Ντιβίζιον 1 - Νότιος - Σουηδία
Πέμπτη, 14.05.2026
12:00
12:00

Τβάακερς

Ολύμπικ Μάλμε
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Tvaaker |
| Εκτός έδρας: | Μάλμο |
| Απόσταση: | 164.0 χλμ |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 12:00 (13:00 τοπική ώρα) |
Τελευταίες 6 απευθείας αγώνες
| 2024-09-14 | Ολύμπικ Μάλμε | 1 - 1 | Τβάακερς |
| 2024-04-21 | Τβάακερς | 1 - 2 | Ολύμπικ Μάλμε |
| 2023-08-05 | Τβάακερς | 0 - 0 | Ολύμπικ Μάλμε |
| 2023-05-06 | Ολύμπικ Μάλμε | 1 - 2 | Τβάακερς |
| 2022-10-01 | Τβάακερς | 0 - 0 | Ολύμπικ Μάλμε |
| 2022-04-09 | Ολύμπικ Μάλμε | 1 - 1 | Τβάακερς |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 1 | 4 | 2 | 0 | |
| 17% | 67% | 17% | 67% | 33% | 0% |
Τβάακερς τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-05-09 | Rosengard 1917 | 0 - 1 | Τβάακερς |
| 2026-05-02 | Τβάακερς | 1 - 2 | Laholms |
| 2026-04-25 | Λαντς | 1 - 0 | Τβάακερς |
| 2026-04-18 | Τρέλεμποργκ | 4 - 1 | Τβάακερς |
| 2026-04-11 | Τβάακερς | 1 - 0 | Εσκιλσμίνε |
| 2026-04-06 | Σκόβντε | 0 - 0 | Τβάακερς |
| 2026-03-28 | Laholms | 1 - 6 | Τβάακερς |
| 2026-03-21 | Τβάακερς | 3 - 0 | Torslanda IK |
| 2026-03-10 | Τβάακερς | 3 - 3 | IS Halmia |
| 2025-11-22 | Οσκαρσάμνς | 1 - 2 | Τβάακερς |
| 2025-11-15 | Τβάακερς | 3 - 3 | Οσκαρσάμνς |
| 2025-03-08 | Βάρμπεργκ | 4 - 1 | Τβάακερς |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 8 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 67% | 42% |
Ολύμπικ Μάλμε τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-05-09 | Ολύμπικ Μάλμε | 2 - 0 | Κρίστιανσταντ |
| 2026-05-02 | Τρέλεμποργκ | 2 - 1 | Ολύμπικ Μάλμε |
| 2026-04-26 | Ολύμπικ Μάλμε | 3 - 1 | Γιόνσεπινγκ |
| 2026-04-17 | Hassleholms IF | 4 - 0 | Ολύμπικ Μάλμε |
| 2026-04-11 | Ολύμπικ Μάλμε | 1 - 2 | Τρολάταν |
| 2026-04-03 | Ούτσικτενς | 1 - 3 | Ολύμπικ Μάλμε |
| 2026-03-28 | Άνγκελχολμς | 0 - 1 | Ολύμπικ Μάλμε |
| 2026-03-21 | Ολύμπικ Μάλμε | 2 - 1 | Λίντομε |
| 2026-03-16 | Χάλμσταντ | 0 - 0 | Ολύμπικ Μάλμε |
| 2026-02-28 | Ολύμπικ Μάλμε | 1 - 1 | Καρλσκρόνα |
| 2025-11-08 | Σκόβντε | 3 - 2 | Ολύμπικ Μάλμε |
| 2025-11-02 | Ολύμπικ Μάλμε | 2 - 3 | Τρολάταν |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 8 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 67% | 42% |
Βαθμολογία Ντιβίζιον 1 - Νότιος
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Τρέλεμποργκ | 6 | +13 | 16 |
| 2 | Λαντς | 6 | +4 | 12 |
| 3 | Ατβίνταμπεργκ | 6 | +2 | 10 |
| 4 | Εσκιλσμίνε | 6 | +1 | 10 |
| 5 | AFC Malmo | 6 | +1 | 9 |
| 6 | Ολύμπικ Μάλμε | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Hassleholms IF | 6 | +3 | 8 |
| 8 | Σκόβντε | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Τρολάταν | 6 | -1 | 8 |
| 10 | Άνγκελχολμς | 6 | +2 | 7 |
| 11 | Γιόνσεπινγκ | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Τβάακερς | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Rosengard 1917 | 6 | -2 | 6 |
| 14 | Κρίστιανσταντ | 6 | -3 | 5 |
| 15 | Laholms | 6 | -6 | 4 |
| 16 | Ούτσικτενς | 6 | -12 | 3 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Τβάακερς | |
| Ολύμπικ Μάλμε | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Τβάακερς | Ολύμπικ Μάλμε |
|---|---|---|---|
| 1 | Τρέλεμποργκ | 2 - 1 | |
| 2 | Λαντς | ||
| 3 | Ατβίνταμπεργκ | ||
| 4 | Εσκιλσμίνε | 1 - 0 | |
| 5 | AFC Malmo | ||
| 6 | Ολύμπικ Μάλμε | - | |
| 7 | Hassleholms IF | 4 - 0 | |
| 8 | Σκόβντε | ||
| 9 | Τρολάταν | ||
| 10 | Άνγκελχολμς | ||
| 11 | Γιόνσεπινγκ | ||
| 12 | Τβάακερς | - | |
| 13 | Rosengard 1917 | ||
| 14 | Κρίστιανσταντ | ||
| 15 | Laholms | 1 - 2 | |
| 16 | Ούτσικτενς | 1 - 3 |
Στατιστικά ομάδας
| Τβάακερς | Ολύμπικ Μάλμε | |
| Νίκες | 2 | 3 |
| Ισοπαλίες | 1 | 0 |
| Ήττες | 3 | 3 |
| Γκολ υπέρ | 4 | 10 |
| Γκολ κατά | 7 | 10 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 0.67 | 1.67 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 1.17 | 1.67 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 67% | 83% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 50% | 83% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 33% | 67% |
| Πάνω 1.5 | 33% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 33% | 83% |
| Πάνω 3.5 | 17% | 50% |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Νίκες | 1 | 1 |
| Ισοπαλίες | 0 | 0 |
| Ήττες | 1 | 2 |
| Γκολ υπέρ | 2 | 4 |
| Γκολ κατά | 2 | 7 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν | 1.00 | 1.33 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε | 1.00 | 2.33 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 100% | 67% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 50% | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 50% | 67% |
| Πάνω 1.5 | 50% | 100% |
| Πάνω 2.5 | 50% | 100% |
| Πάνω 3.5 | 0% | 67% |
Συνολικές στατιστικές για το Ντιβίζιον 1 - Νότιος
| Αγώνες (48) | |
| Εντός έδρας νίκες | 38% |
| Ισοπαλίες | 31% |
| Εκτός έδρας νίκες | 31% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 20% |
| Γκολ (131) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.73 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.40 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.33 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 77% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 69% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 54% |
| Πάνω 1.5 | 77% |
| Πάνω 2.5 | 54% |
| Πάνω 3.5 | 29% |
Τβάακερς επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-05-18 | AFC Malmo | - | Τβάακερς |
| 2026-05-23 | Τβάακερς | - | Τρολάταν |
| 2026-05-30 | Τβάακερς | - | Κρίστιανσταντ |
| 2026-06-07 | Ατβίνταμπεργκ | - | Τβάακερς |
| 2026-06-13 | Τβάακερς | - | Γιόνσεπινγκ |
| 2026-06-18 | Τβάακερς | - | Άνγκελχολμς |
Ολύμπικ Μάλμε επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-05-17 | Ολύμπικ Μάλμε | - | Ατβίνταμπεργκ |
| 2026-05-23 | Rosengard 1917 | - | Ολύμπικ Μάλμε |
| 2026-06-03 | Ολύμπικ Μάλμε | - | Λαντς |
| 2026-06-08 | Άνγκελχολμς | - | Ολύμπικ Μάλμε |
| 2026-06-13 | Ολύμπικ Μάλμε | - | Laholms |
| 2026-06-21 | AFC Malmo | - | Ολύμπικ Μάλμε |
Συνδεθείτε ή Εγγραφείτε για να τοποθετήσετε ένα στοίχημα
Αποδόσεις
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.33 | 3.40 | 2.50 |
| Διπλή ευκαιρία | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.38 | 1.21 | 1.44 |
| Πάνω/Κάτω | Γλ | Πάν | Κάτ |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.14 | 4.50 | |
| 2.5 | 1.52 | 2.28 | |
| 3.5 | 2.28 | 1.50 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι |
|---|---|---|
| 1.46 | 2.50 |