιλ |
| 2023-11-12 | Λιλ | 1 - 1 | Τουλούζ |
| 2023-03-18 | Τουλούζ | 0 - 2 | Λιλ |
| 2022-09-17 | Λιλ | 2 - 1 | Τουλούζ |
| 2020-02-22 | Λιλ | 3 - 0 | Τουλούζ |
| 2019-10-19 | Τουλούζ | 2 - 1 | Λιλ |
| 2019-04-21 | Τουλούζ | 0 - 0 | Λιλ |
| 2018-12-22 | Λιλ | 1 - 2 | Τουλούζ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 9 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 75% | 17% |
Τουλούζ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-29 | Μπρεστ | 2 - 2 | Τουλούζ |
| 2026-08-22 | Τουλούζ | 0 - 2 | Λυών |
| 2026-08-15 | Τουλούζ | 1 - 2 | Αμβούργο |
| 2026-08-08 | Έλτσε | 3 - 0 | Τουλούζ |
| 2026-08-05 | Αλ Αΐν | 0 - 1 | Τουλούζ |
| 2026-07-31 | Τουλούζ | 2 - 1 | Σοσιεδάδ |
| 2026-07-25 | Τουλούζ | 1 - 1 | Ροντέ |
| 2026-05-17 | Ναντ | 0 - 0 | Τουλούζ |
| 2026-05-10 | Τουλούζ | 2 - 1 | Λυών |
| 2026-05-03 | Στρασβούργο | 1 - 2 | Τουλούζ |
| 2026-04-25 | Τουλούζ | 2 - 2 | Μονακό |
| 2026-04-21 | Λανς | 4 - 1 | Τουλούζ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 8 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 25% |
Λιλ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-08-28 | Λιλ | 2 - 2 | Παρί Σεν Ζερμέν |
| 2026-08-23 | Ανζέρ | 0 - 2 | Λιλ |
| 2026-08-15 | Έβερτον | 1 - 1 | Λιλ |
| 2026-08-08 | Αμβούργο | 2 - 2 | Λιλ |
| 2026-08-01 | Λέουβεν | 3 - 6 | Λιλ |
| 2026-07-25 | Σεντ Ζιλουάζ | 2 - 1 | Λιλ |
| 2026-07-18 | Λιλ | 3 - 0 | RAAL La Louviere |
| 2026-05-17 | Λιλ | 0 - 2 | Οσέρ |
| 2026-05-10 | Μονακό | 0 - 1 | Λιλ |
| 2026-05-03 | Λιλ | 1 - 1 | Χάβρη |
| 2026-04-26 | Παρί ΦΚ | 0 - 1 | Λιλ |
| 2026-04-18 | Λιλ | 0 - 0 | Νις |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 25% |
Βαθμολογία Λιγκ 1
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Μονακό | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Παρί ΦΚ | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Λιλ | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Λυών | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Ρεν | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Τρουά | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Λανς | 2 | +2 | 3 |
| 8 | Μαρσέιγ | 2 | +2 | 3 |
| 9 | Ανζέρ | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Στρασβούργο | 2 | -3 | 3 |
| 11 | Μπρεστ | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Παρί Σεν Ζερμέν | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Λε Μαν | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Λοριάν | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Χάβρη | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Τουλούζ | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Νις | 2 | -3 | 1 |
| 18 | Οσέρ | 2 | -5 | 0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Τουλούζ | |
| Λιλ | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Τουλούζ | Λιλ |
|---|---|---|---|
| 1 | Μονακό | ||
| 2 | Παρί ΦΚ | ||
| 3 | Λιλ | - | |
| 4 | Λυών | 0 - 2 | |
| 5 | Ρεν | ||
| 6 | Τρουά | ||
| 7 | Λανς | ||
| 8 | Μαρσέιγ | ||
| 9 | Ανζέρ | 0 - 2 | |
| 10 | Στρασβούργο | ||
| 11 | Μπρεστ | ||
| 11 | Παρί Σεν Ζερμέν | ||
| 13 | Λε Μαν | ||
| 14 | Λοριάν | ||
| 14 | Χάβρη | ||
| 16 | Τουλούζ | - | |
| 17 | Νις | ||
| 18 | Οσέρ |
Στατιστικά ομάδας
| Τουλούζ | Λιλ | |
| Νίκες | 0 | 1 |
| Ισοπαλίες | 1 | 1 |
| Ήττες | 1 | 0 |
| Γκολ υπέρ | 2 | 4 |
| Γκολ κατά | 4 | 2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 1.00 | 2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 2.00 | 1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 50% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 100% | 50% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 50% | 50% |
| Πάνω 1.5 | 100% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 50% | 50% |
| Πάνω 3.5 | 50% | 50% |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Νίκες | 0 | 1 |
| Ισοπαλίες | 0 | 0 |
| Ήττες | 1 | 0 |
| Γκολ υπέρ | 0 | 2 |
| Γκολ κατά | 2 | 0 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 0.00 | 2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 2.00 | 0.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 0% | 100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 100% | 0% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 0% | 0% |
| Πάνω 1.5 | 100% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 0% | 0% |
| Πάνω 3.5 | 0% | 0% |
Συνολικές στατιστικές για το Λιγκ 1
| Αγώνες (18) | |
| Εντός έδρας νίκες | 33% |
| Ισοπαλίες | 39% |
| Εκτός έδρας νίκες | 28% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 6% |
| Γκολ (54) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 3.00 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.67 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.33 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 72% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 72% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 56% |
| Πάνω 1.5 | 83% |
| Πάνω 2.5 | 61% |
| Πάνω 3.5 | 44% |
Τουλούζ επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-12 | Λοριάν | - | Τουλούζ |
| 2026-09-19 | Τουλούζ | - | Χάβρη |
| 2026-10-10 | Μονακό | - | Τουλούζ |
| 2026-10-16 | Λε Μαν | - | Τουλούζ |
| 2026-10-24 | Τουλούζ | - | Τρουά |
| 2026-10-31 | Μαρσέιγ | - | Τουλούζ |
Λιλ επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-13 | Λιλ | - | Τρουά |
| 2026-09-20 | Νις | - | Λιλ |
| 2026-10-10 | Λιλ | - | Χάβρη |
| 2026-10-17 | Λιλ | - | Μπρεστ |
| 2026-10-25 | Μονακό | - | Λιλ |
| 2026-10-31 | Λιλ | - | Λανς |
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
Αποδόσεις
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.25 | 2.20 |
| Διπλή ευκαιρία | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.67 | 1.33 | 1.30 |
| Πάνω/Κάτω | Γλ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.33 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.50 | 1.30 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.95 |