Α' Κατηγορία - Ουγγαρία

Σάββατο, 05.03.2022
16:00
Ουίπεστ

Ουίπεστ

Ακαδημία Πούσκας

Ακαδημία Πούσκας

2 - 1
(1 - 1,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Βουδαπέστη
Εκτός έδρας: Felcsut
Απόσταση: 34.5 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Ferenc Szusza
Χωρητικότητα: 13 301
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 16:00 (17:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-11-06 Ακαδημία Πούσκας 2 - 1 Ουίπεστ
2021-08-01 Ουίπεστ 1 - 2 Ακαδημία Πούσκας
2021-03-06 Ακαδημία Πούσκας 2 - 1 Ουίπεστ
2021-02-24 Ακαδημία Πούσκας 1 - 2 Ουίπεστ
2020-12-11 Ουίπεστ 1 - 2 Ακαδημία Πούσκας
2020-08-30 Ακαδημία Πούσκας 3 - 2 Ουίπεστ
2020-02-29 Ουίπεστ 2 - 3 Ακαδημία Πούσκας
2019-11-09 Ακαδημία Πούσκας 1 - 3 Ουίπεστ
2019-08-03 Ουίπεστ 1 - 3 Ακαδημία Πούσκας
2019-05-11 Ουίπεστ 0 - 1 Ακαδημία Πούσκας
2019-02-16 Ακαδημία Πούσκας 0 - 1 Ουίπεστ
2018-10-06 Ουίπεστ 2 - 0 Ακαδημία Πούσκας
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 0 8 10 9 4
33% 0% 67% 83% 75% 33%

Ουίπεστ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-02 Bekescsaba 1912 Elore SE 2 - 3 Ουίπεστ
2022-02-27 Ουίπεστ 3 - 1 Μεζόκοβεζντ
2022-02-20 Φεχερβάρ 1 - 2 Ουίπεστ
2022-02-11 Ουίπεστ 0 - 0 Κισβάρντα
2022-02-08 Ουίπεστ 2 - 1 Κισβάρντα
2022-02-05 Γκιρμότ 1 - 0 Ουίπεστ
2022-01-30 Ουίπεστ 0 - 1 Φερεντσβάρος
2021-12-19 Ζαλαεγκερζέγκ 2 - 0 Ουίπεστ
2021-12-12 Ουίπεστ 4 - 3 Πάκσι
2021-12-05 MTK Βουδαπέστης 2 - 1 Ουίπεστ
2021-11-27 Χόνβεντ 1 - 2 Ουίπεστ
2021-11-20 Ουίπεστ 3 - 1 Ντέμπρετσεν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 9 8 4
58% 8% 33% 75% 67% 33%

Ακαδημία Πούσκας τελευταίοι 12 αγώνες

2022-02-26 Χόνβεντ 0 - 0 Ακαδημία Πούσκας
2022-02-20 Ακαδημία Πούσκας 0 - 2 Ντέμπρετσεν
2022-02-12 Ακαδημία Πούσκας 1 - 2 MTK Βουδαπέστης
2022-02-06 Μεζόκοβεζντ 1 - 2 Ακαδημία Πούσκας
2022-01-30 Ακαδημία Πούσκας 1 - 0 Φεχερβάρ
2022-01-27 Ακαδημία Πούσκας 1 - 0 Φερεντσβάρος
2021-12-19 Κισβάρντα 1 - 1 Ακαδημία Πούσκας
2021-12-11 Ακαδημία Πούσκας 3 - 0 Γκιρμότ
2021-12-04 Φερεντσβάρος 1 - 1 Ακαδημία Πούσκας
2021-11-28 Ακαδημία Πούσκας 1 - 1 Ζαλαεγκερζέγκ
2021-11-20 Πάκσι 4 - 1 Ακαδημία Πούσκας
2021-11-06 Ακαδημία Πούσκας 2 - 1 Ουίπεστ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 9 5 1
42% 33% 25% 75% 42% 8%

Βαθμολογία Α' Κατηγορία

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Φερεντσβάρος 22 13 4 5 37 18 +19 43
2 Κισβάρντα 22 11 8 3 37 22 +15 41
3 Ακαδημία Πούσκας 22 12 5 5 30 23 +7 41
4 Πάκσι 22 9 4 9 56 46 +10 31
5 Ζαλαεγκερζέγκ 22 8 6 8 31 39 -8 30
6 Φεχερβάρ 22 8 5 9 28 29 -1 29
7 Ντέμπρετσεν 22 7 7 8 36 34 +2 28
8 Μεζόκοβεζντ 22 7 6 9 26 34 -8 27
9 Χόνβεντ 22 7 4 11 35 37 -2 25
10 Γκιρμότ 23 6 7 10 24 33 -9 25
11 Ουίπεστ 22 6 6 10 29 34 -5 24
12 MTK Βουδαπέστης 23 5 6 12 17 37 -20 21

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ουίπεστ                       
Ακαδημία Πούσκας                       
Εντός έδρας                       
Εκτός έδρας                       

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ουίπεστ Ακαδημία Πούσκας
1 Φερεντσβάρος 0 - 1 1 - 1
2 Κισβάρντα 0 - 0 1 - 1
3 Ακαδημία Πούσκας 1 - 2 -
4 Πάκσι 4 - 3 4 - 1
5 Ζαλαεγκερζέγκ 2 - 2 1 - 3
6 Φεχερβάρ 1 - 0 0 - 0
7 Ντέμπρετσεν 3 - 1 0 - 3
8 Μεζόκοβεζντ 3 - 1 1 - 2
9 Χόνβεντ 1 - 1 0 - 0
10 Γκιρμότ 1 - 3 0 - 1
11 Ουίπεστ - 1 - 2
12 MTK Βουδαπέστης 1 - 2 0 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ουίπεστ Ακαδημία Πούσκας
Θέση 11 3
Βαθμοί 24 41
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 7 2
Βαθμοί 15 22

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ουίπεστ Ακαδημία Πούσκας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
6       
6       
10           
12             
5      
5      
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
4     
3    
4     
6       
4     
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ουίπεστ Ακαδημία Πούσκας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
29                              
34                                   
30                               
23                        
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
17                  
16                 
15                
9          

Συνολικές στατιστικές για το Α' Κατηγορία

Αγώνες   (133)
Εντός έδρας νίκες 41%
Ισοπαλίες 26%
Εκτός έδρας νίκες 34%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (386)
Γκολ ανά αγώνα 2.90
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.50
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.41
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 77%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 75%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 61%
Πάνω 1.5 77%
Πάνω 2.5 59%
Πάνω 3.5 33%

Ουίπεστ επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-12 Ντέμπρετσεν - Ουίπεστ
2022-03-20 Ουίπεστ - Χόνβεντ
2022-04-03 Ουίπεστ - MTK Βουδαπέστης
2022-04-10 Πάκσι - Ουίπεστ
2022-04-16 Ουίπεστ - Ζαλαεγκερζέγκ
2022-04-19 Πάκσι - Ουίπεστ

Ακαδημία Πούσκας επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-11 Ακαδημία Πούσκας - Πάκσι
2022-03-19 Ζαλαεγκερζέγκ - Ακαδημία Πούσκας
2022-04-03 Ακαδημία Πούσκας - Φερεντσβάρος
2022-04-09 Γκιρμότ - Ακαδημία Πούσκας
2022-04-17 Ακαδημία Πούσκας - Κισβάρντα
2022-04-23 Φεχερβάρ - Ακαδημία Πούσκας

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.55 3.60 2.55
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.50 1.28 1.50
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.22 4.00
bet365 2.5 1.83 2.02
bet365 3.5 2.75 1.40
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.61 2.20