Φέρστ Ντιβίζιον - Ιρλανδία

Δευτέρα, 03.08.2026
17:00
Γιού Σι Ντι

Γιού Σι Ντι

Τρίτι Γιουνάιτεντ

Τρίτι Γιουνάιτεντ

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Δουβλίνο
Εκτός έδρας: Κωμικό πεντάστιχο
Απόσταση: 175.4 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: UCD Bowl
Χωρητικότητα: 3 000
Διαστάσεις: 91 x 55 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 17:00 (17:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-07-17 Τρίτι Γιουνάιτεντ 1 - 2 Γιού Σι Ντι
2026-04-24 Τρίτι Γιουνάιτεντ 0 - 3 Γιού Σι Ντι
2026-02-27 Γιού Σι Ντι 2 - 0 Τρίτι Γιουνάιτεντ
2025-09-05 Τρίτι Γιουνάιτεντ 1 - 0 Γιού Σι Ντι
2025-07-04 Γιού Σι Ντι 1 - 1 Τρίτι Γιουνάιτεντ
2025-05-16 Τρίτι Γιουνάιτεντ 4 - 0 Γιού Σι Ντι
2025-03-21 Γιού Σι Ντι 0 - 0 Τρίτι Γιουνάιτεντ
2024-10-11 Τρίτι Γιουνάιτεντ 2 - 2 Γιού Σι Ντι
2024-07-12 Γιού Σι Ντι 1 - 1 Τρίτι Γιουνάιτεντ
2024-04-26 Τρίτι Γιουνάιτεντ 0 - 2 Γιού Σι Ντι
2024-02-23 Γιού Σι Ντι 0 - 1 Τρίτι Γιουνάιτεντ
2022-09-16 Τρίτι Γιουνάιτεντ 4 - 1 Γιού Σι Ντι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 9 5 3
33% 33% 33% 75% 42% 25%

Γιού Σι Ντι τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-31 Άθλόουν Τάουν 0 - 0 Γιού Σι Ντι
2026-07-24 Γιού Σι Ντι 5 - 2 Κορκ Σίτι
2026-07-17 Τρίτι Γιουνάιτεντ 1 - 2 Γιού Σι Ντι
2026-07-10 Μπρέι 6 - 0 Γιού Σι Ντι
2026-07-04 Λόνγκφορντ 2 - 1 Γιού Σι Ντι
2026-06-26 Γιού Σι Ντι 2 - 0 Κόουβ Ράμπλερς
2026-06-19 Γιού Σι Ντι 0 - 1 Κέρι
2026-06-12 Φιν Χαρπς 0 - 5 Γιού Σι Ντι
2026-05-29 Γιού Σι Ντι 1 - 0 Άθλόουν Τάουν
2026-05-22 Ουέξφορντ 2 - 1 Γιού Σι Ντι
2026-05-15 Γιού Σι Ντι 3 - 4 Μπρέι
2026-05-08 Κορκ Σίτι 3 - 1 Γιού Σι Ντι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 1 6 9 8 5
42% 8% 50% 75% 67% 42%

Τρίτι Γιουνάιτεντ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-31 Τρίτι Γιουνάιτεντ 0 - 1 Λόνγκφορντ
2026-07-24 Τρίτι Γιουνάιτεντ 2 - 1 Άθλόουν Τάουν
2026-07-17 Τρίτι Γιουνάιτεντ 1 - 2 Γιού Σι Ντι
2026-07-10 Φιν Χαρπς 0 - 1 Τρίτι Γιουνάιτεντ
2026-07-03 Τρίτι Γιουνάιτεντ 2 - 1 Κέρι
2026-06-26 Ουέξφορντ 0 - 0 Τρίτι Γιουνάιτεντ
2026-06-19 Κορκ Σίτι 4 - 0 Τρίτι Γιουνάιτεντ
2026-06-12 Τρίτι Γιουνάιτεντ 2 - 2 Μπρέι
2026-05-29 Λόνγκφορντ 3 - 1 Τρίτι Γιουνάιτεντ
2026-05-25 Τρίτι Γιουνάιτεντ 0 - 1 Κορκ Σίτι
2026-05-22 Τρίτι Γιουνάιτεντ 1 - 2 Κόουβ Ράμπλερς
2026-05-15 Τρίτι Γιουνάιτεντ 3 - 0 Φιν Χαρπς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 8 8 3
33% 17% 50% 67% 67% 25%

Βαθμολογία Φέρστ Ντιβίζιον

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Κορκ Σίτι 25 18 3 4 51 20 +31 57
2 Μπρέι 25 11 7 7 48 35 +13 40
3 Γιού Σι Ντι 25 12 4 9 41 29 +12 40
4 Λόνγκφορντ 25 9 7 9 29 32 -3 34
5 Κόουβ Ράμπλερς 25 10 4 11 27 34 -7 34
6 Κέρι 25 8 8 9 30 30 0 32
7 Ουέξφορντ 25 8 7 10 29 34 -5 31
8 Άθλόουν Τάουν 25 7 7 11 22 29 -7 28
9 Τρίτι Γιουνάιτεντ 25 6 8 11 24 36 -12 26
10 Φιν Χαρπς 25 5 7 13 21 43 -22 22

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Γιού Σι Ντι                          
Τρίτι Γιουνάιτεντ                          
Εντός έδρας                          
Εκτός έδρας                          

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Γιού Σι Ντι Τρίτι Γιουνάιτεντ
1 Κορκ Σίτι 5 - 2 4 - 0
2 Μπρέι 3 - 4 2 - 2
3 Γιού Σι Ντι - 2 - 0
4 Λόνγκφορντ 2 - 0 3 - 1
5 Κόουβ Ράμπλερς 2 - 0 4 - 0
6 Κέρι 0 - 1 1 - 1
7 Ουέξφορντ 0 - 0 0 - 0
8 Άθλόουν Τάουν 1 - 0 0 - 0
9 Τρίτι Γιουνάιτεντ 2 - 0 -
10 Φιν Χαρπς 2 - 1 0 - 1

Στατιστικά ομάδας

  Γιού Σι Ντι Τρίτι Γιουνάιτεντ
Νίκες 12 6
Ισοπαλίες 4 8
Ήττες 9 11
Γκολ υπέρ 41 24
Γκολ κατά 29 36
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.64 0.96
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.16 1.44
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 76% 56%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 56% 72%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 44% 40%
Πάνω 1.5 76% 64%
Πάνω 2.5 56% 52%
Πάνω 3.5 24% 32%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 8 1
Ισοπαλίες 1 5
Ήττες 3 6
Γκολ υπέρ 23 9
Γκολ κατά 10 22
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.92 0.75
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.83 1.83
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 75% 50%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 50% 75%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 33% 42%
Πάνω 1.5 67% 67%
Πάνω 2.5 42% 50%
Πάνω 3.5 25% 50%

Συνολικές στατιστικές για το Φέρστ Ντιβίζιον

Αγώνες   (125)
Εντός έδρας νίκες 50%
Ισοπαλίες 25%
Εκτός έδρας νίκες 25%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 69%
Γκολ   (322)
Γκολ ανά αγώνα 2.58
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.52
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.06
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 77%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 66%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 50%
Πάνω 1.5 73%
Πάνω 2.5 50%
Πάνω 3.5 24%

Γιού Σι Ντι επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-07 Γιού Σι Ντι - Ουέξφορντ
2026-08-21 Κέρι - Γιού Σι Ντι
2026-08-28 Γιού Σι Ντι - Φιν Χαρπς
2026-09-04 Κόουβ Ράμπλερς - Γιού Σι Ντι
2026-09-11 Γιού Σι Ντι - Άθλόουν Τάουν
2026-09-18 Κορκ Σίτι - Γιού Σι Ντι

Τρίτι Γιουνάιτεντ επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-07 Κόουβ Ράμπλερς - Τρίτι Γιουνάιτεντ
2026-08-21 Τρίτι Γιουνάιτεντ - Κορκ Σίτι
2026-08-28 Κέρι - Τρίτι Γιουνάιτεντ
2026-09-04 Τρίτι Γιουνάιτεντ - Ουέξφορντ
2026-09-12 Λόνγκφορντ - Τρίτι Γιουνάιτεντ
2026-09-18 Μπρέι - Τρίτι Γιουνάιτεντ

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.55 3.85 4.70
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.11 1.16 2.08
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.16 4.20
bet365 2.5 1.56 2.17
bet365 3.5 2.40 1.46
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.61 2.10