Ντιβίζιον 1 - Βόρειος - Σουηδία

Κυριακή, 01.05.2022
16:00
Ουμέα

Ουμέα

Στόκχολμ Ιντερ.

Στόκχολμ Ιντερ.

0 - 2
(0 - 0,  0 - 2)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Umea
Εκτός έδρας: Στοκχόλμη
Απόσταση: 513.2 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 16:00 (17:00 τοπική ώρα)

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Ουμέα τελευταίοι 12 αγώνες

2022-04-23 Ουμέα 0 - 1 Γκέφλε
2022-04-17 Σολεντούνα 1 - 1 Ουμέα
2022-04-10 Χάμαρμπι ТΦΦ 0 - 2 Ουμέα
2022-04-03 Ουμέα 4 - 0 Βάσαλουντ
2021-11-21 Ουμέα 4 - 3 Ταμπί
2021-11-14 Ασιρίσκα 2 - 1 Ουμέα
2021-11-07 Ουμέα 5 - 2 Σολεντούνα
2021-10-31 Χάμαρμπι ТΦΦ 1 - 0 Ουμέα
2021-10-24 Χάνινγκε 2 - 3 Ουμέα
2021-10-16 Ουμέα 2 - 1 Γκέφλε
2021-10-11 Πιτέα 4 - 4 Ουμέα
2021-10-03 Ουμέα 1 - 1 Χούντικσβαλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 10 7 5
50% 25% 25% 83% 58% 42%

Στόκχολμ Ιντερ. τελευταίοι 5 αγώνες

2022-04-24 Στόκχολμ Ιντερ. 4 - 0 Τιμ TG
2022-04-18 Φόργουορντ 1 - 1 Στόκχολμ Ιντερ.
2022-04-08 Ταμπί 1 - 2 Στόκχολμ Ιντερ.
2022-04-03 Στόκχολμ Ιντερ. 2 - 3 Σίλβια
2022-03-18 Μπρομαποϊκάρνα 3 - 2 Στόκχολμ Ιντερ.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 1 2 5 4 3
40% 20% 40% 100% 80% 60%

Βαθμολογία Ντιβίζιον 1 - Βόρειος

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Γκέφλε 5 4 0 1 7 4 +3 12
2 Σαντβίκενς 5 3 1 1 12 5 +7 10
3 Ταμπί 4 3 0 1 10 5 +5 9
4 Σίλβια 5 2 3 0 9 5 +4 9
5 Κάρλσταντ 5 2 2 1 12 6 +6 8
6 Έρεμπρο Συριάνσκα 5 2 2 1 9 6 +3 8
7 Χάνινγκε 5 2 2 1 5 3 +2 8
8 Ουμέα 4 2 1 1 7 2 +5 7
9 Στόκχολμ Ιντερ. 4 2 1 1 9 5 +4 7
10 Μοτάλα 5 2 0 3 7 8 -1 6
11 Βάσαλουντ 5 1 3 1 5 8 -3 6
12 Σολεντούνα 5 0 4 1 5 7 -2 4
13 Χάμαρμπι ТΦΦ 5 1 1 3 4 7 -3 4
14 Φόργουορντ 5 1 1 3 5 12 -7 4
15 Πιτέα 4 0 1 3 4 9 -5 1
16 Τιμ TG 5 0 0 5 1 19 -18 0

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ουμέα     
Στόκχολμ Ιντερ.     
Εντός έδρας     
Εκτός έδρας     

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ουμέα Στόκχολμ Ιντερ.
1 Γκέφλε 0 - 1  
2 Σαντβίκενς    
3 Ταμπί   1 - 2
4 Σίλβια    
5 Κάρλσταντ    
6 Έρεμπρο Συριάνσκα    
7 Χάνινγκε    
8 Ουμέα -  
9 Στόκχολμ Ιντερ.   -
10 Μοτάλα    
11 Βάσαλουντ 4 - 0  
12 Σολεντούνα    
13 Χάμαρμπι ТΦΦ    
14 Φόργουορντ   1 - 1
15 Πιτέα    
16 Τιμ TG    

Θέση στο πρωτάθλημα

  Ουμέα Στόκχολμ Ιντερ.
Θέση 8 9
Βαθμοί 7 7
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 9 7
Βαθμοί 3 4

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Ουμέα Στόκχολμ Ιντερ.
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
1  
1  
2   
1  
1  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
1  
0  
1  
1  
1  
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Ουμέα Στόκχολμ Ιντερ.
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
7        
2   
9          
5      
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
4     
1   
3    
2   

Συνολικές στατιστικές για το Ντιβίζιον 1 - Βόρειος

Αγώνες   (38)
Εντός έδρας νίκες 39%
Ισοπαλίες 29%
Εκτός έδρας νίκες 32%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (111)
Γκολ ανά αγώνα 2.92
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.63
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.29
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 79%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 68%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 55%
Πάνω 1.5 84%
Πάνω 2.5 61%
Πάνω 3.5 39%

Ουμέα επόμενοι 6 αγώνες

2022-05-08 Φόργουορντ - Ουμέα
2022-05-14 Ουμέα - Έρεμπρο Συριάνσκα
2022-05-21 Μοτάλα - Ουμέα
2022-05-26 Ουμέα - Ταμπί
2022-05-31 Τιμ TG - Ουμέα
2022-06-05 Ουμέα - Σίλβια

Στόκχολμ Ιντερ. επόμενοι 6 αγώνες

2022-05-09 Στόκχολμ Ιντερ. - Χάνινγκε
2022-05-15 Πιτέα - Στόκχολμ Ιντερ.
2022-05-20 Στόκχολμ Ιντερ. - Γκέφλε
2022-05-25 Σολεντούνα - Στόκχολμ Ιντερ.
2022-05-29 Στόκχολμ Ιντερ. - Χάμαρμπι ТΦΦ
2022-06-04 Βάσαλουντ - Στόκχολμ Ιντερ.

Αποδόσεις

Στάνταρ 1X2 1 X 2
bet365 2.00 3.80 3.00
Διπλή ευκαιρία 1X 12 X2
bet365 1.33 1.22 1.70
Πάνω/Κάτω  Γλ Πάν Κάτ
bet365 2.5 1.50 2.40
bet365 3.5 2.38 1.52
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες  Ναι Όχι
bet365 1.47 2.48