Κ Λιγκ 1 - Νότια Κορέα

Παρασκευή, 11.03.2022
10:00
Ουλσάν HD

Ουλσάν HD

Σεούλ

Σεούλ

2 - 1
(0 - 1,  2 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Ulsan
Εκτός έδρας: Σεούλ
Απόσταση: 307.6 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Ulsan Munsu
Χωρητικότητα: 44 102
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 10:00 (19:00 τοπική ώρα)

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2021-08-25 Σεούλ 1 - 2 Ουλσάν HD
2021-07-31 Σεούλ 0 - 0 Ουλσάν HD
2021-04-07 Ουλσάν HD 3 - 2 Σεούλ
2020-08-30 Ουλσάν HD 3 - 0 Σεούλ
2020-06-20 Σεούλ 0 - 2 Ουλσάν HD
2019-11-03 Σεούλ 0 - 1 Ουλσάν HD
2019-07-30 Ουλσάν HD 3 - 1 Σεούλ
2019-06-30 Σεούλ 2 - 2 Ουλσάν HD
2019-04-02 Ουλσάν HD 2 - 1 Σεούλ
2018-08-25 Ουλσάν HD 4 - 1 Σεούλ
2018-07-15 Σεούλ 1 - 1 Ουλσάν HD
2018-04-14 Ουλσάν HD 1 - 0 Σεούλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
9 3 0 9 7 4
75% 25% 0% 75% 58% 33%

Ουλσάν HD τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-06 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 0 - 1 Ουλσάν HD
2022-03-01 Ουλσάν HD 2 - 1 Σουόν
2022-02-26 Σεονγκνάμ 0 - 2 Ουλσάν HD
2022-02-20 Ουλσάν HD 0 - 0 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2021-12-05 Ουλσάν HD 2 - 0 Νταεγκού
2021-11-28 Σουγόν Μπλ. 0 - 0 Ουλσάν HD
2021-11-21 Ουλσάν HD 3 - 1 Τζετζού
2021-11-06 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 3 - 2 Ουλσάν HD
2021-10-31 Ουλσάν HD 3 - 2 Σουόν
2021-10-27 Ουλσάν HD 1 - 2 Τζεονάμ Ντράγκονς
2021-10-24 Σεονγκνάμ 2 - 1 Ουλσάν HD
2021-10-20 Ουλσάν HD 1 - 1 Ποάνγκ Στίλερς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 9 6 3
50% 25% 25% 75% 50% 25%

Σεούλ τελευταίοι 12 αγώνες

2022-03-06 Γκιμτσεόν Σανγκμού 2 - 0 Σεούλ
2022-03-01 Σεονγκνάμ 0 - 0 Σεούλ
2022-02-26 Ίντσεον Γιουν. 1 - 1 Σεούλ
2022-02-19 Νταεγκού 0 - 2 Σεούλ
2021-12-04 Ποάνγκ Στίλερς 1 - 2 Σεούλ
2021-11-28 Σεούλ 0 - 0 Γκανγκβόν
2021-11-07 Σεούλ 3 - 0 Σεονγκνάμ
2021-11-03 Γκουανγκτζού 3 - 4 Σεούλ
2021-10-30 Ίντσεον Γιουν. 2 - 0 Σεούλ
2021-10-24 Γκανγκβόν 1 - 4 Σεούλ
2021-10-03 Σεούλ 1 - 1 Νταεγκού
2021-09-26 Σουγόν Μπλ. 0 - 2 Σεούλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 10 4 2
50% 33% 17% 83% 33% 17%

Βαθμολογία Κ Λιγκ 1

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Ουλσάν HD 4 3 1 0 5 1 +4 10
2 Ποάνγκ Στίλερς 4 3 0 1 7 3 +4 9
3 Γκανγκβόν 4 2 1 1 4 1 +3 7
4 Γκιμτσεόν Σανγκμού 4 2 1 1 5 3 +2 7
5 Ίντσεον Γιουν. 4 2 1 1 3 2 +1 7
6 Σεούλ 4 1 2 1 3 3 0 5
7 Τζετζού 4 1 2 1 1 3 -2 5
8 Σουγόν Μπλ. 4 1 1 2 3 4 -1 4
9 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 4 1 1 2 2 3 -1 4
10 Νταεγκού 4 1 1 2 2 5 -3 4
11 Σεονγκνάμ 4 0 2 2 2 6 -4 2
12 Σουόν 4 0 1 3 1 4 -3 1

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ουλσάν HD     
Σεούλ     
Εντός έδρας     
Εκτός έδρας     

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ουλσάν HD Σεούλ
1 Ουλσάν HD -  
2 Ποάνγκ Στίλερς    
3 Γκανγκβόν    
4 Γκιμτσεόν Σανγκμού 0 - 0 2 - 0
5 Ίντσεον Γιουν.   1 - 1
6 Σεούλ   -
7 Τζετζού    
8 Σουγόν Μπλ.    
9 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς    
10 Νταεγκού   0 - 2
11 Σεονγκνάμ   0 - 0
12 Σουόν 2 - 1  

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ουλσάν HD Σεούλ
Θέση 1 6
Βαθμοί 10 5
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 3 3
Βαθμοί 4 5

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ουλσάν HD Σεούλ
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
3    
1  
0  
1  
2   
1  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
1  
0  
1  
2   
1  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ουλσάν HD Σεούλ
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
5      
1   
3    
3    
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
2   
1   
3    
3    

Συνολικές στατιστικές για το Κ Λιγκ 1

Αγώνες   (24)
Εντός έδρας νίκες 38%
Ισοπαλίες 29%
Εκτός έδρας νίκες 33%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (38)
Γκολ ανά αγώνα 1.58
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.79
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.79
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 50%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 54%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 21%
Πάνω 1.5 46%
Πάνω 2.5 17%
Πάνω 3.5 8%

Ουλσάν HD επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-15 Ουλσάν HD - Πορτ Μπανγκόκ
2022-03-27 Ουλσάν HD - Ποάνγκ Στίλερς
2022-04-02 Ίντσεον Γιουν. - Ουλσάν HD
2022-04-05 Τζετζού - Ουλσάν HD
2022-04-09 Ουλσάν HD - Νταεγκού
2022-04-15 Καβασάκι - Ουλσάν HD

Σεούλ επόμενοι 6 αγώνες

2022-03-19 Σεούλ - Τζετζού
2022-04-03 Ποάνγκ Στίλερς - Σεούλ
2022-04-06 Σεούλ - Γκανγκβόν
2022-04-10 Σεούλ - Σουγόν Μπλ.
2022-05-05 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς - Σεούλ
2022-05-08 Σεούλ - Σουόν

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 1.75 3.20 4.75
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.18 1.36 2.00
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 1.5 1.30 3.40
bet365 2.5 2.05 1.80
bet365 3.5 3.50 1.28
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.83 1.83